Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biustowe pojednanie

Polecane posty

Gość gość

Kobietki, postanowiłam stworzyć nowy wątek o powiększeniu piersi, ponieważ na starych jest juz po "milion " stron. Opowiadajmy o doświadczeniach, operacjach, obawach, oczekiwaniu na żelki ❤️ Do dzieła ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Ja czekam na operacje - jeszcze 2,5 miesiąca ... Eh strasznie sie boje. Ale jakoś dam radę :) nowy biust daje mi motywacje do przełamania strachu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jakas kobieta decyduje sie na zabieg u Pana Pisery w Łodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pz
A ja mam pytanie do dziewczyn ktore posiadają implanty okrągłe o średniej projekcji. Jesteście zadowolone z wyboru? Wyglądają naturalniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Czy ktoś ma robioną metodą pod powięź?? Może robił taka metoda kilka lat temu i może się wypowiedziec?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga_pz - zazwyczaj takie stosują dla dziewczyn które są bardzo szczupłe i mają wąską klatkę - nie są szpiczaste tzn takie piłkowate... mysle, że mogą wyglądać naturalniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co pod powięź? jakieś szczególne wskazania do co tego? dlaczego nie po prostu pod mięsień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Hej dziewczyny. Ja mam termin oper. we wtorek w klinice dr. Szczyta Kilkanaście lat o tym marzyłam,poznawałam temat,analizowalam. Im wiecej myślisz i rozkminiasz,tym głupsza się robisz. Jak już sobie wszystko poukładałam i zdecydowałam sie na 120% to musiałam poczekać 2 lata na operację (takie terminy) Martwię się,że mogę wrócić do domu z niczym,bo na usg wyszły mi jakieś nieliczne,małe torbielki i nie wiem jak do tego podejdą w klinice. Najpierw bałam się operacji i całej otoczki z tym związanej,a teraz boję się że jak zwykle mi nie wyjdzie coś,co zaplanowałam,o czym marzyłam i wrócę do domu z kwitkiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
aga_pz ja mam średniej projekcji okrągłe i wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciał bym zaproponować paniom temat o penisie ,powiększać go czynie ,to ważny temat dla was gdyż chodzi o przyjemność wasza .Tym się zajmijcie ,facetom podoba się to co natura dała nawet małe są piękne ,nie oszukujcie się ze robicie to dla siebie i własnej satysfakcji ,to kłamstwo by mieć pretekst do operacji .wszystko co robicie ze swoim ciałem jest podszyte podobanie się samcowi ,mało jest rzeczy kture robicie tylko dla siebie by ciało było inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Ci bedzie - wszystko dla samca i co z tego ? Ja bede miec z******te ciało a nie tylko o takim marzyć. A Ty idz marszczyć Freda bo tylko tyle Ci pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tośka83 najważniejsze to byc dobrej myśli :) ja tam słyszałam ze małe torbieliki nie sa wcale przeciwwskazaniem do zabiegu. Głowa do gory na pewno wszystko sie uda :) a jak podchodzicie do tego nie picia i nie jedzenia przez 6h ? Bo ja godzine nie pije i juz czuje okropna suchość w gardle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam taka sytuacje ze mam zmianę na wierzchołku zeba i dentystka nie chce robic kanałowego bo szkoda jej umartwiać zeba (.gorna 2 ) i kazała poczekać. I co w takiej sytuacji zrobic ? W grudniu operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Do gość z 17.28 dzięki ;-) Co do nie jedzenia i nie picia,ja nie będę jadła 12 godz.przed i 6 godz.przed nie będę piła. Ciężko będzie,ale cóż. Dam znać dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie potrafią zrozumieć jakie to uczucie jako kobieta posiadać klatę jak facet. Moj facet ma większe piersi odemnie. I Co ? Całe życie mam sobie tłumaczyć ze to nic takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna posiadać duze cycki to jej ozdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Hej dziewczyny. Z wynikami było wszystko ok i...jestem juz po! :-) Wszystko się opóźniło bo się podziębilam,miałam katar. Oprócz kroplówek nic przeciwbólowego nie brałam,bo nie potrzebowalam. Zobaczę jak to w domu bedzie ;-) Dostałam receptę na ketonal,wiec w razie potrzeby wezmę. Za tydzień na zdjecie szwów. Póki co czuję się z nimi nieswojo ;-) Ciśnie mnie ta guma i stanior i na ta chwilę,to przeszkadza mi najbardziej. Oby szybko się zagoiło. Mam pytanie. Dziewczyny Wy też przez tydzień miałyście zakaz ściągania stanika i zdejmowania opatrunków? Przez tydzień nie zakiszą się szwy pod tymi opatrunkami? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opatrunek musiałam zmieniać codziennnie i przemywac. Natomiast stanik zdejmowałam tylko do mycia, umyć mogłam się po dwóch dniach po operacji. Niestety nie wolno podnosić rąk. Wszystkie informacje miałam w wypisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Mi doktor powiedział że przez tydzień mam to wszystko nosić,za tydzień zdjęcie szwów i dopiero wtedy mogę się wykąpać i wyprać stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tośka - jak ja Ci zazdroszczę ze jestes juz po .... powiedz proszę jak było z ta narkoza bo ja sie jej najbardziej boje :( i czy to wszystko jest takie straszne jak sobie wyobrażamy ? Pociesz nas ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepiej słuchać swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do opatrunków - to lepiej zrób tak jak karze lekarz - moze te ktore mogły zmienić opatrunki miały szwy wchłanialne ? Lepiej słuchać zaleceń swojego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
Dziewczyny,ja panicznie bałam się narkozy. Anestezjolog gadał ze mna dość długo i tłumaczył jak krowie na rowie,ale w końcu mnie uspokoił. Dostałam tabletkę po niej sie rozluźniłam ;-) A potem to już szybko poszło,igiełka w żyłkę,maska na twarz i ... budzimy sie,halo już po zabiegu,widzi pani obudziła sie pani :-) Jestem dobę po zabiegu i nie jest tak strasznie,mówię serio. Nastawilam sie na dużo wiekszy ból. Bolą mnie żebra i uciska guma pod pachami - to mi sprawia ból,no i kręgosłup. Dlatego teraz na noc wzielam ketonal żeby sie wyspać ;-) Cycuchy takie jeszcze obce ;-) Boję się ściągnąć tą uprząż,wiec jeszcze sie z nimi na dobre nie zapoznałam. Mam anatomki ale póki co sterczą jak dwie skałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka83
I jeszcze jedno. W klinice nie ból mi dokuczał,tylko mdłości po narkozie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy podczas wyjścia z kliniki jesteśmy w stanie same ogarnąć sie do wyjścia ? Typu umycie, umalowanie by nie straszyć ? Czy jesteśmy takie obolałe ze ledwo idziemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie dziewczyny mówią. Niektóre twierdzą ze następnego dnia włosy same myły wiec co organizm to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilylolo
Hej dziewczyny. Miałam operację powiększania piersi w lipcu, więc mogę Wam napisać o moich doświadczeniach. U mnie od dnia pierwszej konsultacji do wykonania operacji dzieliło zaledwie 10 dni, więc nie miałam czasu rozmyślać, z czego się bardzo cieszę :). Na konsultacji dostałam bardzo duży zestaw badań do wykonania. Bardzo ważne jest by powiedzieć o swoich problemach ze zdrowiem, bo może trzeba będzie dodatkowych badań (u mnie ze względu na hashimoto, tsh i przeciwciała), nie miałam żadnych zaleceń wyleczenia zębów, o to się nie martwcie. Po operacji zostaje się dobę w klinice (przynajmniej tak było w mojej). No cóż, nie jest lekko na początku, ból w klatce piersiowej jest dość duży, ale też leki przeciwbólowe znacząco pomagają. Ja wstałam 3 h po operacji, pielęgniarka pomaga wstawać, bo to jest najtrudniejsze, chodzenie już spoko. Powiem szczerze, że nie wiem jak można na drugi dzień suszyć włosy, bo 2 pierwsze dni to walczyłam, by samej majtki po siku podciągać do góry a i tak pielęgniarka mówiła, że wiekszosc kobiet nawet tego nie jest wstanie zrobić samodzielnie. Koniecznie zapewnijcie sobie osobę, która będzie z wami przez pierwsze 4 doby, która pomoże wstać, podnieść coś ciężkiego, ubrać się. Ja robiłam w lato więc ubrań niewiele, ale o tej porze wygląda to inaczej. Nie ma jazdy autem przez dwa tygodnie. Ja próbowałam trochę wcześniej, ale ból był niefajny i biegi musiałam zmieniać dwoma rękoma ;). Pomimo, że szybko dochodziłam do siebie, to nie wyobrażam sobie, gdybym miała już po 2 tygodniach wrócić do pracy, taką dużą różnice w funkcjonowaniu poczułam po 3 tyg, i od tego momentu moja sprawność szybko szła w górę. Jeśli macie pytania konkretne, to chętnie odpowiem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lililolo - powiedz czy Ty miałaś wyleczone zeby w 100 % czy jakies małe ubytki masz ? Ja sie strasznie boje narkozy. Jestem osoba nerwowa wiec często mam nerwobóle w okolicy serca i sie zastanawiam czy nie zrobic sobie echa serca bo boje sie ze moze cos ze mną nie tak jak ciagle mnie cos kłuje. Ehhh operacje mam na poczatku grudnia a sie zadręczam ze cos pójdzie nie tak. Napisz wrażenia jak zasypiałas i budziłas po narkozie. Bardzo boje sie tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×