Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianna44

Blizny potrądzikowe

Polecane posty

Gość marianna44

Co robicie z bliznami po trądziku? To jedno z moich największych zmartwień obecnie... Niestety moja buzia nie jest gładka, a chciałabym, aby znowu taka była. Robiliście kiedyś laserowe usuwanie blizn? Słyszałam, że w Vici Clinic w Krakowie robią taki zabieg i zastanawiam się, czy nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara_kw
Ja chodziłam na laserowe usuwanie blizn do Vici Clinic. Po czterech zabiegach nie ma śladu po bliznach. Zabiegi są trochę bolesne ale do przeżycia, poza tym można znieczulić się maścią Emla. Polecam bo warto, buzia jak nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam blizny po tradziku, a wlasciwie nie wiem czy to blizny czy dziurki i przebarwienia. W każdym razie mialam slady po wyciskaniu, drapaniu, takie jakby bardziej rozszerzone pory, czerwone slady i brązowe plamki. Jestem w trakcie zabiegów mezoterapii mikroigłowej derma penem. Przede mną jeszcze 2 wizyty a już widzę ogromną poprawę, skóra jest gładsza a kolor stał sie bardziej jednolity. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookie59
Zabiegi laserem przynoszą najlepsze efekty. Moja siostra robiła 3 zabiegi laserem ResurFX w Vici Clinic. Podobno to bolesny zabieg ale maścią Emla można znieczulić skórę i jest lepiej. Chociaż myślę, że warto trochę pocierpieć by cieszyć się gładką buzią tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×