Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zfurtka

BLIZNY!!! PROSZĘ 0 INFORMACJE ODNOŚNIE KLINIKI ARS MEDICA WE WROCŁAWIU???

Polecane posty

Gość zfurtka

Witam wszystkich. Mam lat 32 i w swoim życiu miałem bardzo dużo róznego rodzaju wypadków i pozostały mi po nich blizny na twarzy i ręcach. Wszystkich jest ich 14 i są różnych wielkości, najdłuższa ma 20cm długości i szeroka jest na 2cm. Nie moge już dłużej wytrzymać z nimi i tak żyć że jak ide ulica to na mnie patrzą jak na jakiegoś "bandytę". Jestem facetem ale jestem rozpaczony z powodu tego że tak mam w życiu i nie mogę znaleźć sobie przez to kobiety która by mnie pokochała takim jakim jestem.11 lipca jestem umówiony na konsultację we Wrocławiu w klinice ARS MEDICA u Pani Anny Olender oraz Pana Wojciecha Rybaka który zajmuje się korektom blizn laserem(ponoć dobrej jakości sprzętem). Proszę bardzo tych którzy czytają to i którzy mieli doczynienia z tą kliniką lub z tymi lekarzami o jakiekolwiek informacje na mój e-mail. Podaję go dla przykładu jeszcze tutaj zfurtka@wp.pl. Naprawdę bardzo każdemu kto mi udzieli jakichkolwiek informacji jestem wdzięczny. PROSZĘ POMÓŻCIE!!!-wysłanie e-maila nic nie kosztuje a możecie mi naprawdę POMÓC!!! Z GÓRY WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfurtka
Witaj Błękitnooka! Dziękuję za informacje. Wiem że mają najnowszy fraxel bo czytałem o tym wszystkim na ich stronie lecz nie wiem czy ta klinika i lekarze którzy wykonuja te zabiegi są dość dobzi w tej dziedzinie. 14 blizn to jest bardzo dużo i jak bym miał każda potem poprawiać to będzie to dla mnie koszmarem. Pozdrawiam błękitnooka i dziękuję za dodanie mi otuchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem niestety na ile to jest skuteczne, zaloguj się może na beautywpolsce, tam dziewczyny są bardziej zorientowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfurtka
Witaj błękitnooka:-). Dzisiaj będę robił zdjęcia swoich blizn których chciałbym się pozbyć w jakiś tam sposób i wysyłał do kliniki ARS MEDICA Wrocław dlatego że mnie o to poproszono zanim 11 lipca zjawię się osobiście na konsultacji ponieważ oni ocenią to wstępnie widząc je na fotkach i dadzą mi wstępną odpowiedź jak i co i czy można? a do Wrocławia nie mam aż tak blisko więc ta wstępna diagnoza będzie mi na rękę:-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struśka
do zfrutka. ja także jestem zorientowana tą klinią. napisz jak będzies po konsult. Ja również ma prbl. bliznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×