Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annaradom

Botoks

Polecane posty

Botoks http://www.drkowalczewski.pl Toksyna botulinowa jest naturalnym oczyszczonym białkiem , stosowanym w medycynie estetycznej do czasowej likwidacji zmarszczek mimicznych twarzy . W wyniku jej działania połączenie między nerwami a mięśniem zostaje chemicznie zablokowane na określony czas. Impuls nerwowy nie dociera do mięśnia i nie powoduje jego kurczenia. Daje w efekcie wygładzenie zmarszczek już istniejących i zapobiega powstawaniu nowych. Powoduje odprężenie i zrelaksowanie mięśni twarzy , dzięki czemu pacjenci zachowują młody , a jednocześnie naturalny wygląd. Zabieg może być przeprowadzony jedynie przez przeszkolonych lekarzy , gdyż prawidłowe jego wykonanie wymaga odpowiedniej wiedzy i precyzji. Jest prawie bezbolesny , nie wymaga przygotowania ze strony pacjenta . Stosujemy preparaty toksyny botulinowej najwyższej jakości , mające rejestrację w UE ( BOTOX , VISTABEL , AZZALURE ) Działanie toksyny botulinowej zaczyna być widoczne po 3-7 dniach . Zaburzenie pracy mięśni mimicznych utrzymuje się kilka miesięcy ( zwykle 4-6) . Ich czynność powraca stopniowo , w miarę regeneracji zakończeń nerwowych . Po każdym kolejnym zabiegu efekt może utrzymywać się dłużej. Odmładzające zabiegi z użyciem toksyny botulinowej cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. W krótkim czasie dają efekty w pełni satysfakcjonujące pacjentów. Zabiegi: - wygładzanie zmarszczek poziomych i pionowych czoła - modelowanie linii brwi : lekkie uniesienie , wyrówanie ich poziomu gdy są nierówne - wygładzanie kurzych łapek - wygładzanie zmarszczek dookoła ust - wyrównanie podbródka z wygładzeniem zmarszczek Przeciwwskazania: - ciąża , karmienie piersią - nadwrażliwość na toksynę botulinową typu A - niektóre choroby neurologiczne - przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych - przewlekłe choroby autoimmunologiczne - miejscowe infekcje skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytabas
Ja bylam przeciwniczka botoksu, ale sprobowałam i widzę że delikatna ingerencja naprawdę moze poprawić wygląd. Kazdy zabieg miałam w tym gabinecie: http://www.karolinakopec.com/, polecam doktor Kopeć, świetna specjalistka i przemiła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak nie lubię szpitalnej atmosfery i wybieram bardziej kameralne gabinety. Dlatego mnie ujal mtt estetica w Krakowie. Profesjonalny sprzet, najwyższej jakości produkty, lekarze i super klimat. Botoks robilam tam już 3 razy i zawsze bez zarzutu. Na promocyje happy days przyprowadziłam już dwie koleżanki z pracy i one tez zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chcę żadnego ostrzykiwania, wolę zabiegi nieinwazyjne dające efekt jak po botoxie - Tox Peel Program - błyskawicznie prasuje wszystkie zmarszczki, wygładza skorę i dodatkowo rozjasnia przebarwienia, a jeszcze opóźnia starzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosqit
Polecam zabieg karboksyterapii - byłam na nim na dekolt i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest widocznie ujędrniona i elastyczna. Warto się przejść do Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana i podpytać o szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosqit
Polecam zabieg karboksyterapii - byłam na nim na dekolt i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest widocznie ujędrniona i elastyczna. Warto się przejść do Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana i podpytać o szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karbo to masakra! Nie oszukujcie ludzi. Po tych zabiegach tylko naciągniętą skóra i wory pod oczami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko jednak wolę kwas hialuronowy. Może mam paranoję, ale potencjalne skutki uboczne źle wykonanego zabiegu skutecznie mnie zniechęciły do botoksu. Z drugiej strony z kwasem już mam doświadczenie więc dla mnie wybór jest prosty. Miałam zmarszczki wypełniane takim wypełniaczem http://www.techderm.pl/ i polecam gorąco. Jeśli chodzi o trwałości to z tego co widziałam botoks i kwas utrzymują się mniej więcej przez tyle samo czasu. Z kolei botoks jest generalnie odrobinę tańszy. Myślę, ze każdy musi sam zdecydować co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniAnia2123

na zmarszczki tylko botoks toksyna botulinowa! ja stosowałam na zmarszczki poprzeczne na czole i efekt niesamowity mam ladnie wygladzoną te częsć twarzy - robilam w Estetica Nova  u dr Rybickiej- polecam wszystkim, którzy sie jeszcze zastanawiaja, Pani doktor przesympatyczna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Dawniej również byłam anty botoks i inne zabiegi tego typu, ale gdy przyszedł "ten" dzień, nie mogłam patrzećw lustro. Dr Boligłowa załatwił sprawę raz dwa i teraz cieszę się młodzieńczą i naturalnie wyglądającą skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że jesteście zadowolone ze swoich "zabiegów" czegokolwiek one dotyczą-ja właśnie też.Te usunięte pieprzyki dały mi zajawkę do tego,że może warto poprawić coś co jest kompleksem czy zahamowaniem przez lata.U Młodszej też pozbycie się naczyniaka było dosłownie od ręki.Kiedyś myślałam,że to mega próżność Inwestować w takie rzeczy a teraz mi się odmienił pogląd.Zycie jest krótkie...Techniki są zaawansowane,a ceny często b.wysokie ale też często nie nieosiągalne,gdyby sobie uzbierać.Niektóre zabiegi niestety wiążą się z ryzykiem,jak choćby liposukcja bo już i taką miałam myśl by ściągnąć ten tłuszcz.To w sumie jedyny zabieg jaki mi chodzi po głowie,reszta jest jako tako OK.
Z tych mniej inwazyjnych miałam botoks na czoło:

http://markemed.com.pl/spowolnij-uplyw-czasu/
I akurat tego zabiegu absolutnie nie żałuję bo miałam duży kompleks na punkcie zmarszczek na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja korzystałam z Botoxu w klinice Esderm we Wrocławiu. Jeśli wie się jak używać tego to krzywdy nie zrobi. W klinice wszystko mi wytłumaczyli i efekt jest bardzo naturalny. Warto udać się z tym do specjalisty, a nie byle gdzie i oczekiwać cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia2

Uważam, że dobrze zrobiony botox nie zrobi nikomu krzywdy. Trzeba jednak trafić do specjalisty, a nie do byle kogo. Sama korzystam z usług Dermedika w Krakowie i wygląda to dobrze. Nie mam żadnych problemów z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia2

Uważam, że dobrze zrobiony botox nie zrobi nikomu krzywdy. Trzeba jednak trafić do specjalisty, a nie do byle kogo. Sama korzystam z usług Dermedika w Krakowie i wygląda to dobrze. Nie mam żadnych problemów z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×