Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slawka

botox i wypelniacze w opolu

Polecane posty

chciala bym zrobic sobie botox i wypelniacz w opolu dziewczyny poratujcie gdzie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
Botox w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Zamiast wstrzykiwac sobie to świństwo,lepiej zainwestować w zabiegi fokusem i mamy go w Opolu.Warto,bo efekty odmłodzenia są niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do inneov
No właśnie!!! Mamy go w Opolu. Kto go ma to chce zarobić.Jego sprawa nic mi do tego.Wiem kto go kupił. U nas w Opolu króluje Botox i bedzie tak jeszcze długo. Ale na tym chłonnym rynku jest miejsce w Opolu i dla Focusa i Botoxu. Nie potrzeba się ogłaszać na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineov
To super że wiesz gdzie jest fokus,bo ja akurat jestem klijentką bardzo zadowoloną z tej usługi.Botox też wcześniej zrobiłam i co jedne zmarszczki przy oczach zniwelowano,ale znalazły ujście z innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usta w Opolu
Czy wiecie gdzie mogę powiekszyc sobie usta w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do usta W Opolu
Ja powiększałam sobie usta u dr.Kęckiego na Piastowskiej2/2 Jestem bardzo zadowolona.Nie było poprawek wszystko za pierwszym razem i w znieczuleniu.Ten lekarz używa kwasu hialuronowego ze znieczuleniem.Mnie na prawdę nie bolało.Mysle że jeszcze tam powrócę za rok. Pozdrawiam Dana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwianoa31
a ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do usta W Opolu
Za powiekszenie ust 1ampułka zapłaciłam 1000zł.W Opolu dzwoniłam do innych i też podobnie ale wybrałam ten gabinet bo poleciła mi go koleżanka. Narka.Dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna3
Kto w opolu powiększa usta? Podpowiedzcie mi bo nie wiem gdzie iść a nie chcę brać urlopu na wyjazdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada
A była któraś w Ambasadazie urody w Opolu? Mozna tam zrobić jakies zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Ambasada
Ja jestem klijentką Ambasady i jest tu bardzo szeroki zakres zabiegów,chyba mają swoją stronę internetową. Ponadto bardzo miła atmosfera oraz obsługa. Dziewczyna robi super makijarz permanentny.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada
A czy mozna tam zrobic sobie piling albo mikrodermabrazję? Musle też czy jesienia nie zafundowac sobie Botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Ambasada
Mikrodermabrazję robią,bo sama też robiłam,a botox to nie wiem. To ich nr.tel 077 4008013 najlepiej zadzwonić,to wszystko Ci powiedzą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam
Byłam w Ambasadzie Urody w Opolu.Miałam wykonany zabieg Botox.Botox robiłam już 3 raz ale wcześniej gdzie indziej.W Ambasadziepo raz pierwszy Botox robił mi dr.Kęcki.Szybko i nieboleśnie a co najważniejsze ładnie zadziałał.Cenowo normalnie jak na Opole 400zł za obszar .Polecam. Krysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam
Ambasada urody Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam
W Ambasadzie Urody pracuje dr.Kecki. jestem mu wierna i wszystkim polecam.ceny i fachowość super.Ostatnio zdecydowałam sie na botox i za tydzień robię Sculptrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje strzykawki
Zastanawiam sie zamiast botoxu skorzystac z mezoporacji, czytalam bardzo dobre opinie na ten temat, troche sie obawiam strzykawek wiec moze to by bylo dla mnie rozwiazanie, mam zamiar sie wybrac do salonu Yasoda w Opolu, na ich stronie jest to sensownie opisane, czy ktos juz tam byl i korzystal z tej mezoporacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam
Ja korzystając z zabiegów Botoxu zauważyłam że twarz się z roku na rok poprawia.Chodzę do doktora Kęckiego . Teraz nie przyjmuje w Katarzynie na Dzierżonia ale na Krakowskiej 32A-ma tam ładny gabinet.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena70
Jeśli chodzi o mezoporację to mogę powiedzieć, że efekty są naprawdę rewelacyjne. Do tej pory jeździłam do Wrocławia do Inspiracji, co prawda cena zabiegu liftingującego to 330 zł ale wierzcie mi, naprawdę warto. Dla mnie największym plusem jest to, że zabiegi są bez kłucia strzykawką. Nie wiedziałam, że jest to w Opolu, muszę sprawdzić może będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoławyższa
Do BYŁAM TAM Ile płaciłaś za botox u dr Kęckiego? w jakie dni przyjmuje i jak sie nazywa gabinet w którym przyjmuje, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie boje
do "ja sie boje strzykawki" byłam w tym gabinecie. Robiłam sobie zabiegi na twarz, nie za bardzo wierzyłam, ale jak zobaczyłam na sobie efekty po jednym zabiegu to naprawdę rewelka. Z czystym sercem mogę polecić tą ich mezoporację. Wstrzymałam się od botoxu jeszcze i nie żałuję. Od razu po zabiegu skóra odżywiona, wygładzona, zmarszczki zanikają, akurat ja tego bardzo potrzebowałam. Może jak ktoś ma super bruzdy to mu to nie pomoże ale do 70-ki jeszcze daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha, ha!
Coś mi mówi, że nigdy tego zabiegu nie miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo 7
Mezoporacja - zabieg dla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytka
Jestem zadowolona z botoxu mile Panie,dlatego ze Wy jestescie zadowolone i tak bardzo go polecacie ciesze sie ze sluzy.Ale ja patrzac w przyszle lata swoje boje sie maski botoxowej i zmarszczek ktore moga wystapic np.na nosie albo opadajacej powieki czy tez nalogu botoxowego,dlatego wybiore sie na fale radiowe Focus RF nie pseudofokcs ale do gabinetu autoryzowanego.Focus jest w Opolu,w Brzegu w Krakowie itp i jestem pewna ze nie bede miala powiklan a moja skora sama musi produkowac kolagen,ale za to bedzie mlodsza dlugo nie tylko 6 miesiecy no i mozna stosowac focus na cale cialo.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henka
Widzimy czesto osoby,ktore maja piekna twarz,idealnie napieta bez zmarszczek i zaslonke na szyje apaszke.Operacja plastyczna doskonale radzi sobie z twarza Na szyi nie da sie idealnie naciagnac skory.Focus RF+doskonale sobie z tym radzi mozna nim dokladnie opracowac skore na szyi i ja zagescic,nalezy wiedziec ze np.gdy sie odchudzamy to na szyi zostaje najpierw nadmiar luznej skory,ktora pozniej ciagnie w dol owal twarzy,nie nalezy tego zaniedbywac.Po falach radiowych nie ma ran pooperacyjnych a skora sama musi produkowac kolagen odpowiedzialny za utrzymanie mlodosci,Efekt zabiegow Focus rf+utrzymuje sie 5 lat.Ja mam to wyprobowane i polecam.Korzystalam z zabiegow w Brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disneyyka2
W Opolu to na pewno warto się skontaktować z panią doktor Aleksandrą Sobczyk – Smereczyńską z ul. Dubois (Stomatologia Rodzinna). Ona mi robiła kwas hialuronowy i polecam. Ma pewną rękę, dużą praktykę i wiedzę. Dzięki temu moja twarz wygląda bardzo naturalnie i o 10 lat młodziej! Praktycznie nie widać, że coś takiego miałam wykonywane. Inaczej niż w przypadku wielu gwiazd z tv, u których po prostu botoks się wręcz wylewa na twarzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wstrzykiwany botox u pani dr Sobczyk-Smereczyńskiej na Dubois w Opolu. Namawiam męża na ten zabieg, ale on jak to na prawdziwego faceta przystało boi się strzykawek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota65
A ja mogę śmiało polecić doktora Kęckiego.Robi mi Botox już 4 raz i efekt super naturalny.Długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×