Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

bryczesy a lipoliza inekcyjna

Polecane posty

Gość lipola

hej dziewczyny, wiem, wiem wątek o lipolizie jest. Mega długi, przeczytałam go od deski do deski i tak jak wiele innych dziewczyn mam metlik w głowie. Ten wątek powstał aby zebrac wszystkie dziewczyny. które miałay lipolize UD. Najdrudniejsza częśc do ujarzmienia. Jest mnóstwo dziewczyn o budowie gruszki i na paskudne uda nic nie pomaga, no może ostatnia (poza liposukcją) deska rarunku -LIPOLIZA. Wpisujecie: jak to zniosłyście i czy Wam naprawde pomogło. Ile cm straciłyście, lub czy wg cowkolwiek straciłyście. Wiemy juz że na chomiki i brzuchy lipoliza działa, ale na nasze bryczesy, udka????? PISZCZIE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lg
Odpowiem zatrzy tygodnie, zabieg mam za tydzien w piatek. pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam na udach
robilam raz, bez efektu. Jestem póltora miesiąca po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
a zamierzasz powtórzyc? czy dajesz sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam na udach
nie wiem, na razie spróbuję endermologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
bryczesach. Robiłam 5 razy lipolize, za kazdym razem schodziło z bryczesów 1,5cm. Endermologia nic na bryczesy nie pomoze. Ja próbowałam wszystkiego co nie inwazyjne: Ultrashapy, Ultracontury, endermologię, różen masaze i przez 20 lat Nic. Jestem w miarę zadowolona ze swojej figury TERAZ> A wczesniej były wszystkie części mojego ciałka OK, a bryczesy jakby mi je kto dokleił. Nie chciałam ogólnie schudnąć tylko pozbyc sie bryczesów. Bałam sie liposukcji. U nas w Szczecinie był taki przypadek,że po liposukcji dziewczyna prawie sie przeniosła na drugi świat. Pierwszą lipolize miałam robioną w Berlinie. Wiadomo, ceny. Następne w Szczecinie. Uparłam się i robiłam do skutku. Chirurg w Berlinie od razu po zabiegu powiedział, że będa efekty, ale trzeba co 3 tygodnie robić. Prognozował 4 - 6 zabiegów. Trzeba było 5. Jest to dobry sposób na pozbycie sie zbednego tłuszczyku na nogach. Ale nie wierzcie, ze raz sie zrobi i wystarczy. I trzeba zaczekać. Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem po
gdzie dokladnie mialaś kłute te uda i u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem po
aa, sorry, nie doczytałam,że podajesz miejscowośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrobiłam na udach: daruj sobie enermologie, jeśli chcesz miec mniejsza objętośc ud, ja wzięłam serie (w seriach taniej) i 0 straconych cm, owszem jakosc skóry lepsza, celulit mniejszy, ale nie oto mi chodziło, próbowałam elektrostymulacji (OK 20 ZABIEGÓW) masek cynamonowych itp Nic Aaaaaa po endrmologii miałam lużniejszą skóre, jakby lekko rozciągniętą i to się podobno zdarza, dlatego cieszę się ze powstał ten watek i bedę go obserwowac, bo lipoliza to chyba jedyna deska ratunku, ale wciąż pozostaje to CHYBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
do jestem po. Ile straciłaś cm? wciąz byłaś kłuta w te same miejsca, tj bryczesy, czy modelowałaś rózne części ud ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
Miałam 5 zabiegów i straciłam równe 8 cm w obwodzie bryczesów. Używałam tylko lipolizy i sama masowałam bryczsey. Duzo masaży. Przez tydzien po zabiegu masowałam około godziny dziennie, a póxniej około pół godziny. Uzywałąm chyba wszystko wczesniej co jest dostepne i zero efektów. A ta lipoliza mi pomogła. Osiągnęłam to co chciałam i jestem zadowolona. Ale tez była to moja praca, nie tylko lekarza podczas zabiegu. Moje zdanie jest takie, ze jest to dobry zabieg, ale trzeba sobie pomóc masujac. Czytałam na innym watku, ze dziewczyna poddała się JEDNEMU zabiegowi na brzuch, żarłą i czekała na efekty i sie nie doczekałą, bo pewnie to co uzyskała dzieki zabiegowi nawet nie masując to odrobiła pożerajac jedzenie. Niektórzy ludzie sa beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
No i smutna prawda. Nie polecam dr Osadowskiej, która reklamuje się obok. Ceny niesamowicie wysokie a obsługa marna. Zero punktów na stosunek cena - jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
do jestem po: rety 8 cm REWELACJA, gratujacje. Jest nadzieja:) Pamietasz co miałaś podane lipostabil, czy dermostabil, dziewczyny mówia że jeden z nich jest lepszy, ale który i jaką dawke, czy maxymalna tj 50ml???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lg
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam na udach
chyba jednak powtórzę. Dojrzewam. Boje się tylko, że jak po jednym razie praktycznie nic, to po kolejnym też moze byc nic. Ale nie mam nic do stracenia, no chyba z wyjatkiem tych cm w obwodzie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórz, lekarz który mi robił powiedział, ze jesli tracisz po pierwszym zabiegu cm to super, ale to prawdopodobnie autosugestia, (mierząc sie, jak sie b. chce uzyskac rezultaty mozna scisnac, zmierzyc troche nizej itp) po drugim razie widac i wyniki te sumuja sie czesto. A poza tym pic, drenowac, czasem cwiczyc (niestety bo niecierpie) Badania wskazują ze juz na tylko 3% ludzi nie działa, nie na 10%. tylko nie mozna byc biernym. Ja wierze, choc efektów jeszcze nie mam, ale wróciłam własnie z drenażu i czuje sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
Zrobiłam 5 razy po 50ml, straciłam 8 cm w bryczesach. Miałam robione tyllbo bryczesy, bo poza tym mam OK figurkę. Tylko te jedne miejsca. Wstrzykiwane 5 razy tak samo. Zasługa jest nie tylko lipolizy ale i moja praca. Masowałam dużo, nie mam zadnych zgrubień ani nic innego w tych miejscach. Czytałam, że dziewczyny po lipolizie szły z siniakami na endermologię, a później narzekały na lekarza, ze mają przebarwienia. Przeciez to logiczne, ze się zrobią. Albo, że maja zgrubienia, bo nie masowały. Trzeba się przyłożyć i będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czemu
dajecie się ostrzykiwać jak jest już lipoliza bezigłowa ja wybrałam już serię zabiegów na uda wewnętrzne i zewnętrzne zgubiłam 5 cm w obwodach. Podają fosfatydylocholinę bez igły od razu tonizują mięśnie i robią drenaż nie trzeba się samemu masować chociaż ja jestem przezorna i jeszcze zawsze po zabiegu robili mi masaż wyszczuplający, bo mają masażystę aczkolwiek to ponoć nie jest już konieczne.Minusem zbiegu jest to że trwa przwie godzię. Dodatkowo mogą za jednym razem podać kofeinę i l-karnitynę.Szukajcie tych gabinetów u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że o tym marzyłam aby zrobic bezigłową, ale jej nie znalazłam, napisz prosze gdzie robiłas i ile zapłaciłaś. Mam nadzieje że nie pomyliłas z mezoterapia, która jako jedyna podobno póki co, jest bezigłowa i inekcyjna. Ja szukałam i słynna Pani doktor z Sulencina mówiła, ze miała takie urządzenie dp przetestowania jak do mezoterapi bezigłowej ,ale te czasteczki fo...nie wnikały wgłąb skóry, wiec zrezygnowała z jej uzywania. Ale jeśli gdzieś ktoś robi to skutecznie to ja też poproszę. Napisz gdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lg
Beziglowa -niby super, ponieważ bez nakłuć, jednak to kłucie wcale nie jest bolesne. I osoby, które miały taka robiona twierdziły, ze jest mało wydajna, duze straty preparatu i niezbyt skuteczna. Ciekawe ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bzdury wypisujecie
wypisujecie bzdury. Nie byłam na lipolizie bezigłowej, tylko na mezoterapii( na igłowej też, ale zostały mi zrosty w brzuchu po igle i bardzo mnie bolą jak się schylam) a tam podają równomiernie i to butelkę 100 ml a nie 4 ampułki w zastrzyku i zawsze coś tam zleci owszem, ale kondensacja jest ta sama, więc nie wprowadzajcie w błąd bo nie lubię neuczciwego krytycyzmu wobec spraw o których nic nie wiecie. Przekazywanie info których sie słyszało z 5 ręki to ........plotkarstwo i info jest zawsze spaczone.Tyle. Spadam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lg
Sama wypisujesz bzdury: najpierw twierdzisz,ze bylas na lipolizie bezigłowej, a potem ,ze na mezoterapii. Zdecyduj sie, to dwa zupelnie inne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipola
spadaj i nie wracaj. A jeżeli chodzi o 5 rękę to przeczytaj jakie bzdury wypisujesz, zdecyduj: czy miałas lipolize, czy mezoterapie czy igłową czy bez. A może Ty poprostu się na grype zaszczepiłas i Ci sie zrosło nie to co potrzeba. Usiądź i sie zastanów ale już nam nie odpowiadaj, bo nikogo juz Twoje opowieści (dziwnej trści) nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
Miałąm w Berlinie robioną mezoteraię bezigłowa preparatem jaki podaje sie przy igłowej lipolizie. 10 zabiegów- całą seria. Nie straciłąm ani jednego centymetra w bryczesach. Doczytałąm na jednej ze stron amerykańskich, że preparta do lipolizy czyli fosfatydylochilina nie przechodzi przez skóre na zasadzie mezoterapii bezigłowej. Jak powiedziałam to lekarzowi wykonujacemu zabieg to przyznał sie, że to dopiero początki takiego testowania i ze to jest za duża cząsteczka, zeby przeszłą przez skórę bez kłucia. Wiem, że pół roku później ta klinika przestała wykonywać zabiegi lipolizy jako mezoterapii bezigłowej z tego wzglęu, że nie było efektów i nie chcieli stracić dobrej opinii. A lipolize igłą robią dalej. Coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie taką samą opinie słyszłam, że ten preparat nie \"wchodzi \" za pomocą ultradźwięków\" tylko iniekcyjnie. Wiec pozostaje sie nam kłóc się:)... Napisz prosze czy też miałąs takie lekkie drętwienia, =zrobiłam 11 dni temu i cały czas pobolewa i jakbym nie miała lekko czucia. Czy też tak miałaś ( w bryczesach naturalnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
Tak, miałąm takie dziwne uczucie drętwienia, nie pamietam czy po wszystkich, ale po większości jakby mi coś pod skórą chodziło, jakieś mrówki, a po jakimś czasie przechodziło. Nie wieem z czym to jest związane, może z rozchodzeniem sie tego leku. Jak byłam w Berlinie miałam podany Lipostabil, a w Polsce Dermastabilon. To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy powtarzałyście lipo... dopiero wtedy gdy juz całkien ustąpiły wszystkie nieprzyjemne odczucia (grudki, mrowienie, lekkie bolesci itp) czy powtarzałyscie mimo tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
robiłam lipolizę co 3 tygodnie. Umyśliłam sobie tak, żebym czasem nie przytyła, a poza tym lekarz w Berlinie mówił, że lipolizę mozna powtarzać co 3 tygodnie 10 razy, przerwa i znów mozna robić. Z tym, że zalecał dietę wątrobową, tzn zero alkoholu, mięcha smażonego, i innych tłustych, ciężkich i ostrych potraw. To wszystko potwierdzono mi w Polsce. Dwa razy byłam na czczo na zabiegu, pobrano mi krew na badania wątroby, wszystko było w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×