Odpowiedz na ten temat

chcę sama wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy

• Svi1 2017.04.17 [18:59]
    O biohyalux ja kiedys pytalam....pozniej zakupilam go w hurtowni, ten do ust i bylam mega zadowolona, fajnie sie podawalo i dlugo sie trzymal. Niestety pozniej ta hurtownia juz chciala papiery i nie moglam go zakupic smutas.gif a szkoda bo mi sluzyl.
    Top q nie trzymal mi sie wcale
    Teraz zastanawiam sie skad i jaki kwas zamowic zeby nie byl to szajs i zebym mogla kupic go nie bedac lekarzem
  • Zobacz także:

• Svi1 2017.04.17 [19:00]
    Kambilia masz moze namiar skad bezposrednio zamowic biohyalux?
  • NiuskaBe 2017.04.18 [18:11]
    Ja mam na sprzedaż kwas Restylane usmiech.gif Kilka rodzai, volume, kysse oczko.gif Pracuje w magazynie farmaceutycznym, dużo ludzi zamawia wiec chyba zainteresowanie tym kwasem jest duże usmiech.gif W razie w kontakt na gotrek@interia.pl usmiech.gif
  • Grażka39 2017.04.18 [19:51]
    Restylane volyme? w granatowym opakowaniu?
  • gość 2017.04.19 [16:24]
    W jakiej cenie kysse?
  • Izabela Politańska 2017.04.19 [20:13]
    Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Zastanówcie się dziewczyny zanim same wstrzykniecie sobie kwas hialuronowy. Preparat preparatowi nie równy, stąd też wynikają znaczne różnice w cenach i dostępność pewnych preparatów. Są też różne gęstości preparatów-trzeba wiedzieć który na jaką głębokość podać, w którą część twarzy i jaką ilość. Nie warto ryzykować dla kilkunastu złotych, bo efekty uboczne mogą nas kosztować znacznie więcej...Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie
  • Izabela Politańska 2017.04.19 [20:33]
    A swoją drogą czytając niektóre komentarze jestem przerażona!!! Warunki w jakich niektóre z Was podają sobie kwas hialuronowy, zasady higieny, aseptyki, preparaty zupełnie z przypadku z niewiadomego źródła...Ja oczywiście rozumiem, że każdy chce zapłacić jak najmniej i nie dziwi mnie to, bo te zabiegi do najtańszych nie należą. Natomiast pewne rzeczy uważam, że trzeba zostawić specjalistom. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, oferuję uczciwe i konkurencyjne ceny, oraz najwyższej jakości preparaty. Zapraszam do śledzenia profilu fb, jest tam więcej info, zdjęcia, oraz często pojawiają się konkursy i zniżki.www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie
  • goscAsia11 2017.04.19 [23:23]
    Izabela Politanaka.
    kobieto dla jakich kilkunastu złotych mamy nie ryzykować.przecież w gabinetach to zbieracie
    ciężkie pieniądze za podanie choćby 1ampułki kwasu czy Botoks.Skoro tak.śmiało nas.zapraszasz na.zabiegi do siebie to miej odwagę podać też cenę za podanie np.kwasu ,a nuż komuś się opłaci i zaryzykuję.
  • gość 2017.04.20 [11:04]
    Pani Izabelo, czy wypełnia Pani zapadnięte powieki górne? Do tej pory znalazłam tylko jeden gabinet, który się tego podejmuje, podczas gdy za granica jest to praktycznie standardowa usługa.
  • gość 2017.04.21 [13:15]
    Właśnie widzę cennik Pani wyzej- mezoterapia cytocare 1 zabieg 350 zł gdzie ja kupiłam ampulki 5 ml za 165 zł i starcza mi na uwaga 5 zabiegow! Czyli jeden zabieg ok. 35 zl- ponad 300 zł do kieszeni na czysto! Kilkanaście złotych ha ha
  • gość 2017.04.22 [02:16]
    gość 2017.04.06 [18:06]
    Witam. Czy ktos z was wypelnial kwassm blizny potradzikowe? Bardzo malo jest na ten temat w internecie ;(
    Xx
    Ja wypelnialam blizne zanikowa kwasem Auryla Deep kupiona w Cosmed24.Po pierwsze to kwas zupelnie sie nie trzymal,reszte dalam w twarz ale efekt byl na jeden dzien.Szukam dobrego kwasu i wtedy ponownie zrobie blizne.Samo wstrzykiwanie nie bokalo.
  • gość 2017.04.22 [02:18]
    AURALYA 3 deep a dolina łez 2017.04.16 [12:36]
    Witam!
    Chciałam zapytać czy kwas: Kwas Usieciowany AURALYA 3 DEEP 1ml
    https://cosmed24.pl/produkty/251-kwas-usiecio wany-auralya-3-deep-1ml-wypelniacz.php
    Będzie dobry zarówno do wypełnienia bruzd nosowo-wargowych oraz dolin łez pod oczami?
    Xx
    Mnie sie ten kwas trzymal JEDEN dzien czyli jest to gowno,placilam 200 zl za ampulke.Wczesniej mialam robione zabiegi u k jarza Teyosalem Kiss i trzymalo sie rok.pechowiec.gif Nie wiem gdzie kupic dobry i trwaly kwas.
  • gość 2017.04.22 [02:19]
    *lekarza
  • gość1984 2017.04.22 [14:20]
    Mi też kwas auralya nic nie trzymał szkoda pieniędzy to już otesaly z allegro był lepszy.
  • gość 2017.04.22 [16:28]
    Ten otysAly jest jednak bardzo gesty wiec nie wiem jak sie sprawdzi.
  • Melanina 2017.04.24 [01:01]
    Widziałam jak "upiększyła" się moja koleżanka, która chodziła na specjalistyczne kursy. Nie wierzę, żeby ktoś bez większej wprawy zrobił dobrze ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Jeśli na prawdę chcecie poprawić urodę, to przejrzycie listę sprawdzonych gabinetów na portalu Moment.pl Możecie też ściągnąć sobie aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id =pl.moment.mobile&amp ;hl=pl Przez aplikację można zarejestrować się na wybrany zabieg.
  • gość 2017.04.24 [10:30]
    Lekarze dzielą się na tych, którym zależy na pacjentach i na tych, którym bardziej zależy na pieniądzach.
    Ci, którzy wstrzykują kwasy hialuronowe bez certyfikatu FDA są nastawieni jedynie na zysk i strzeżcie się takich jak ognia.
    Zanim podejmiecie decyzję o wstrzyknięciu jakiegoś kwasu, to
    najpierw sprawdżcie, czy jest bezpieczny, bo to że posiada certyfikat
    dopuszczenia do obrotu, to tylko do obrotu.
    Do wstrzyknięcia w twarz sustancja musi być lekiem, a nie urządzeniem medycznym.
  • gość 2017.04.25 [10:03]
    Według mnie to zbyt duże ryzyko i można sobie naprawdę zrobić krzywdę... Ja usta powiększałam w klinice doktora Łątkowskiego gdzie wszystkie preparaty są certyfikowane a sam doktor jest doświadczonym chirurgiem więc nie ma takiego ryzyka.
  • gość 2017.04.25 [22:18]
    CErtyfikowane? to znaczy jakie?
    Mam nadzieję, że twój lekarz nie używa kwasu hialuronowego, który
    jest zarejestrowany jako urządzenie medyczne.
    Bo urządzeniem medycznym jest również przyrząd do masażu
    i wiele, wiele innych, które są "certyfikowane" i posiadają znak CE.
  • pulpecikioo 2017.05.07 [06:48]
    Jeśli chodzi o zabieg modelowania twarzy to swój wykonywałam w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Od zawsze miałam problem z chomikami i większymi zmarszczkami. Zabieg okazał się świetny. W dodatku teraz Damian.pl otwiera nową działalność kosmetyczną.
  • gość 2017.05.11 [10:11]
    Robiłam sobie surgiderm kilka razy u chirurga plastycznego tak wiem są kwasy nowszej generacji lepsze bo szybciej się wchłaniają lepsze bo lekarze więcej zarabiają . A ja kocham surgiderm bo od ostatniego razu minęło ze 2 może 3 lata a on tam sobie nadal siedzi smiech.gif
  • gość 2017.05.11 [12:46]
    Co do kwasu BioHyalux, można go zakupić w większości hurtowni w Polsce już, ja np. zaopatruję się bezpośrednio u dystrybutora, firmy All Med z Trzebini. Ja polecam, ten do ust zwłaszcza i deep dermis do głębokich zmarszczek. usmiech.gif
  • goscAsia11 2017.05.16 [18:20]
    ...Surgiderm 2-3lata to bardzo dziwne.Mnie się trzymał ok.1roku ale już wypełniacz Radiesee to siedzial co najmniej 1.8 roku.
  • gość Karo 2017.05.20 [07:48]
    Dziewczyny potrzebuje pomocy. Robiłam pod oczy Teosyal Redensity 2 u lekarza. Miałam spore zmarszczki. Chciałam mezoterapie, ale lekarka poleciła to. Po zabiegu mam pod oczami wory i to jeden większy, drugi mniejszy. Pani doktor twierdzi, że to przez to, że miałam robiona korektę powiek o czym wiedziała. Kazała chodzić do sauny, albo zrobić fale radiowe. Kwas robiłam tydzień temu. W saunie byłam raz bo nie mam możliwości częściej. Robię też ciepłe okłady pod oczy. Czy któraś miała podobny przypadek? Moim zdaniem miałam za dużo podane i to jeszcze nie równe ilości, choć doktor podała tylko pół ampułki. Druga połowę miała mi podać po miesiącu, ale już ustaliliśmy, że zrobimy lwia zmarszczke. Jak sobie pomóc, żeby ten kwas się ułożył, żeby nie było tych worow. Jest na to jakiś sposób? Proszę o pomoc bo wyglądam gorzej niż przed zabiegiem!!!
  • goscAsia11 2017.05.20 [08:16]
    . Surgiderm-wspaniale- 2-3lata.???
    Ja miałam podawany też w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej ale lekarka mnie poinformowała ze ten kwas będzie się trzymał najwyżej od 12-15miesiecy a siedział 11m-cy
    Natomiast, wypełniacze typu Redieese-może się trzymać dłuzej u mnie ok1.5roku.
  • goscAsia11 2017.05.20 [09:28]
    Gość Caro
    .współczuję.dziwne że ta lekarka zleciła falę radiowe na kwas.Ja fale radiowe Rf mialam robione na nadmiar tkanki tluszczowej też na twarzy .Teraz dopytalam osoby kompetentnej w sprawach kwasu.Konieczne te worki i wybrzuszenia rozmasuj delikatnie i często w ciągu dnia,przykladaj też ciepłe okłady może się kwas po wiąże z tkanką. POwodzenia.
  • gość 2017.05.22 [16:26]
    odradzam otesaly!!!
    kupilam bo tanio... przez igle nie chcial przejsc, grudkowaty, i wchlonol sie po 2tyg.
    dramat.
  • gość 2017.05.22 [19:17]
    Brawo!
    Piszcie o beznadziejnych kwasach.
    Ja miałam wstrzyknięty emervel . Jeden z lekarzy, który
    powiedział, że mi pomoże, powiedział, że to bardzo dobry kwas,
    mercedes wśród wypełniaczy, a ja już od czterech nie żyję.
    Środki przeciw bólowe nie pomagają.
  • gość 2017.05.24 [20:07]
    Po jednej stronie twarzy, to pewnie były dwa różne kwasy hialuronowe. Też mam powikłania tylko po jednej stonie.
    Tak się porównuje, który lepszy. Gdyby wstrzykujący mieli choć trochę człowieczeństwa w sobie, to nie robiliby takich świństw innym. Przeważnie juvederm z jednej strony a z drugiej jakieś nowe badziewie niezbadane.
    Nieopanowana chęć zysku posuwa innych do bestialskich poczynań. Jak chcesz kupić perfumy to na każdy nadgarstek
    używasz innych, żeby sprawdzić , który lepszy. Tak samo jest z wypełniaczami. Uczciwy lekarz tego nie zrobi, ale pazerny ,
    co z trudem skończył studia i już sam się zwie się lekarzem medycyny estetycznej to ci powie, że to lekarz decyduje jaki zastosować preparat, że to on jest decydującym. Strzeżcie się takich jak ognia.
    Pytajcie o kwasy, które chcecie sobie wstrzyknąć, bo konsekwenje
    są tragiczne. Sama jestem ofiarą takiego lekarza , który wstrzyknął mi na dwie strony twarzy różne preparaty. Nie wiem, jak to się dla mnie skończy, Hialuronidaza nie pomogła, poprostu kwas się nie rozpuścił.
    Jeśli kwas hialuronowy to tylko z certyfikatem FDA !!!!!
    Pamiętajcie o tym.Nie ryzykujcie swoim zdrowiem, bo potem jest za póżno. To intratny biznes, ale lepiej można zarobić na tych tanich wypełniaczach, dlatego jest mnóstwo powikłań.
    Pozdrawiam serdecznie uczciwych lekarzy, którzy w swojej ofercie
    posiadają tylko i wyłącznie kwasy hialuronowe z certyfikatem FDA i mają na względzie nasze dobro.
  • gość 2017.05.24 [20:21]
    Jeszcze jedno zdanie. Napisałam - nasze dobro, a chciałam napisać - Wasze , bo na moje jest już za póżno.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...