Odpowiedz na ten temat

chcę sama wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy

• swi 2017.08.31 [21:27]
    gość dziś [00:04],wiesz.....,to jest sprawa kultury,bo przynajmniej wiadomo kto pisze poszczególne posty a odwagi to wy "goście" nie macie,nie mówiąc o kulturze.
    Nawet to,że naśmiewasz się z tego,że ktoś ma NICK świadczy ,że nie rozumiesz takich prostych spraw,zapewne gdy jesteś w obcym towarzystwie też nie uważasz aby było koniecznym przedstawić się,ot taka kultura.
  • Zobacz także:

• Bojanka27 2017.09.01 [11:30]
    jak czytam czasami, że ktoś sam sobie chce wstrzykiwać kwas hialuronowy to po prostu ciężko mi w to uwierzyć... Ludzie, naprawdę warto zapłacić to kilka złotych i zrobić to profesjonalnie w jakimś dobrym gabinecie (na marginesie w Krakowie LadyMed). Samemu wstrzykując przeważnie jedynie co się uda to zrobić sobie krzywdę...
  • gość 2017.09.02 [11:23]
    Hej, Neunavia to chyba też jakiś innowacyjny produkt.
    W Polsce od niedawna, chyba że może sie mylę, to może ktoś sprostuje?
  • gość 2017.09.02 [19:53]
    Jeśli któraś z Was rozważa zabieg z zakresu mezoterapii ale u specjalisty w gabinecie, a nie tak na własną rękę, to polecam zapoznać się z ofertą dra Migały z Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczn a
  • gość 2017.09.05 [15:14]
    jak wpadłam przypadkowo na tem temat nie wierzyłam własnym oczom ze kto "chce sam wstrzyknąć sobie kwas" SZOK
    jeszcze jakby lekarz albo kosmetyczka sama sobie to ok choć wbijanie sobie igieł jest to ekstramalne, ale jeśli się nie ma wiedzy i doświadczenia to jest to po prostu NIEODPOWIEDZIALNE i to ujelam najdelikatniej jak się dalo...
  • gość 2017.09.05 [17:01]
    Tylko dlaczego od razu zalożyłas,że te osoby nie maja wiedzy.To ty nie masz zadnej wiedzy i myślisz,że osoby,które to robia też.
  • gość 2017.09.06 [19:37]
    Znam stomatolożkę, która też zajmuje się ostrzykiwaniem, ale sama sobie tego nie robi. Jeżdzi do innego lekarza, więc nie rozumiem, dlaczego sie tak wkurzasz.
  • gość 2017.09.06 [20:16]
    to jest bardzo niebezpieczne możesz sobie zrobić dużo więcej krzywdy niż pożytku. Mi kwas wstrzykiwała kosmetyczka z Kliniki Estetica we Wrocławiu bardzo profesjonalna Pani nigdy w życiu bym sobie wstrzyknęła sama kwasu
  • Liliana1199 2017.09.10 [21:30]
    Nie wiem, czy ktoś z tego forum jest zainteresowany twoją kosmetyczką więc daruj sobie reklamę. Reklamowanie się w ten sposób jest bardzo niewiarygodny.
  • gość 2017.09.11 [12:51]
    sama bym tego nie robiła uważam że jak chcesz o siebie zadbać o warto powierzyć swoją twarz w ręce profesjonalistów! Przecież chcesz poprawy a nie pogorszenia wyglądu! Ja chodzę do http://www.studioessenza.pl/pl/ bo wiem że pracują tam ludzie którzy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie
  • gość 2017.09.11 [15:40]
    To napisz proszę na jakich preparatach pracują, bo mogą być mili profesjonalni, bedą podawać na swoich stronach 10-tki zabiegów z cenami lub bez, ale mało który gabinet piękna podaje, jakich preparatów używa. Obejrzyjcie sobie takie stronki. Wybór kwasu hialuronowego jest najważniejszy, a lekarze skrzętnie omijają ten temat, bo nóz widelec komuś mogą się narazić i wstrzykują badziewie reklamowane, które powodują powikłania.
  • gość 2017.09.11 [17:38]
    gość 2017.09.05 [17:01]
    gdyby miały wiedze nie musiałaby czytac usmiech.gif
    ja czymtam bo tak jak mówisz, nie mam wiedzy w tym temacie, ale mam INTELIGENCJE, nikt o zdrowych zmysłach nie robi sobie takich rzeczy...dal mnie jeśli ktoś robi to albo nie ma kasy i "chce" za wszelka cene (zdrowotna) albo nie ma wyobraźni.
    wystarczy wpisac w wujka googla
    https://www.google.pl/search?q=powik%C5%82ani a+kwas+hialuronowy+usta&amp ;source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG75Oe u53WAhWCtxoKHRyXCg0Q_AUICigB&biw=1920&bih=963
  • gość 2017.09.14 [00:14]
    Pan doktor x....... ma kwalifikacje i odpowiedni wygląd, nawet jego gabinet wygląda odpowiednio, choć wynajęty, bo na własny go jeszcze nie stać i dlatego zrobi wszystko, by POSIADAC. Uwazajcie dziewczyny,
    bo jeśli traficie na takiego oprawce, to nie powstrzyma sie, by nie wstrzyknąc ci szczepionki, która bezpowrotnieodbiera zdrowie.
    Za rok dwa lub cztery zaczną umierac kobiety z powodu kwasów hialuronowych,które były na Was testowane i ludzie od tej medycyny, która tak pięknie nazwała się estetyczną, będą dalej wykonywac te zabiegi, bo perfidny zarobek na cudzej krzywdzie będzie dla nich normalną pracą. Zaznaczam, że żaden człowiek , który został obdarowany sumieniem nie zrobi świadomie krzywdy drugiemu człowiekowi. Tylko trn bez sumienia wstrzykuje kwasy hialuronowe bez certyfikatu FDA, no ale przecież był na wielu szkoleniach i tam szkolono, że to super preparat więc czemu nie
    wypróbować takiego cuda? No i efekty są po chwili. Lawina zrozpaczonych kobiet szuka pomocy w PTMiA . Czy uzyskuje pomoc ? Nie jestem taka pewna.
  • gość 2017.10.09 [10:16]
    Największym barbarzyńcą jest ten, kto takie produkty promuje.
  • gość 2017.10.18 [15:30]
    Gdzie mozna kupic dobre kwasy typu Juvederm czy Restylane?
  • katkor17 2017.11.02 [21:37]
    a czy jest ktoś z okolic Bielska,by pomóc mi się ostrzykać...?
  • gość 2017.11.03 [02:47]
    Gdzie można kupić kwasy licencjonowane typu Juvederm w Polsce bez własnej praktyki lekarskiej?
  • Sanserka 2017.11.08 [12:33]
    Sama? A dlaczego SAMA? Jesli chodzi o takie sprawy z kwasem to niestety ale nie powinnas tego sama rovic, bo mozesz zrobic sobie krzywde. Ja zdecydowalam sie na zabiegi na zmarszczki tj. Surgen z radiofrekwencją. Więcej o nim i o innych tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuw anie-zmarszczek/
  • gość 2017.11.20 [10:20]
    Ja podaję sobie sama kwas już od dłuższego czasu. Najpierw zdobyłam potrzebne informacje,filmy itd. I jestem zadowolona. Przynajmniej wiem co mam wstrzyknięte. I nie chodzi tu o kwotę zabiegu, ale o to że mam pewność co mam...Idąc do gabinetu lekarskiego nie mam pewności co mi podadzą i jak,nie znają mojej skóry i moich oczekiwań. Kupuję kwas już tylko z jednej sprawdzonej firmy-nie mam opuchnięć ani siniaków. Wiem w które miejsca u siebie już podawać.Jestem z siebie zadowolona. I jeśli ktoś chce sobie wstrzykiwać samemu to polecam...to nie jest naprawdę nic trudnego,ale najpierw oczywiście należy zapoznać się,poczytać w necie co i jak,pooglądać filmy,zobaczyć budowę skóry itd. i oczywiście uważać na kwasy-co się kupuje. Lekarze też kupują /może nie wszyscy/ tańsze a powiedzą że jest innej firmy,droższy i najlepszy a tak naprawdę nie wiemy co nam wstrzykują i efekt też nie wiadomo czy taki jaki chcemy osiągniemy. Nikogo nie namawiam,ale jak ktoś ma odwagę niech spróbuje,początki zawsze są trudne,ale potem będziecie zadowoleni. I denerwują mnie osoby które nigdy same nie spróbowały a najwięcej mają do powiedzenia....konkurencja??
  • gość 2017.11.20 [16:42]
    gość dziś [10:20] oczywiście,że masz w 100% rację a te posty co to same nigdy to piszą panie z recepcji panów doktorów gdzie interes nie idzie zbyt dobrze no i polecają właśnie tego lekarza.
    Takie reklamy to my z daleka rozpoznajemy.
    Ja też sama wstrzykuję sobie kwasy i nie wiem czemu lekarz może się tego nauczyć ,czasami bardzo kiepsko a ja miałabym nie móc.Lekarz wstrzyknął mi kwas nie tam gdzie powinien a sama zrobiłam to perfekcyjnie.
  • gość 2017.11.20 [17:01]
    Jaki kwas stosujecie?
  • gość 2017.11.20 [17:03]
    Jaki lepszy do ust derm czy deep?
  • gość 2017.11.21 [02:36]
    Ja też będę sama powiększać!!!
    Po ostatniej wizycie w renomowanym wrocławskim gabinecie jestem o 2,5 tys. biedniejsza a rezultat GÓWNIANY-kwas był w skórze może z tydzień i wszystko zeszło.Robiłam usta,doliny i bruzdy.Zapłaciłam za niby dobry kwas a tu proszę jaka przykra niespodzianka!!!
    Wcześniej też chodziłam na wypełniacze do gabinetów,z różnym skutkiem.Postanowiłam,że będę się sama ostrzykiwać.I tutaj mam pytanie do Was-na allegro jest wielu sprzedawców oferujactch kwasy.Mnie interesuja te licencjonowane typu Restylane,Juvederm,Teoysal,itd.Macie sprawdzonego sprzedawcę? Czy te produkty sa na pewno w 100% oryginalne? Słyszałam,że podrabiaja topowe wypełniacze.Czy ktoś w ogóle robi tymi tanimi typu Otysely?Czy to jest przebadane i cokolwiek warte?Czy to wszystko z Chin?
  • gość 2017.11.21 [07:29]
    Na allegro nie kupuję i też przed tym ostrzegam...Są sklepy/hurtownie gdzie można znależć kwas w internecie i nie potrzeba dokumentów...należy jednak dobrze wyszukać.. Jaki ja stosuję nie napiszę i gdzie kupuję bo zaraz zacznie się lawina że niby reklamuję. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że na początku zabierać się za mniejsze partie, nie kupować na pierwszy raz kwasu deep tylko lżejszy najwyżej derm...lepiej się ułoży po masowaniu jeśli wsztrzykniemy nie tak jak byśmy chciały za pierwszym razem,zaczynać od mniejszych bruzd. Po kolejnych razach i zapoznaniu się z igłą,z naszą skórą jak reaguje na kwas itd. można zaczynać np.usta. Usta to już jest większe wyzwanie-kontur i czerwień,gorzej bolą mimo znieczulenia,bardziej widoczne siniaki,jest to delikatne miejsce. Ja osobiście zaczynałam od linii marionetki aby przekonać się jak moja skóra reaguje na kwas,czy będę opucnięcia,siniaki... i były to małe ilości. Potem robiłam poliki itd.. Na początku kwas zawsze szybciej się wchłania...układa...widoczny efekt jak podałyśmy kwas jest po kilku dniach....i wtedy możemy dostrzyknąć tu i ówdzie gdzie chcemy.....
    Ale nie taki diabeł straszny jak go malują.....
  • gość 2017.11.21 [07:33]
    Gość z wczoraj 10.20 i dziś 7.29-to ja Ola. Pozdrawiam.
  • margerita111 2017.11.21 [08:49]
    Ja od wielu lat stosuję nawet chiński kwas ,ale wciąż z jednego,sprawdzonego miejsca.
    Ja zaczynałam od bruzd nosowo wargowych,oczywiście pełna aseptyka,ręce i cała twarz,reszta to już własne doświadczenia,ale już nigdy nie wydam u lekarza.
    Otesaly z allegro jest bardzo rzadki ,nawet skusiłam się,bo cena i ilość zachęcają,ale wiadomo,trzyma krótko,pewnie i ty Ola miałaś właśnie taki podany,bo sprzedawczyni mówiła,że bardzo dużo lekarzy bierze właśnie ten kwas a potem i tak bajońskie sumy każą sobie płacić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...