Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hana100

Chomicka Janda opinie

Polecane posty

Gość hana100

Widziałam panią doktor w telewizji, czy któraś z was robiła sobie u niej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i bardzo bardzo żałuje. kompletnie je zwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reklamy na kafeterii wiec warto ja odwiedzic zeby ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym wcześniej wiedziała że wyciągnie ode mnie tak duże pieniądze za tak koszmarny efekt to bym nigdy nie wykonała operacji. Mam wrażenie że umie tylko operować przed kamerami. Bardzo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie poszła tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość program tv
Ciekawe jak ta pani operuje poza programem,trzeba przyznac ze w ''zycie bez wstydu'' odwala naprawde dobra robote. Widac tez ze taka naturalna, prosta babka z niej, nie nabotoksowana, nie ostrzyknieta jak niektore sztuczne plastikoweklony, mutanty z twarzami jak kosmici;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Byłam u Pani doktor dwa dni temu na konsultacji. Jest kobieta bardzo ciepłą. Jestem pod wrażeniem. Mam porównanie, bo byłam w klinice dr Szczyta. Stwierdzam, że jednak kobieta kobiete zrozumie najbardziej. Jakoś nie boję się zabiegu. Trochę zastanawiałam się, bo przeczytałam wyżej zamieszczoną opinię, że "zawaliła piersi". A dokładnie co zawaliła? Czasami ludzkie oczekiwania sa nierealne więc jak ktos pisze, ze jest coś nie tak, to co to jest?? Jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmi12
Miałam operacje powiększenia piersi przeprowadzoną przez dr chomicką, z efektu nie jestem zadowolona, jedna pierś położona jest wyżej o drugiej, poza tym duże, nierówne cięcia a najgorsze jest ze piersi są za bardzo od siebie oddalone, nie wygląda to dobrze. szczerze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem ogladam program Sekrety lekarzy....mysle ze ta Pani to szarlatan...! straszny czlowiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partacz....bez zadnych uczuc:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam w tv programy z udzialem pani Chomicka...mysle ze to jest osoba bez uczuc-taki rzeznik poprostu! jedna z wielu... ktorzy zarabiaja na tej modzie... na operacje plastyczne...a efekty najczesciej gorzej niz zle...ale kase biora i oszukuja i to jest ich biznes :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia d
Jezu, ja sie wlasnie do niej szukuje. Opinie ma super, zajrzalam tutaj i zonk. Zalamalyscie mnie... MAm piersi opadajace - dosc spore70d . Lekka asymetrie W Damianie proponuja mi implanty okragle a dr Chomicka anatomiczne, i dosc spory rozmiar (375) Jestem teraz w kropce. Jak Wam je "zwalila" ? sa brzydkie ? Kiedy robilyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem 16 dzien po operacji redukcji piersi i jest super. Dr Chomicka przemiła i fachowa lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSki
Ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze zagląda ?... za miesiąc mam plastykę brzucha (plastyka okrężna, trudna) - zrezygnowałam z zabiegu w klinice dr Szczyta (z dr Potockiego na rzecz Pani dr Chomickiej) - po tych ostatnich opiniach zastanawiam się czy dobrze zrobiłam ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy123
MagdaSki a czemu zrezygnowałaś z doktora Potockiego jeżeli mogę wiedzieć bo też na razie jestem do niego umówiona na konsultacje. Więc mogę jeszcze zrezygnować jak coś, proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSki
Dr Potocki to bardzo dobry lekarz i chirurg. Przemiły i kompetentny człowiek - nie rezygnuj z niego jeśli masz zabieg dotyczący piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy123
MagdaSki - właśnie mam zabieg mieć zmniejszenie piersi bo już kręgosłup nie wytrzymuje mam rozmiar 95K, a mogę wiedzieć dlaczego Ty zrezygnowałaś z dr Potockiego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy123
jak coś to proszę nawet napisz mi na meila czemu zrezygnowałaś jak nie chcesz publicznie bo to bardzo ważne dla mnie magda_bernacik@interia.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor to najlepszy chirurg estetyczny Polsce.Zrobcie u Szczyta I jego chirurgow- ja bylam po prostu zdewastowana ze wzgledu na efekt i pienadze,ktore musialam wydac.Plakakam przez caly tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magmar43
No nie straszcie mnie bo szykuje się na redukcję piersi i mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam tez plastyka by zrobić redukcje czy jest tu więcej pacjentek p. Doktor po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurza dupa
Bardzo proszę Panie, które robiły redukcje piersi u Dr Chomickiej o opinie na ten temat. Wybieram się do niej w styczniu i chciałabym się dowiedzieć czegoś konkretnego. Czy jesteście zadowolone z zabiegu, z opieki jak i z samego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaana
ja jestem 2 tyg po redukcji, jak na razie zadowolona bardzo. dr Chomicka super, opieka super nic nie moge złego powiedziec, zmniejszalam z 90I, żałuję tylko, że tak późno się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione podniesienie z powiekszeniem piersi przez pania doktor tydzien temu... Efekt jest lepszy niz się spodziewalam. Jestem bardzo bardzo zadowolona i goraco polecam. Opieka i podejscie Pani doktor do pacjenta... Bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiła mi lifting twarzy. Konsekwencje niekompetencji /delikatnie napisane/ będę ponosiła do końca życia. Załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo proszę o opinie osoby, które u dr. Chomickiej-Jandy robiły operację górnych powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja gdzieś czytałam .Poszukaj w  wątkach o powiekach a jest ich kilka.Dobrze ci radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon

Czy ktoś w ostatnim czasie powiększał sobie piersi u Pani Doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe

Ja robiłam powieki górne u dr Chomickiej, jestem bardzo zadowolona, dwa dni temu robiłam też u tej doktor powieki dolne, jaki efekt to zobaczymy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×