Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ukryć przed lekarzem, że mam okres aby nie przełożył zabiegu?

Polecane posty

Gość gość

Mam mieć operację nosa w drugim dniu okresu, moje miesiączki nie są zbyt intensywne i trwają 4 dni, podobno z powodu okresu operacja może się nie odbyć, ale ja już tak długo czekam zresztą mam już ustalony grafik i urlop w pracy, więc wolałabym aby zabieg odbył się terminowo... Jak myslicie ukryć fakt że mam okres czy powiedzieć lekarzowi? A może można wykonywać operacje podczas okresu tylko daje się wtedy coś na krzepliwość? Maiłyście taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz o tym powiedziec! Chcesz zejsc przy glupiej operacji nosa!? Zmien termin o 2-3 dni, na ogol nie ma z tym problemu. Nie wymyslaj bzdur. Zadnych lekow na krzepliwosc nie dostaniesz bo groza smiertelnym zatorem plucnym. Dostaniesz jak kazdy wrecz leki na obnizenie krzepliwosci, zebys na taki zator nie zmarla. Jak najszybciej skontaktuj sie z lekarzem, na ogol juz na drugi-trzeci dzien mozna operowac w zaleznosci od tego czy operacja wiaze sie z duzym uplywem krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz powiedzieć koniecznie bo ma to duży wpływ na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U niektórych chirurgów nie jest to przeciwwskazaniem do operacji, napisz do swojego chirurga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×