Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

delikatna korekta nosa czy istnieje ?

Polecane posty

Gość gość

tak aby delikatnie zmniejszyć garbek doslownie milimetr albo i pol ;) a i czy warto wypelniac nos delikatnie tylko nad czubkiem, czy to nie spowoduje opadniecia jego ? oraz czy istnieje sposób na podniesienie czubka nosa trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry chirurg wszystko potrafi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klinice sankowskiego na pewno nie,on potrafi spartolić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skreslij, Dydymskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takich mininalnych poprawek nosa fajnie sprawdza sie kwas hialuronowy, poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partacz Partaczewski ci pomoze, obiecuje wszystko a potem wszystko partaczy , tylko na termin czeka sie 4 lata nie polecam tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina, w której wykonają mi korektę nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Art Medical Center w Szczecinie, http://www.artmedicalcenter.eu/ , wszystko poszło dobrze, byli bardzo wyrozumiali, gdy dzwoniłam ze swoimi obawami w trakcie dochodzenia do siebie, efekt końcowy na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to reklama. Uważaj. Pełno reklam tej kliniki np. na wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnej kliniki w Szczecinie jedz do Warszawy np.do Lembasa albo do Polanicy Zdrój tam i tam dojazd ze Szczecina jest dobry. Uwierz mi lepiej wydać trochę więcej niż jeżdzić na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest delikatna korekta? :) spróbuj kwas hialuronowy do wypełnienia. Jestem po całkowitej korekcie w Bydgoszczy - usuwalam tez garba, chociaz tez był niby malutki to kształt mojego nowego nosa to jakaś magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha258
Boję się operacji nosa, ale ostatnio kilka razy natknęłam się na temat korekcji nosa bez operacji czyli nie inwazyjnej. Czy może w okolicach Opola robią gdzieś takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgha159
Mój nos nie był bardzo krzywy, zdeformowany czy coś ale zdecydowałam się na niechirurgiczny zabieg jego korekty, jestem przeszczęśliwa ze w końcu na to się zdecydowałam. Nigdy nie odważyłabym się na zabieg trwały ale taki czasowy i nie inwazyjny był idealnym rozwiązaniem da mnie. Swój zabieg miałam w Arkadii, w Opolu. Badzo fajne miejsce, zaraz jak tylko tam się zjawiłam poczułam że jestem w odpowiednim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz, masz. Zapytam o korekte nosa w szczecinie, ciekawe czy za godz dostanę odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na konsultację i zapytaj. Lekarz Ci wszystko wytlumaczy. Ja miałam korektę nosa juz jakiś czas temu i mogę śmiało powiedzieć, że nie ma co się zastanawiać nad operacja. To jak kiedyś mój nos wyglądała, a jaki jest teraz- niebo a ziemia. Nabralam pewności siebie, twarz od razu ma delikatniejszy wyraz i nie muszę juz główkować nad konturowaniem nosa, żeby jako tako wyglądać. Robiłam w szpitalu Medicover i wyszło dokładnie tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatna korekta nosa nie istnieje.!!!!! Miałam mieć naprostowane kości po niewielkim urazie.Lekarz zaproponował poprawe koniuszka nosa/przy okazji- teraz wiem o co mu chodziło/ Kształt nosa miał pozostać.O powiększaniu nosa nie było mowy. A teraz mam nos większy,ordynarny,niesymetryczny,bolesny,żle mi sie oddycha.Lekarz poćwiczył sobie na moim nosie przeszczepy,odwracanie chrząstek i Bóg wie co jeszcze-a wszystko za moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super reklama nawet z linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam garba na nosie, który zawsze był moją zmorą, nie lubiłam go bardzo a po korekcie nos jest cudny i napatrzeć się na niego nie mogę :) Korektę miałam robioną w szpitalu lux med u dr Lembasa, lekarz cudny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelinka
Własne słyszałam, że na Puławskiej w szpitalu bardzo dobrze wykonywane są takiego typu zabiegi, a ja mam też garba i krzywą przegrodę :( Jeszcze w tym roku chciałabym zrobić z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu na Puławskiej miałam ronione dwa zabiegi mało inwazyjne ale maja tam świetnych lekarzy i bardzo dobry sprzęt. Cała opieka jest na wysokim poziomie. Do takich miejsc warto sie udać bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Zgadzam się, Lux Med na Puławskiej to idealna placówka na takie zabiegi. Mają świetnych specjalistów, jeżeli chodzi o korektę nosa to polecam Ci dr. Lembasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to się dzieje. Brakuje pacjentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj Kuszę.Ona się na tym zna i tylko na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, i wystarczy do tego kwas hialuronowy. To jest popularna metoda takiej nieinwazyjnej korekty nosa :) Ja mam dzięki temu "zlikwidowanego" niewielkiego garbka :) Jak coś to idź do SClinic i tam skonsultuj swój nos. Jestem pewna że sobie z tym poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×