Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DobraWrozka

Depilacja....!!! HELP

Polecane posty

Załozyłam ten temat bo nie znalazłam nic konkretnego w tematach juz załozonych dotyczacych mojego problemu. Moim wielkim problemem jest owłosienie na nogach i bikini. Próbowałam juz wszystkiego. Najpierw się goliłam. Doszlo do tego ze musialabym sie golic conajmniej raz dziennie jak nie czesciej. Mam ciemny włos i jak zaczyna wyrastac wszystko widaC :( niestety. Pozniej mama doradzila mi depilacje woskową. Oczywiscie łapałam sie wszystkiego wiec przez dwa lata co trzy tygodnie chodzilam na depilacje całych nog i bikini. Oczywiscie mialam spokoj 5 dni a pozniej znowu trzeba bylo wlosy zapuszczac ;/ slabsze sie troszke zrobily ale ta metoda nie rozwiązała mojego problemu. Nie moge sobie pozwolic na zarosniete nogi bo mam dopioero 20 lat i czesto zdazaja sie sytuacje kiedy musze je pokazac. Czuje sie conajmniej bardzo skrępowana. Skoro po 2 latach ciaglej depilacji nie bylo widac znacznych efektow a wlosy wrastały mi sie niemilosiernie na całym ciele zaczelam uzywac kremow do depilacji. Ale efekty byly takie jak po goleniu wiec wrocilam do maszynki :( oczywiscie w miedzyczasie depilator tez się przewinął ale włosy się wrastały i nie moglam sobie poradzic. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze po goleniu maszynką TEZ MI SIE WRASTAJą a na nogach mam straszne rany :( juz sama nie wiem co mam robic. Moze wy cos doradzicie? Slyszalam ze po zabiegu laserem one i tak odrastają nie zarabiam wiec nie moge sobie pozwolic na nie wiem jaki wydatek. Jakby byla chociaz 90% pewnosc to bym pewnie namowila mame. Sama nie wiem co robic :( PS. Mam na nogach tez takie nieprzyjemne kropki. One sa zawsze i nie moge sie ich pozbyc. Wklejam zdjęcie po goleniu. Te rany co mam na nogach to po wrastających sie wlosach ktore otoczone sa ropką. Cale nogi mam poranione :( wyglada to strasznie! zdjecie jest dopiero co po goleniu i noga wyglada naprawde super :( http://img180.imageshack.us/img180/7444/p7310053ts8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak nie wkleje zdjecia. Nie wiemc zemu nie działa :( jakby ktos chcial zobaczyc piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję i nie pomogę bo mam niestety to samo :O :O ani depilatorem, ani woskiem ani niczym nie mogę :O tylko miejsca gdzie wrastają włoski mam jeszcze brzydsze niż Ty bo takie brązowo fioletowe jakieś :O ehhh zycie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy problem :( a ja w poniedzialek jade nad morze ;(((( jak ja nogi pokaze ;( a bylas moze u dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam13
hej dziewczyny, jak czytam Wasze posty - to tak jakbym czytała o sobie sprzed roku. Tez miałam bardzo silnie owłosienie, nie tylko na nogach, bikini, ale tez na rekach, na twarzy, itp. Im bardziej żarliwie goliłam te miejsca - tym mocniejsze włosy odrastały. Do tego poparzenia po wosku, rany od zyletki, no i wrastające włoski :-( Juz nie wiedziałam co robić :-(Az w końcu postanbowiłam chwycić byka za rogi i poszłam na depilacje laserową. Jestem po 4-ech zabiegach na nogi, bikini i zapomniałam co to jest owłosienie na nogach!! :-) Juz nie musze wstawać pół godziny przed mężem i lecieć do łazienki na golenie :-) jestem zywym przykładem tego, że laser naprawde działa. Nie ukrywam - jest to baaardzo kosztowna zabawa, ale porezygnowałam z mnóstwa innych rzeczy, bo pozbycie sie znienawidzonego owłosienia było najsilniejsze. Dowiedzcie się w swoich miastach, porównajcie ceny w baginetach. Tylko zwróćcie uwagę na jedno - powinien to być laser diodowy Light Sheer. Jakies lasery IPL, czy aleksandrytowe - to pic na wodę fotomontaż. Tylko diodowy i tylko Light Sheer - polecam!! :-) :-) Co do wrastających włsoków i takich zaropień wokół włosków - moja babcia podpowiedziała mi rewelacyjny sposób. Wystarczy pójść do apteki i za dosłownie kilka złotych kupić olejek z drzewa herbacianego. Smarujcie codziennie te "wrosnięte" miejsca, a po tygodniu włosek sam wyjdzie a skóra ładnie zaschnie i sie zagoi :-) Aha, olejek ma baaardzo mocny i specyficzny zapach (mój Mąż go nie trawił), więc najlepiej smarować sie olejkiem na noc :-) mam nadzieje, że Wam pomogłam, w razie czego piszcie - na pewno jak będe potrafiła - to pomogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedii koniec
jestem po serii zaabiegów depilacji laserowej kilka zabiegów IPL oraz laserem z prądem -nie mam włosów a była tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tragedii koniec
możesz napisać coś więcej? ile zabiegów, jak wyglądałaś przed, co to są te abiegi o których pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedii koniec
depilacje laserowa wykonywałam w warszawie , dwoma urządzeniami tzn robiłam łaczone zabiegi, dwa ipl , i 2 zabiegi jakby dokończenie bo zostały mi cienkie i delikatne laserem diodowym z prądem - polecam taka kurację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gorsze rany niż te
na zdjęciu. wrastanie to koszmar. rozważam depilację w w-wie light-sheer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczanka
Hej Karolino, zabieg depilacji jest bezbolesny tu masz filmik z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest laser laserowi nie równy , polecam dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 24
Najlepsza jest natrualna depilacja Od jakiegoś czasu używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Z samego początku kupowałam gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 23
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od wielu lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyJestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Kiedyś kupowałam gotową pastę, teraz robię ja sama. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 123
Kuzynka zrobiła sobie depilacje laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Było w sumie bezbolesne.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 44
Znajoma zrobiła sobie depilację laserem, o ile pamiętam, to szukała gabinetu z laserem Palomar Vectus . Jest ogromnie zadowolona. Też byłam zaskoczona rezultatem. Już po jednym zabiegu widać było jak skuteczny to laser. To była słuszna decyzja. Zabieg był bezbolesny. Super skutek. Jeżeli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to każdemu polecam. www.importal.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×