Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolantakik

Depilacja laserowa klinika estetica

Polecane posty

Gość Jolantakik

Zamierzam iść na zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu do kliniki estetica, czy ktoś mógłby mi doradzić jak jest w tej klinice, czy dobrze robią zabiegi, czy szukać innej kliniki, która zrobi mi taką depilacje? mam możliwość tylko na terenie Wrocławia, a znajomi mi polecali akurat tą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meva80
Hej, ja tam robiłam zabieg mezoterapii i do tej pory jestem zadowolona, więc nie widzę przeciwwskazań byś tam poszła, klinika estetica ma dużo dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary666
Byłam w tej klinice na ulicy Słowiańskiej we Wrocławiu, laser znakomity :) poczytaj może jeszcze wszystko o tym zabiegu na stronie tej kliniki http://klinikaestetica.pl/depilacja-laserowa/ depilacja laserowa potrafi działać cuda, tylko zabieg warto co jakiś czas powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela32
ja polecam tą klinike estetica, depilacje laserową nóg zrobili szybko i stosunkowo niedrogo, jeszcze później drugi raz powtarzałam zabieg po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylla26
a jak tam z makijażem permanentnym? szukam jakiejś kliniki dobrej gdzie mi to zrobią porządnie bo kiedyś natknęłam się na jakiegoś lipnego fachowca i nie byłam zadowolona z zabiegu. Mieszkam w okolicy Wrocławia i chętnie się tam wybiorę do kliniki estetica jeżeli warto, jakieś opinie jeszcze? moja fryzjerka mówiła, że dużo ludzi chwali tą klinike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaska
Wtrącę się do tematu :) makijaż permanentny robiłam w klinice estetica, ale w ich oddziale w Krakowie, generalnie poszło bardzo dobrze, makijaż utrzymał się nawet niż zakładałam. Myślę, że możesz tam iść jak jesteś z okolic Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiah33
Jakieś opinie jeszcze co do tej kliniki? czytałam sporo pozytywnych wypowiedzi w internecie o tej klinice, a zastanawiam się nad zrobieniem tam depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardziej opłaca się robić depilację laserową w domu. :) Mam urządzenie Philips Lumea - jest rewelacyjne. Włosy odrastają dużo słabsze, a sama depilacja jest przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majatob
Taka depilacja "Domowa" poprzez depilator to nie to samo, po zabiegu w klinice są rewelacyjne efekty i to długotrwałe. Co do kliniki estetica to mogę się podzielić pozytywną opinią, robiłam tam zabieg w zeszłym roku w Krakowie i potem jeszcze po pewnym czasie go powtarzałam, efekty są widoczne i długotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam klinikę http://www.esthe.pl/ - chodzę tam na depilację i efekty są bardzo fajne. Skóra pozostaje gładka przez naprawdę długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z depilatora IPL marki panasonic, nie opłaca się chodzić na zabiegi depilacji laserowej do kosmetyczki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra była taka mądra i sobie to kupiła.... na jej rodzaj włosa to nie działa. Ja dla tego nie wydaje kasy na te pierdoły i idę do profesjonalistów. Raz się wyda pieniądze i po sprawie do końca życia. Ja skorzystałam z fajnej oferty gabinetu http://www.laserestetic.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaania
Robiłam w tej klinice depilację bikini laserem także wszystko miałam wykonane profesjonalnie na pewno jeszcze ich odwiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaw
Ja nie robiłam w tej klinice depilacji, ale za to robiłam Lipolizę iniekcyjną. Mogę w 100% stwierdzić że naprawdę znają się na tym co robią. Zabieg miałam wykonany profesjonalnie, a co najważniejsze widać efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelakojder
Robiłam tam depilację laserową na nogach. Na chwilę obecną z efektu jestem zadowolona zobaczymy jak długo efekt się utrzyma, no ale widziałam, że dużo osób poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa12
Moja siostra robiła w tym salonie KlinicaEstetica właśnie depilację laserową nóg i efekt świetny już dosyć długo się utrzymuje polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia890
Chcę się umówic na depilację nóg w klinice estetica w Krakowie, szukam opinii klientek. Jak tam jest? dobry mają laser? bo czytałam, że mają lasery zema a to ponoć jedne z lepszych. Jak długo utrzymuje się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasitan
ja robiłam wiosną i fajnie wyszło efekty depilacji widoczne od razu :) klinika Estetica ma ten laser o którym mówisz, poczytaj o tym w internecie, jest to bardzo dobry laser, jeden z najlepszych na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estetica? nie wiem ja chodzę do ars estetici jestem zadowolona... teraz także planuje pójść tam na powiększanie ust do dr Kupczyńskiej słyszałam wiele pozytywnych opinii....ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalolasa
A tu chyba mowa o tej Estetice :) http://klinikaestetica.pl/ byłam tam raz robić depilację to wyszło dość dobrze, jak za tak dobrą cenę to byłam naprawdę zadowolona. Może wybiorę się tam też na makijaż permanentny bo planuję niebawem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajablonska
ja robiłam depilację w klinice Estetica we Wrocławiu, zabieg jest bezbolesny, mają laser zema, bardzo dobry i efekt utrzymuje się długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_Lenta
Tak też byłam w tym gabinecie estetica tam na słowiańskiej, ale akurat na zabiegu mikrodermabrazji i i byłam zadowolona. Myślę o laserze, ale to może za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamkaSan
W tamtym roku odwiedziłam Klinike Estetica i też byłam dziewczyny na depilacji, mam dosyć wrażliwa skórę ale zgodnie z obietnicą Pani ktora sie mną zajmowała była ok, efekt utrzymywał sie długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenkaX
Byłam w tamtym roku w klinika estetica na depilacji laserowej, zabieg wykonano dokładnie , depilacja laserowa wygląda inaczej niż ta zwykła,efekty są widoczne dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_lina
Ja byłam kiedyś w klinice estetica , ale na makijażu permanentnym,jeśli chodzi o depilacje to trochę się obawiam ale udam się bo wiem że warto, mam nadzieje ze rzeczywiście dobrze robią tą depilacje tak jak piszecie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_1
Byłam w paru gabinetach i jednym z nich odwiedziłam wartych uwagi była właśnie klinika estetica, depilacja laserowa której się poddałam była wykonana dokładnie, bałam się czy nic mi się złego nie wydarzy,czy włoski nie będą się może wrastać, jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy depilacja bikini była całkowita i jak jest z odrostem włosóww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaos
W Estetica jak robiłam depilację okolic bikini to była całkowita, a włosy dopiero po kilku miesiącach odrastały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×