Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska82

do pan z bliznami

Polecane posty

Gość ciekawska82

powiedzcie mi progie panie czy majac widoczne blizny np na dekolcie ubieracie sie w sukienki/ bluzki z duzym dekoltem czy ukrywacie blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizenka
A po czym blizny? Ja mam blizny na buzi po tradziku, pare dosc sporych wgłebien :( chciałabym sie ich szybko pozbyc, ale jak? Chodziłam na zabiegi mikrodermabrazji, ale nie pomogła na tyle ile powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek w kubek
Ja mam podłużną bliznę po operacji tarczycy i jakoś nigdy nie przeszkadzało mi to w noszeniu dekoltów. A tą bliznę mam od 13 roku życia, po prostu stała się częścią mnie i czasem nawet o niej zapominam. Przypomina mi sie dopiero, jak ktos spyta, co to za ślad, ale takie pytania to rzadkość. Ludzie mają ważniejsze sprawy na głowie, niż moje blizny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizenka
Niby tak, ale jednak zwracaja na to uwage, mi bardzo rzeszkadzaja slady na buzi :( chciałabym miec gladziutka twarz i moc normalnie zyc jak inni, wyjezdzac bez mysli ze trzeba to zakrywac, tuszowac, nie moc sie opalac...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska82
ja mam blizny po oparzeniu mlekiem (juz od 24 lat).po 20 zabiegach laserem i pol roku smarowania dermatixem nie wygladaja juz tak zle tzn sa w kolorze skory ale nadal sa bardzo widoczne. nie wyobrazam sobie zeby ubrac bluzke z dekoltem...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina88
Moje blizny po zmarowaniu przez rok veradermem zmniejszyły sie znacznie, ale jeszcze są. Z tym że wyjsciowo były duże i widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina88
moje zmniejszyły sie po smarowaniu przez rok veradermem, ale są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej weszłam przypadkiem na to forum bo szukałam czegoś innego ale jak już piszecie o bliznach to dowiedziałam się ostatnio o ponoc super zabiegu Igłowy Termolifting RF właśnie na blizny, rozstępy itp. Mówili o nim w TV, sprawdziłam i w Krakowie ma go klinika Rubinkiewicz Med Clinic. Mają dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja blizne po wypadku juz na szczecie usunęłam stąd weszłam bo temat mi bliski. Rozumiem co czujecie, tez stosowałam różnorakie kremy tańsze, droższe efekt zerowy. Zdecydowałam rok temu usunąć ja na stałe i zapisałam sie na zabieg w klinice Dr Żukowskiej. Nie ma śladu- to jedyny pewniak chyba by pozbyc sie paskudnej blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem zwolennikiem zabiegów chirurgicznych dlatego szukam alternatyw na moją bliznę niestety znajdującą się na policzku i miałam cztery zabiegi laserem Frakcyjnym po, których było średnio ale niedawno zaczęłam robić serię Igłowego Termoliftingu RF inaczej Radiofrekwencji mikroigłowej i już po drugim zabiegu blizna jest mniej widoczna i przypomina zdrową skórę. Jestem bardzo zadowolona, a zabieg miałam wykonany w Rubinkiewicz med clinic w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Igłowy Termolifting RF to super sprawa jestem po pierwszym zabiegu na moje brzydkie blizny potrądzikowe na policzkach i jest wreszcie lepiej. Po tylu zabiegach jak kwasy, mikrodermabrazje itp... Zabieg robiłam w klinice Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie, byłam trochę przypuchnięta i miałam strupki ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ten zabieg działa cuda. Blizny potrądzikowe to koszmar ale u mnie po trzech zabiegach tego właśnie Igłowego termoliftingu RF tak bardzo się wygładziły i teraz nikt nie powiedziałby, że miałam taki ohydny ropny trądzik. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam blizny po opazeniu na reku i nad piersia , jak bylam mloda bardzo s ie wstydzilam teraz ma 40 lat ale nadal sie krepuje maluje je korektorem i pudrem by bylo mniej widac, i wlosami dlugimi zakrywam ,rekawki dluzsze ,po co maja sie wszyscy pytac co sie stalo itd,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrakusik
Technologie na tyle poszły do przodu, że powinnaś sobie zredukowac te blizny, żeby czuc sie dobrze ze sobą. Ja też robiłam ten zabieg co Twoja poprzedniczka i jest cudnie. A to były małe blizny na twarzy, teraz są mniej widoczne i przypominają wyglądem zdrową skórę. Tu masz link dotyczący tego zabiegu to poczytaj http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre efekty dają zabiegi laserami. Ja miałam spore blizny potrądzikowe i polecono mi laser PicoSure w Klinice Miracki (to podobno jedyny taki laser w Polsce) Daje świetne efekty. Bardzo polecam :-) Byłam trzy razy i jestem zachwycona. Spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiorkowa
Zgadzam się z wami. Lasero-terapie dają rewelacyjne wyniki. Usuwanie blizn, tatuaży, a nawet pajączki to dla gabinetu wyposażonego z dobry laser żaden problem. Znajoma robiła usuwanie pajączków - zamykanie naczynek w Warszawie - http://lasercare.pl/pl/zamykanie-naczynek-dla-kobiet.html . Po kilku zabiegach nie ma już śladu. Podobnie z rozstępami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam blizny np. na kolanach , blizny na twarzy po trądziku. Nie bardzo mi przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny i rozstepy tylko radiofrekwencja mikroiglowa , lepsze efekty niz po laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytałam, że po rf mikroigłowym na dekolcie pozostają blizny :-( i bądź tu teraz mądra co wybrać ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego maja powstac blizny po radiofrekwencji mikroigłowej? Przecież to zabieg przeciw bliznom no chyba, że ktoś to robi a nie potrafi,ale to jak ze wszystkim. Ja sobie chwalę ten zabieg już kiedyś pisałam, że wyprowadziła mi twarz Pani Rubinkiewicz właśnie tą techniką (tzn. blizny po po tądziku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje chowam przed słońcem przede wszyskim. Ale idę niedługo do salonu Cosmetica Rosa (http://spaszczecin.com/), gdzie będziemy próbować zabiegami zmniejszyć te moje blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii usuwania blizny polecam klinike Dermed i dr Żukowską, sama rok temu ponad usuwałam tam okropnie szpecącą mnie bliznę na dekoldzie właśnie po operacji.. Efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizny szczególnie potrądzikowe usunie ci aparat FOCUS RF plus 3d bezboleśnie i na pewno.Znajdż w necie gabinet autoryzowany najbliżej miejsca swojego zamieszkania i idż efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mega bliznę na twarzy (wypadek) kiedyś mi to przeszkadzało ale teraz po latach nie zwracam na nią uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Mialam wykonywany zabieg radiofrekwencji mikroiglowej na nogach, z powodu rozstepow. Po pierwszym zabiegu jest poprawa, ale jesli ma sie je biale tak jak ja trzeba przygotowac sobie pieniązki na przynajmniej 3 zabiegi. Robilam u Rubinkiewicz Med w Krakowie. Zabieg byl dla mnie niesamowicie bolesny, ale jakos trzeba to przebolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie Rubinkiewicz Med Clinic szerokim łukiem bo to niby kliniczka (aż z jednym gabinetem). Miałam tam wykonywany Termolifting RF przez właścicielkę i od roku leczę powikłania po tym zabiegu a końca nie widać. Kompletnie nieodpowiedzialna pseudokosmetolog, która nie udzieliła pomocy po nieudanym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia321
Laserem można osiągnąć najlepszy rezultat. W salonie Vici Clinic dysponują laserem ResurFx. To najbardziej skuteczny nieinwazyjny zabieg. Gwarantuje bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty, Dodatkowo 50% rabatu na pierwszy zabieg brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto wykonuje zabieg rf mikroigłowej w rubinkiewicz med? lekarz czy kosmetyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz kiedys pisalam i moja twarz po rf mikroiglowym jest super a mialam blizny i głębokie zmarszczki. Zabieg wykonywala mi p. Patrycja i z tego co mowila to mgr kosmetologii medycznej ale nie lekarz. Lekarze to zwykle wypelniacze robia(tez u nich usta robilam) a nie za takie proste zabiegi sie biora. Dla mnie ten zabieg byl tak malo agresywny ze mega szybko sie skora zregenerowala bo po ok dwoch tygodniach. U mnie chociazby po cosmelanie byla opuchnilna i wyszly przebarwienia dlatego tu bylam bardzo zadowolona. Robilam trzy zabiegi i kazdy zabieg mialam w innym gabinecie wiec ta opinia ze mają jeden gabinet jest jakas naciagana... Ja tam sie ciesze bo moja skora juz nie wyglada jak durszlak. Jest super Wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×