Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaźmirka

Dobry chirurg plastyczny w Szczecinie????????

Polecane posty

Gość Kaźmirka

Nie chce tu zadnego wyzywania bo nikt nie zna mojej sytuacji. Nie chce powiekszać piersi do rozmiarów C czy D a jedynie na B :( ponieważ nie mam nawet całych A. Czy znacie dobrego chirurga w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka blondyneczka
Witaj, znam bardzo dobrego chirurga w Szczecinie, jego adres dostałam z polecenia, byłam na konsultacji i zapisałam sie na zabieg w Klinice Artplastica u dr Pastuchy Macieja. Zawsze mozesz zadzwonic lub napisac maila do Kliniki i sama sie przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto wie
ha ha ha ha ha pastucha ! anrzdzej! andrzej dmytrzak ! nr 1 w wprost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka blondyneczka
Kazdy wybiera swojego chirurga plastycznego, który bedzie odpowiadał pod każdym wzgledem. Niestety mnie rozczarowalo podejscie personelu w Klinice dr D. Odwiedziłam wiele Klinik zarówno w kraju jak i poza jego granicami, na stale mieszkam w niemczech, i dokonalam wyboru wedlug mnie najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdałek
W Szczecinie nie polecam zadnego. Polecam Poznań. Najbardziej polecam dr. Łątkowskiego, Skupina, Wójcickiego i Szczyta. Innych nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.26
Ja w szczecinie polecam dr Artura Śliwińskiego również z Artplastica, bardzo sympatyczny lekarz- i dobry w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka blondyneczka
Do Nitka, dr Śliwiński nie pracuje w Artplastica tylko w innej Klinice. Zreszta nie ma specjalizacji jako chirurg plastyczny, wciaz się specjalizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NItka.26
Dr Śliwiński pracuje w szpitalu wojskowym w Szczecinie i w klinice dr A. Dmytrzaka- to wiem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NItka.26
Klinika sie nazywa AESTHETIC MED- wczesniej sie pomylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka666
Odradzam zarówno Dmytrzaka jak i Śliwińskiego i Pastuche!!! U wszystkich 3 panów miałam okazje sobie "coś" poprawic i żałuję ich wyboru. Nie będę się rozpisywać ale ostrzegam przed nimi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati2321
Każdy ma prawo do własnej oceny.Dr.Śliwiński operował mnie 2 razy i mam do Niego Mega zaufanie! Jest kompetentny i doświadczony. Cieszę się ,że ma własną klinikę chirurgii plastycznej na naprawdę europejskim poziomie i cieszę się ,że mamy takiego fachowca w Szczecinie a nie musimy jeździć do Warszawy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam dr. Dmytrzaka, robiłam u dr kolejny zabieg i straszna fuszerka, szkoda że postawił na kasę a nie na pacjenta i jego godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczyt chamstwa
Uwaga na szczecinianka666 to ta sama osoba gość itp.jest na wszystkich forach i spieprza opinie wszystkim lekarzom.Wychwala tylko Skupina i Szczyta.Podejrzewam,że to dwaj koledzy którzy lansuja samych siebie. Śliwiński że szczecina najlepszy fachowiec i tani.Uważajcie na Warszawę i Poznań. Drogo i naciągane a robotę robią ta sama co pozostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

No ja niestety musiałam poprawiać nos po "znanym" chirurgu, który stwierdził że nie przestrzegałam zaleceń po zabiegu i nos niestety był dalej krzywy i niby usunął garba ale to wyglądało tak sztucznie że nie mogłam na siebie patrzeć. Poprawki podjął się dr Pabiańczyk z Krakowa i właściwie uratował mi życie bo byłam załamana moim wyglądem. Ten chirurg ma złote ręce i naprawdę go polecam bo za mniejsze pieniądze zrobił znacznie więcej niż poprzedni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odradzam Macieja Pastuche  porażka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Również  nie jestem zadowolona  z Macieja Pastucha zdecydowanie odradzam

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×