Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

dobry lekarz - Warszawa

Polecane posty

proszę o polecenie mi dobrego lekarza, dodam że chce zrobic korektę uszu, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka9999
dolaczam sie!!! :) mona jak bedziesz cos wiedziec odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr chęciński. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno
dr broma http://xn--twojeciao-xub.pl/index.php godny zaufania swietny specjalista chwalony przez cała mase zadowolonych pacjentow.Ma niezwykle podejscie do człowieka a efekty rewelacyjne polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę o pomoc gdzie robiłyście swoje operacje i u jakiego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr chęciński robił mi nosek ;) jestem z niego (nosa i lekarza) bardzo zadowolona, gdyż; - nie zrobił mi jakieś dziwadła a tylko poprawił to co nie było doskonałe ;) - nikt się nie spostrzegł że coś było \"grzebane\" przy mojej twarzy - nie zgodził się na powiększenie ust, gdyż uznał że moje są wystarczające i z innymi wyglądałabym nienaturalnie. spuentował to \"naucz się używać szminki\" ;)))))))) adres - http://www.chirurgia-estetyczna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaa, nie robilam sobie nigdy nosa, za to robilam brzuch, i moge Ci tylko poradzic, gdzie na pewno NIE POWINNAS SZUKAC POMOCY: otoz nie w klinice MODEL - MED na Zoliborzu. Tak mi spaprali brzuch (prof. JETHON), ze wstyd sie teraz rozebrac. Rozumiem, ze nawet najlepszemu lekarzowi moze sie cos nie udac, ale zeby nie odessac pacjentce tluszczu, tylko mowic brednie, ze jest to niemozliwe - do tego trzeba byc...nie powiem,kim. Zeby przesunac pepek o 3 cm w prawo, tez trzeba byc... nie powiem kim. Ale pan profesor wiedzial, ze za 3 tygodnie opuszczam Polske, wiec pomyslal sobie, ze ujdzie mu to na sucho. Nie ujdzie, panie profesorze. Jesli klinika MODEL - MED nie zwroci mi pieniedzy za spartaczona operacje i bilet lotniczy, to sprawa pojdzie do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
popieram anne6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dr Broma, ktorego tak anonimowo wychwalasz, operowal Cie za posrednictwem internetu, czy moze pod mostem Kierbedzia? To czemu, jak Pan Bog przykazal, nie podajesz jego adresu ani telefonu? Czy moze chodzi o to, ze przyjmuje w skompromitowanym MDEL - MED? Jak dowiaduje sie z internetu, dr Broma nie jest to znow takim krysztalem, bo dziewczyny skarza sie na niego nie tylko z powodu bledow w sztuce lekarskiej, ale i niesollidnosci (odmowa poprawek). Nie obraz sie wiec, ale takie wypowiedzi jak Twoje wygladaja na \"naganiactwo\". Chirurdzy - plastycy zarabiaja taka kase, ze poprawki w razie nieudanego zabiegu (lub zwrot pieniedzy) nie powinny byc problemem. Co wiec myslec o lekarzu, ktory okaleczyl kogos, a potem wykreca sie od odpowiedzalnosci? Albo wiaze sie z \"cichociemna\" placowka, jaka jest MODEL - MED? Sa to oczywiscie pytania retoryczne, ale przemysl je, prosze. Bo jesli lekarz jest nieuczciwy, to nie ma znaczenia, ze Tobie akurat zrobil dobrze operacje. Nie szukaj mu nowych ofiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie
Nie popieram, bo widac się jej troche nudzi ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
apa, ja zamierzam powiekszyc sobie biust, polecasz mi dr checinskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie moge wyslac zdjecia mego spartolonego brzucha. Podaje adresy\" http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg Na zdjeciu nie jest wyraznie widoczny pepek (przesuniety o 3 cm w prawo) PODAJCIE DALEJ TE FOTKI, mam klopoty z wejsciem na inne watki, np. MODEL - MED w WARSZAWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie tak. ja przed podjęciem decyzji o wyborze chirurga wydaje mi się ze zrobiłam solidne rozeznanie. jeśli miałabym się poddać upiększaniu na pewno wybrałabym się jeszcze raz właśnie do niego. wybierz się na rozmowę, może intuicja coś ci podpowie........... pozdrawiam aga i życzę ładnego biustu, sama po drugim dziecku też będę pewnie potrzebowała jego pomocy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
dzieki, moze sie na niego zdecyduje, kots mi polecal jego tez, ale czy biust dobze robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1107
Mam przepiekny biust!!! Cudowny !!Operacje robil mi dr. Chęciński .Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie,a do tego dr.z ogromnym doswiadczeniem i bardzo sympatyczny.Co dla mnie wazne ,ze po operacji nie zostawil mnie samej sobie tylko byl do mojej "dyspozycji" kiedy tylko miałam jakies pytanie , zreszta sam tez kontaktowal sie ze mna pytajac jak sie czuje.Klinika sliczna a personel bardzo mily.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam pokraki?
jak mija nowy dzien, w bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiks
ja miałam operacje powiększenia piersi w klinice malia. i jedno wiem na pewno - nie wstydzę się spojrzeć w lustro. co prawda musiałam trochę poczekać no wolny termin, ale warto było. pozdrawiam wszystkie wreszcie czujące się KOBIECO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaa
Witam. Czy ktoś ostatnio robił sobie biust u dr Chęcińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem bardzo dobrzy lekarze pracują w IQ Medica. Nie tylko są świetnymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale mają też świetna podejście do pacjenta. Cierpliwi, zawsze chętnie wszystko wytłumaczą, a to też jest istotne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Wawa
Z cala odpowiedzialnoscia polecam klinikę dr. Chęcińskiego. Mi doktora polecila kolezanka, która również powiekszala u doktora piersi i efekt, podobnie jak obecnie u mnie jest fantastyczny. Bałam się bardzo i długo nie mogłam się zdecydować na zabieg, ale przekonalo mnie przede wszystkim doswiadczenie, które dr Chęciński posiada i na zabieg poszlam spokojna, bez obaw, z mysla, ze może być tylko lepiej. Zabieg, jak każdy inny nie jest przyjemny, ale Dr.Chęciński rozmawiał długo ze mną przed operacją. Był naprawde ciepły i serdeczny. Widać , że do każdego pacjenta podchodzi z sercem. Minął juz jakiś czas od operacji, a moje piersi, sa po prostu cudowne, sa duże (wcześniej nie miałam wcale) piekne, symetryczne. Wreszcie czuje się szczesliwa i kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera Sopot
Dr.Checinski to naprawde dobry i fajny lekarz. Jestem mozna powiedziec jego stala klientka:) I tez jaka kazdy bardzo sie balam, ale niepotrzebnie. Okres przed operacja i po jak schodzi opuchlizna jestnajgorszy ale potem widac naprawde zadowalajace efekty.Wazne jest zeby ufac lekarzowi do ktorego przychodzi sie na taki zabieg, a dr Checinski jest czlowiekiem ktory wzbudza zaufanie i zna się na rzeczy. Nie zawiodlam się efeket jest taki jaki chcialam. Jezeli chodzi o piersi i liposukcje spisal sie bardzo dobrze. Naprawde polecam doktora Checinskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna anna
Szczerze polecam dr Chęcińskiego, jako bardzo dobrego chirurga plastyka. Moja mama robila u dr zabieg plastyki brzucha. Jest to bardzo poważny zabieg, a dr Checinski ma olbrzymie doświadczenie w tego rodzaju zabiegach . Z efektu jest bardzo zadowolona, jak również z atmosfery panującej w klinice oraz cudownej opieki medycznej. Ja natomiast zdecydowałam się za jej namową na implanty piersi. Po bliźniaczej ciąży moje piersi bardzo zmienily wygląd. Staly się obwisle i z tego powodu wpadłam w straszne kompleksy, zamknęłam się w sobie. Jeżeli ktoras z Was cierpi podobnie jak ja z tego powodu, to ten zabieg polecam tylko u dr Chęcińskiego. Nie mam czasu rozpisywać się na forum, ale gdyby ktoras z Was chciała dowiedzieć się szczegolow odpowiem na e-maila.: grazyna_anna1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przychodnie corten medic. Szybkie zapisy i brak kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym takie centrum jak City Clinic i rzeczywiście jest to centrum bo lekarzy specjalistów mają dziesiątki, ale z drugiej strony nie ma takiego ruchu i zamieszania jak w dużych sieciach medycznych. Dokładnie są na ul. Popularnej, jak tam trafić widać na mapce na ich stronie - www.cityclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem na konsultacje do urologa Haneckiego w Medicenter, bo miałem podejrzenie nowotworu jądra, ale okazał się torbiel po zrobieniu USG. Dokładne badanie na miejscu, dobrze wyposażony gabinet, no i atmosfera w porządku. Nie stresowałem się za bardzo, chociaż to była moja pierwsza wizyta u urologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migreny udało mi się załagodzić. Prowadziła mnie neurolog z Medicenter Katarzyna Gniadek – Olejniczak. Musiałam zainwestować w trochę specjalistycznych badań, ale teraz mam pewność, co się dzieje z organizmem i na jakich elementach się skupić przy leczeniu. Dobra przychodnia, jak na Warszawę to stawki do zaakceptowania. Solidna neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikis
Jak ktoś szuka opieki dla całej rodziny i chce żeby obyło się bez stania w kolejkach to ja z City Clinic mam dobre doświadczenia. Jeździłam tutaj jak starałam się o dziecko z mężem i teraz jak już nam się córa urodziła to jeździmy z nią do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z mroczkami w oczach. Diagnozowałem się u okulisty Katarzyny Kowalskiej w warszawskiej przychodni Medicenter. U innych okulistów byłem to mówili, że muszę się po prostu przyzwyczaić. Okazało się po konsultacjach, że prawdopodobnie mam nadciśnienie. No i faktycznie. Teraz biorę tabletki na nadciśnienie i jest znacznie lepiej z mroczkami. Przez większość dnia ich w ogóle już nie widzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×