Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zfurtka

DR. ANNA OLENDER I DR.WOJCIECH RYBAK. CZY KTOŚ ROBIŁ U TYCH LEKARZY ZABIEG??????

Polecane posty

Gość zfurtka

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH. 11 LIPCA BR. JESTEM ZAPISANY NA KONSULTACJĘ DO PANI DR. ANNY OLENDER ORAZ DR. WOJCIECHA RYBAKA W KLINICE ARS MEDICA WROCŁAW W CELU KOREKCJI BLIZN. DLA TYCH KTÓRZY MIELI ROBIONE JAKIEKOLWIEK ZABIEGI U TYCH LEKARZY PROSZĘ O INFORMACJE ODNOŚNIE ICH WYKONYWANYCH ZABIEGÓW, JAK I CO I CZY MOŻNA IM ZAUFAĆ? BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY. DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmostal1
Miałam dwa zabiegi przeprowadzone przez dr Annę Olender i nie mam żadnych zastrzeżeń. Opieka lekarska, kompetencje i efekt zabiegów jest w 100% zadowalający - zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata19721
Pani Doktor operowała moje piersi a wcześniej nos. Zarówno efekt obu operacji jak i relacje z Pania Doktor oceniam bardzo wysoko. Pani Doktor operowała mnie w Poliklinice " Na Grobli " we Wrocławiu. Po zabiegu spędziłam tam 2 doby - wspaniała opieka po zabiegu. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS FEELBEAUTY.EU
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronik1007
Pani doktor operowala mi nos i jestem w 100% zadowolona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu1501
Ja miałam robione uszka u drOlender..100%polecam - swietny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam Węgrzyna z Polanicy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve25
witam wszystkich mam zamiar operowac sobie nos u pani olender ale po niektorych wypowiedziach szczerze sie obawiam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki od pomaranczy
po co sie operujesz? Bedziesz lezec jak ta szwedka po operacji w Gdansku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sahmy
Ja robiłem zabieg u P.Olender który został spieprzony, była to korekta odstających uszu, tak się składa że po roku czasu uszy znowu mi odstają a blizny które miały być nie widoczne nie tylko są cholernie widoczne ale wyglądają odrażająco. skoro prostą operacje tak można spartaczyć to współczuję tym co robią poważniejsze zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos jeszcze kto by mógł sie wypowiedziec na temat korekcji nosa u doktor Olender ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam doktor Olender, umawialysmy sie na inne ciecie, zrobila jak chciala, jestem niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam mjalam robiony nosek u pani anny olender i jest okropny teraz czeka mnie poprawka opinie ma superr jak je czytalam to dlateko sie zdecytowalam ale to wasz wybur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarki letnisko odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Stanowczo odradzam operacje NOSA u dr Olender !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lebuza
A ja wręcz przeciwnie. Miałam u Pani dr Anny Olender korekcję nosa i mam w końcu taki nos, o jaki marzyłam. Idealnie do mnie pasuje. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i ogólnie z całego profesjonalizmu Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramirka
Jestem po pierwsze konsultacji u dr Olender. Chcę na początek zrobić coś z moimi paskudnymi, odstającymi uszami. Przyznam, że przed wizytą byłam pewna obaw, ale Pani doktor wszystkie je rozwiała. Naprawdę sporo mi pomogła, szczególnie "duchowo", na pewno jest profesjonalistką. Czuję, że będę pod dobrą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez operacji już ci pomogła Może na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramrka
Na sto procent, liczę, że będę zadowolona po samym zabiegu, ale moim zdaniem to ważne, żeby już wizyta konsultacyjna była ok. Już wtedy widać podejście lekarza do pacjenta, a jestem po kilku konsultacjach u różnych chirurgów plastycznych. dr Olender zrobiła na mnie najlepsze wrażenie, mam nadzieję, że efekty po operacji też takie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastrucja
Byłam na kilku konsultacjach, w różnych klinikach medycyny estetycznej. Po wizycie w gabinecie dr Olender poczułam, że w końcu trafiłam w odpowiednie miejsce. Pani doktor z miejsca z pełnym profesjonalizmem przechodzi do pacjenta. Doradza, w razie potrzeby też odradza:) Naprawdę właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Efekt zabiegu przeszedł nawet moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy , jest lepiej czy gorzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniteka
Chyba widać z treści, że raczej jest lepiej? Ja już jestem dwa lata po zabiegu w klinice dr Olender i tak przyzwyczaiłam się do moich nowych piersi, że już nie pamiętam, że kiedyś miałam inne. Są idealne, zabieg wykonany na najwyższym poziomie, zgadzam się też z tym, że podejście całego personalu do pacjenta jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elyza
W klinice dr Olender sprawiłam sobie prezent z okazji zeszłorocznych urodzin. Wiadomo, czas odznacza się na skórze, może nie był to wielki zabieg, ale 'kosmetyczna' poprawka - pozbyłam się wielu widocznych zmarszczek, nabrałam pewności siebie. Czuję się młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souguviles1977mcgkk
ja nie polecam doktor Olender, umawialysmy sie na inne ciecie, zrobila jak chciala, jestem niezadowolona. Jasne http://ejurl.us/gRrA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riiprogandis1987hclvo
witam wszystkich mam zamiar operowac sobie nos u pani olender ale po niektorych wypowiedziach szczerze sie obawiam;( Jasne http://bindti.es/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×