Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość delficzka

Dr Knakiewicz Wrocław

Polecane posty

Gość delficzka

Witajcie! Dwa tygodnie temu robiłam plastyke brzucha po ciazy. To jest niewiarygodne jak mozna naprawic skore brzucha! Z pofaldowanego, z celulitem, brzydkiego zrobil sie gladki, ladny i napiety. Koniec z chodzeniem po plazy w koszulce! wreszcie zaloze stroj i z duma jak za dawnych lat bede paradowac po nadmorskich kurortach. Jestem bardzo wdzieczna doktorowi Knakiewicz bo w zasadzie to uroatowal mi zycie. W kazdym razie i milion procent polepszyl moj komfort psychiczny! Polecam dziewczyny bo to je3dyny taki specjalista na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam w tym gabinecie. Miałam usuwane znamię, które było podejrzane. Zabieg wykonywała mi córka dr Knakiewicza w asyście dwóch innych lasek. Atmosfera śmiechowa, ale i profesjonalne podejście do pacjenta. Też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
Napisz proszę ile płaciłaś za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Operowałam sobie uszy u doktora Knakiewicza i jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się sprawnie i tak jak zostało przedstawione mi na konsultacjach. Pełna profeska! Jeśli miałabym się jeszcze kiedyś decydować na jakiś zabieg to tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaRadomska
Chciałabym odświeżyć wątek. Planuję w tej klinice powiększyć sobie piersi. Chciałabym poznać wasze bardziej aktualne opinię i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo chcesz mieć operację? Mi powiększał piersi dr Henryk Knakiewicz. Operacja trwała jakieś dwie godziny, na noc zostałam rzecz jasna w klinice na obserwacji, potem mnie wypisali z szeregiem wskazówek i zaleceń. Po operacji czułam się dziwnie i byłam obolała, odczuwałam jednym słowem mówiąc dyskomfort. Ale lekarz bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaRadomska
Dziękuję za odpowiedź;) Ja myślałam o doktorze Michale Knakiewiczu. Z tego, co wiem jest młodszy od dr Henryka, ale ponoć równie dobry. Jeszcze jest dr Monika, ale nie wiem, czy ona się zajmuje operowaniem piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj, co ty nie powiesz dr ten, dr tamten, dr tamta.......hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, mam takie pytanie, bo w tej klinice jest trzech Knakiewiczów... czy oni maja jakieś konkretne specjalizacje, czy tez moźe są od wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sobie zrobić botox, to mimo wszystko polecam doktor Monikę Knakiewicz. Nie wiem jak inni lekarze z tej kliniki, ale dr Monika robi ładne, pełne usta, które nie wyglądają sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u nich z cenami? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem po powiekszeniu ust u Pani doktor Moniki! Jestem najszczęsliwszą osoba na świecie! Usta są idealne, niezbyt duże, delikatnie uniesione, naturalne! Bałam się takich efektów jak się widzi na mieście, a moje są takie jakie sobie wymarzyłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniu/K/ nie jest Ci wstyd że tak się wciskacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam i jeszcze raz polecam. Jestem pacjentką doktor Moniki i absolutnie zgadzam się z innymi opiniami. Miła, uśmiechnięta, jednocześnie bardzo profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona z pracy pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na zabiegu w tej klinice powiekszenie piersi wlasnym tluszczem Oraz wypelnieniu zmarszczek niesty zabieg musze powtorzyc poniewaz caly tluszcz sie wchlonal twierdza ze za drugim razem bedzie lepiej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie tak samo , no ale cuda czasami się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kad wiesz ze bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się na tym trochę wyznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęło już trochę czasu od założenia tego posta, więc raczej ludzie od reklamy już nie będą podszywać się pod niby zadowolonych pacjentów. Chcialabym poznać Waszą opinię czy warto zrobić sobie nosek tzn skorygować tylko jego część chrzęstną u tego Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę, może ktoś z was był u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge podbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to chyba nie ten. We Wrocku jest klinika dra Henryka Knakiewicza i tam pracuję kilkoro Knakiewiczów, na stronie sobie sprawdź, będzie chyba najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda73
DO GOSCIA Z 29.09.2014-Pan Dr nie musi "się wciskać" w przeciwieństwie do Pana/Pani,ponieważ bardzo dobrze wykonuje swoją pracę i ma bardzo dobrą opinię we Wrocławiu.Magdalena-zadowolona klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawiedzma2000
Witam, czy ktoś robił może korektę uszu u nich? albo orientuje się w cenie tego zabiegu? Chciałabym poddać się takiemu zabiegowi i ciekawa jestem jakie są całkowite koszty i jak to wygląda w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaawaa
Witam! Zdecydowalam sie na wykonanie korekty nosa we wroclawiu, jednak nie moge zdecydowac sie na konkretnego lekarza. Czy ktos moze sie cos na ten temat wypowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie piszcie, byle tylko to nazwisko nie schodzilo z pierwszych pozycji tego watku hahaah..........zenada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×