Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tak to ja i nikt inny

dr. Maciej Kulicki ??

Polecane posty

Gość kasia 555
słyszałam tylko że jest miły i dobrze robi to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlumFairy
Zajrzyj na rankinglekarzy.pl albo znanylekarz.pl, tam jest sporo informacji na temat chirurgów plastycznych, nie wyskoczyło nic w google, jak wypisałaś jego nazwisko? Tak naprawdę dużo o lekarzu można dowiedzieć się już na konsultacji, portfolio i podejście do pacjenta mówią same za siebie. Ja w ten sposób poznałam dr Piotra Osucha - naprawdę fantastyczny specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już to czytałam, ale dziękuję :) Ja chcę porozmawiać bezpośrednio na ten temat, bo każdy ma coś innego do powiedzenia o nim i najbardziej mnie interesują panie po OPERACJI POMNIEJSZENIA PIERSI u dr. Kulickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara 77
Witam. Czy ktoś może operował nos u dr. Kulickiego. Podobno pracuje u dr Szczyta i operuje metodą otwartą. Wiem dobrze, że u dr Szczyta bardzo długo czeka się na konsultacje. Na forach też nie ma nic o doktorze Kulickim . Piszcie, kto tylko był u tego doktora na konsultacji albo miał operacje plastyczną nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątpię aby
ktoś udzielił Ci tutaj prawdziwej informacji o jakim kolwiek lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara 77
Ponawiam pytanie o dr Kulickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z was operowała nos u dr Kulickiego? Albo slyszala o efektach jego prac? Bo na forach brakuje o nim informacji. Mam juz termin operacji, jednak przed, chcialabym dowiedziec sie wiecej o tym specjaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara 77
Cześć Lola, napisz gdzie umówiłaś się na konsultacje w Warszawie czy w Krakowie i opisz jak wyglądała Twoja konsultacja , czy dr pokazuje efekty swojej pracy w jaki sposób omawia przebieg operacji, jaką metoda będziesz miała operowany swój nos. Opisz coś więcej bo ja też myślałam do niego wybrać się na konsultację w sprawie mojego nosa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa unia
Dziewczyny, kilka lat temu głośno był o jakims lekarzu, podobno nawet jakiś program był nargany - interwencja czy coś takiego. Oszpecono dziewczynę, czy wiecie o jakiego lekarza chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoch21
No jak to nie wiesz, przecież to chodzi o dr Wilgusa z Katowic- Ligota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa unia
a czego dokładnie dotyczyła sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoch21
Pomyliłaś się z tematem, bo tutaj pytamy się o dr Kulickiego a nie o Wilgusa. Wilgus spieprzył kobiecie piersi, zaraził ją gronkowcem . Więcej nie bede pisać bo szkoda słów na partacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa unia
Wpisując w google nazwisko wyskakuja same naj...! Jak tu wybrać dobrego specjaliste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr kulicki zrobił 5 zdjec mojej twarzy, wydrukowal je, a nastepnie uzgodnil jak bym chciala zeby moj nos wygladał i czy to jest możliwe do zrobienia. Obejrzał go od środka i przy lustrze pokazał mi miejsca ewentualnych ciec. Wydaje sie bardzo solidny i profesjonalny. Mi powiedzial, ze niezbedna bedzie pelna korekcja nosa - 12000 zł. Byłam na konsultacji w klinice w Warszawie. Termin dostałam na wrzesień tego roku. Dostałam do zapoznania się zgodę z opisem wszystkich możliwych konsekwencji. Na forach brakuje jednak opini osób, ktore już operacje nosa u doktora maja za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara77
Lola, a jak dr Kulicki ustosunkował się do kwestii poprawki, czy w ogóle się o to pyatałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
Dziewczyny, miała któraś operacje nosa u dr kulickiego? Napiszcie coś proszę bo mam termin za 2 tyg i coraz większe wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tym lekarzem zainteresowana. napisz proszę jak wyglądała twoja konsultacja, czy dr pokazuje nosy zrobionego przez niego, czy bada nos ? czy prostuje przegrodę razem z plastyką nosa. Gdzie będziesz miała robiony zabieg bo dr z tego co wiem z internetu ma 2 gabinety- w Warszawie i w Krakowie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie do niki , odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie do niki , odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
Hej dopiero zajrzałam na forum.Miałam konsultację w Warszawie i tam tez mam mieć operację.Konsultacja wyglądała tak jak opisała Lola były zdjęcia i na nich długopisem po wydrukowaniu lekarz zaznaczył co chciałby zmienić( u mnie część chrzęstna i usunięcie garbka).Konsultacje były ok,ale naprawdę nie ma dziewczyn,które robiły już nos u dr Kulickiego???dziewczyny dajcie znać to ważna decyzja i duża kasa,podzielcie się proszę swoją opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Tez wybieram sie do dr Kulickiego na operacje noska poradźcie czy warto? Naczytałam sie w necie o tych lekarzach i już szczerze zastanawiam się czy w ogóle robić:( Wiec please pomocy:))!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
no ja też mam watpliwości,zwłaszcza ze hogata nie jestem ;P a został prawie tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
no ja też mam watpliwości,zwłaszcza ze hogata nie jestem ;P a został prawie tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikki czekamy na relacje, bo informacji na forach brak. Mimo wszystko doktor pracuje w najlepszej klinice w Polsce i z przypadku by go tam nie przyjęli wiec jesteś w dobrych rękach. Koniecznie napisz jak to wyglada po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam rowniez na te opinie. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
Muszę Was zmartwić, ale z przyczyn losowych na razie zrezygnowałam z operacji(nie z powodu wątpliwości w stosunku do dr).Dam znać jak coś się zmieni.Mam nadzieję, że pojawia się również opinie na forum...dziewczyny na pewno niejedna to czyta, napiszcie coś, nie trzeba się logować,to zajmie wam chwilę, podzielcie się z nami wasza opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka była przyczyna, jeśli można wiedzieć? Doktor wyznaczył termin odrazu na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111
...w skrócie kasa drogi gościu...tak wyznaczył podczas konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×