Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania**Wroclaw

Dr Niemkiewicz z Wrocławia

Polecane posty

Gość Hania**Wroclaw

Witam Was serdecznie, bardzo proszę o informację na temat doktora Niemkiewicza z kliniki z Wrocławia. Chcę tam wykonac zabieg powiekszania piersi bo mieszkam we Wroclawiu i mam to praktycznei na miejscu,a le nei mam zadnych opini o tym lekarzu. Bedę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
dolanczam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroq
Witaj Haniu! Zabieg powiękasznia piersi u dr Niemkiewicza wykonywałam ponad 5 lat temu. Mam okragłe wkładki, 300cc, włożone pod mięsień cięciem pachowym. Doktor głównie takie cięcie preferuje. Przed operacją moje piersi miały rozmiar marnego AAA, teraz mam B/C. Po zabiegu jak i do chwili obecnej nie miałam żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania***wroclaw
Dziekuję za odpowiedx. własnei to ciecie też mnei zastanawiało bo mało intermanutek na stronach pisało, ze w ten sposób było operowne. z reguły ciecie pod piersią. dziekuję jescze raz za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
a jak z blizna widac ja ?i ile kosztuje operacja teraz?ja musze zrobic poprawke po skupinie,raz ze zamale mi zrobil 260cc z rozmiaru A mam srednieB no i blizny to z kilku metrow widac a juz 2 razy poprawial!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroq
Blizny są umieszczone pod pachą, tam praktycznie niewiele osób postronnych zagląda ;). Poza tym są to waskie i blade paseczki, z tym ze pod pachą lewą pasek jest szerszy i dłuzszy. No i są również niewiele widoczne bliznowate kropki po drenach (pod pachą od strony pleców). Z tego co sie orientuje obecnie zabieg kosztuje 9 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroq
Dodam jeszcze, ze blizny są widoczne, po przyjrzeniu się, po podniesieniu rąk w górę bądź wyciagnieciu ich do przodu. Widac to podczas noszenia bluzek/koszulek na ramiączkach ale przy odzieży bez rękawów juz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania***wrocław
pisałam do tego lekarza zapytanie odnosnie ceny i terminu. Kosztuje 9700 i czeka sie około 4-6 tygodni za zabieg. Kurcze nie wiem co sądzic o tych cieciach pod pacha, ale zawsze to mniej widoczne niż pod piersią. Prosze napisz mi jescze mroq jak przebiegało gojenie tych blizn, tzn czy jest to bolace i długotrwałe? i jak w ogóle wtedy się zacghowywać z rekami jezeli są szwy pod pachami, można w ogóle coś robić np ruszac rękoma czy sprawia to ogromny ból? dzięki za odpowiedź, ja chyab sie zdecyduje na tego lekarza bo mam blisko, ale mam jescze namiar na pana Łątkowkiego z Polanicy to teraz tylko kwestia wyboru pomiędzy tymi dwoma mi została:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroq
Cięcie pachowe jest zapewne mniej widoczne od innego cięcia ale tez ma i swoje wady. Niestety implant wprowadzany tą metoda wymaga od chirurga duzego doswiadczenia i wprawności a do tego obszar przez który ingeruje (droga wprowadzenia implantu) jest większy niz innymi cięciami. Chodzi o to, ze wprowadzenie implantu odbywa sie nie bezposrednio przy piersi jak to jest przy cięciu okołobrodawkowym czy pod piersią. Pamiętam, ze po zabiegu, okolice nad piersią miałam jakby "oderwane" od żeber i przez pierwsze dni cos mi tam jakby chlupotało (płyn ten zbierał sie drenami do specjalnych worków). Przy cięciu pachowym od razu masz częsciowo sprawne ręce, jednakże ból w pierwszych dniach zarówno klatki piersiowej jak i ramion jest spory. Na poczatku nie mozna podnosic ramion do góry i robic gwałtownych ruchów. Na szczescie ból zmniejsza sie z kazdym dniem :). Do zdjęcia szwów (tj. do ok. 7-10 dnia) ręce sa juz w pełni sprawne. Dodam, ze wydaje mi sie, ze gojenie sie piersi po cięciu pachowym jest najboleśniejsze. Ale to moze moje subiektywne zdanie. Pierwsze dni są naprawde trudne, dzien mniej wiecej czwarty jest przełomowy, po nim zaczynamy wracac do normalnego funkcjonowania. Wyaje mi sie jednak, ze ból ten spokojnie mozna przetrwac a zapłatą za niego sa nowe piersi bez blizn. Musisz sama zdecydowac co dla Ciebie jest istotne i na tej podstawie wybrac lekarza. Dr Łątkowski na pewno bedzie przekonywał Cie do ciecia pod piersią, gdyż on głównie takie stosuje. Pod uwage powinnas wziąc jeszcze jedną kwestie. Wymiana implantu umiejscowionego cięciem pachowym odbywa sie juz innym cięciem, najczesciej pod piersią. Dlatego istotne jest to byś od razu dobrała sobie własciwa wielkośc implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania***wrocław
dzieki śliczne, teraz kwestia przemyślenia, konsultacji i na stół operacyjny:) potem jeszcze zmiana garderoby na większą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroq
O tak, zmiana garderoby bedzie konieczna :). Życze podjęcia trafnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phenylehylamine
Operowałam się u doktora Niemkiewicza dwa lata temu. Od tamtej pory moje życie zmieniło się na lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania***wroclaw
witaj Phenylehylamine. czy ty miałas ciecie pod pachą czy pod piersią? ja chyab chce pod piersią a nie wiem czy on takie preferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylancik malutki
Wrocław dr Jarliński p0rzyjmuje na Hirszfelda 1 cięcie pod pacha polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem
to Jarliński nie wykonuje cięć pod pachą a tylko w otoczce bądź pod piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacje powiekszania piersi u dr.Niemkiewicza bede miala za trzy tygodnie.Ta decyzja dojrzewala we mnie dlugo.Bylam na kilku konsultacjach w roznych klinikach.Bywalo tak ,ze wychodzilam z gabinetu pelna obaw,watpliwosci,nienasycona dostateczna porcja informacji zwiazanych z tym zabiegiem.Wyczuwalam jakis brak zaufania do lekarza,sama\"nie wiem jak to nazwac\".Jestem z Gdyni,ale postanowilam pojechac do Wroclawia do Dr,Niemkiewicza na konsultacje.Spelnily sie moje oczekiwania co do tego spotkania i decyzje podjelam,ze piersi powiekszac bede u niego.Uwazam ,ze to sluszny wybor,jednakze za miesiac napisze cos wiecej.Widzialam fantastyczne efekty jego pracy i duze zadowolenie pacjentek.To rowniez w jakis sposob mnie przekonuje.Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny,wiem jaka to trudna decyzja i strach przed tak waznym wydarzeniem.Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika700
Czesc ROKO!!! Jak jestes juz "po"? Napisz cos !!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jestem po operacji ,jednakze zdecydowalam sie ,ze zrobie blizej domu,czyli w gdansku.super ,mega jetsm zadowolona.Jesli chcesz napisz do mnie na email,odbiore w domku ,bo teraz jestem w pracy i nie moge za bardzo rozmawiac i pisac.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie cos wiecej
o tym lekarzu, moze ktos nowy wykonywal sobie u niego jakis zabieg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia płock
Hej wszystkim :)) ja operacje powiekszenia piersi robiłam 6.02.2008. wkladki 400c pod miesien i ciecie pachowe. jestem bardzo zadowolona i z opieki (bo panuje mila i domowa atmosfera) i z wygladu mioch piersi jak to powiedzial moj maz ,, mistrzostwo swiata " :))) powiem wam szczerze ze nie mialam zielonego pojecia ze az tak wiele kobiet poddaje sie tej operacji. gdy bylam tam to non stop jakas kobieta przychodzila a to na zdjecie szwow a to na konsultacje a to na operacje. takze wynika z ego ze musi byc dobry i jest bo ja sie o tym przekonalam. zaplacilam 12 tys napewno gdzies mozna znalesc taniej ale jednak za fochowa opieke i za cudne ,,cycuszki" mozna zaplacic wiecej. pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia płock
aha zapomnialam dopisac. doktor wklada dreny w czasie operacji, co jest bardzo dobre (podobno nie wszyscy lekarze to robia) troszke boli przy wyciaganu ale gdyby ich nie bylo to bylo by duuuuzo gorzej zapewniam :))) poniewaz odsaczaja krew ktora zostaje po operacji gdyby ich nie bylo bo bol byl by wiekszy bo krez musiala by wchlaniac sie sama pozniej jest takie dziwne uczucie jak by nam cos tam chlupało ale z czasem mija bo krew wsiaka :))) aha i nie bylo az tak strasznie jak by sie moglo wydawac dla mnie najgorsze bylo to spanie na plecach b ja lubie na brzuszku :((( juz mnie bardziej te plecy pozniej bolaly :P ale dziewczyny wszystko sie da przezyc dla tekiego efektu :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka***Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka***Wrocław
Hej Dziewczyny! W poniedziałek miałam mastopeksję piersi u doktora Niemkiewicza, jeszcze mam opatrunki i z niecierpliwością czekam na jego ściągnięcie, nic więc nie moge napisać o efektach zabiegu. Doktora Niemkiewicza polecam tym dziewczynom, które lubią luz i swobodę, bo doktor taki właśnie jest! Dziewczyny napiszcie o Waszych doświadczeniach z operacje piersi, jestem bardzo ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z was jeszcze mial operacje powiekszania piersi u dr.Niemkiewicza we wroclawiu???? ja sie zastanawiam czy u niego zrobic czy moze u dr.K.Potockiego w Warszawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika700
Czesc Dziewczyny!!! Mialam zabieg u dr. Niemkiewicza w styczniu.Wkladki 325 cc, ciecie pod pacha.Jak chcecie mozecie pisac na meila to chetnie udziele wszelkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zapłaciłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2383
czesc dziewczyny czy ktoras z was zmniejszala sobie piersi?ja we wtorek jade na konsultacje...prosze o jakies wypowiedzi co i jak???dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wro...
hej dzieczyny poweim tak doktor super operacje tez super miałam powiekszane piersii jestem bardzo zadowolona z personelu i całej operaci z malutkich a mam teraz dd wygladam i czuje sie bosko..doktor jest mistrzem pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×