Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dr Roman Szymczysko Trzyniec opinie

Polecane posty

Gość gość

Witam, dr Roman Szymczysko przyjmuje w tym samym szpitalu co dr Brzuchański i z tego co się dowiedziałam nie robi nosów, ale piersi i uszy tak (a na tych zabiegach mi zależy). W internecie jest bardzo mało informacji na temat efektu jego zabiegów, a terminy ma o wiele bardziej przystępne niż dr Brzuchański (konsultację mam 23 lutego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś coś więcej wie o tym lekarzu??? Jakieś Opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o jakieś opinie o dr Szymczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinie na temat tego lekarza :) Czy wiadomo jak robi piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka777
Witam :) Jeśli ktoś ma do odstąpienia termin operacji uszu lub biustu u dr Szymczysko to bardzo proszę o kontakt :) stokrotka1234567898@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
hej pisze do furmaniaka ale mnie mega olewa więc postanowiłam chyba spróbować u dr szymczysko macie do niego jakiegoś e-maila lub telefon. Proszę o odpowiedź bo jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałabym się umówić do dr. Szymczysko na konsultacje czy mógłby mi ktoś doradzić pod jaki numer telefonu dzwonić i w jakiej klinice przyjmuje dr. w Trzyńcu ? Zastanawiam się nad operacja powiek dolnych czy ktoś miał taką operacje u doktora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mail do dr Szymczysko- roman.szymczysko@nemtr.cz Szpital Triniec.Telefon do rejestracji-ambulatorium chirurgii plastycznej- 00420558309234 Mnie nie operował .Ale z moich obserwacji na forach oraz kontaktu osobistego widzę że"uczeń przerósł mistrza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktos ma może do odstąpienia termin na konsultację do dr.? Lub chciałaby się zamienić .? mam konsultację zarezerwowaną na sierpień 2018 a zależy mi na wcześniejszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr robi plastykę powiek? Można się od razu umówć na zabieg bez wcześniejszej konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do zamiany termin do dr na 22 czerwiec. Jeśli Pani z sierpnia chce się zamienić proszę o kontakt sylwiak11@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w czwartek jadę na zabieg na powieki i zostaję w klinice na 1 dobę- jadę z mężem i musimy znaleźć dla niego nocleg,. Moje pytanko: macie jakieś namiary? Eve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam myślę że najlepiej na booking lub aplikacja Airbnb jest fajna żeby znaleźć tani nocleg . Jakby mogła Pani napisać po zabiegu jak to wygląda, i czy efekt jest taki jak Pani oczekiwała to byłam bym wdzięczna też sie wybieram na zabieg na powiekę dolna ale dopiero w sierpniu mam konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna318
Nie ma sprawy, zdam relację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witan . Wczoraj napisalam maila do dr szymczysko i czekam na odpowiedz. Jesten zainteresowana powiekszeniem piersi . Macie moze jakies informacje na temat kosztu ? Z gory dziejuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Proszę o opinie na temat powiek jeżeli ktoś robił u doktora ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna318
do gość 2018.10.14 Miałam robione powieki górne w czerwcu. co chciałabyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa555

Witaj czarna 318

Napisz u kogo robiłaś powieki górne, interesuje mnie zabieg, cena, jaki jest czas gojenia. Boję się zarówno zabiegu, jak i powikłań, ale wyglądam jak spaniel 😞 , please odezwij się .

Bardzo proszę o info na mail:

ewa1975@vp.pl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii

Jeśli ma ktoś termin do odstąpienia , proszę o info :) ja mam na 2 kwietnia 2020 roku. Mogę się zamienić , zależy mi na wcześniejszym terminie do dr Szymczysko

neugebauer.mariola@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia1204

Dzień dobry, czy ktoś może napisać coś na temat korekty powiek górnych u dr Szymczysko??? Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno lepszy i dokładniejszy niż MB.Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA

miałam plastykę powiek górnych miesiąc temu, zabieg wykonywał dr. Szymczysko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA

Terminy  w Trzyńcu na korekcję powiek  wynoszą około roku. Na zabieg czekałam od połowy sierpnia (konsultacja) do czerwca (10 miesięcy) zaraz po plastyce powiek górnych zapisałam się na dolne - termin 1 rok. Polecam, dr Szymczysko super lekarz i człowiek, dokładny, delikatny; opieka w szpitalu rewelacja, wszyscy mili, uśmiechnięci  i dobre jedzenie jak na szpital  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Dzień dobry,  czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie powiek dolnych , z góry bardzo dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Oczywiście w poście wyżej mam na myśli doktora Szymczysko ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Czy ktoś ma termnin na pazdziernik może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Na którą godzinę trzeba być na powieki i czy badania trzeba mieć z sobą , czy tam na miejscu się je wykonuje ? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bada

To ja też zapytam ...czy ktoś ma termin na 17.10 ? ba ja mam i byloby raźniej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dziewczyny jadę dzisiaj na konsultacje godzina 10. Czy mozna płacić w złotówkach czy trzeba mieć korony ? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×