Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek99

dziwne guzy

Polecane posty

Gość Darek99

Otóż chodzi oto, że na głowie (czole) mam od małego 2 dziwne guzy. Nie mam pojęcia co to jest, ale mnie to oszpeca. Są one umiejsowione na przeciw siebie i są symetryczne, nie wiem co to może być. Obrazek: http://imageshack.us/scaled/thumb/198/83174633.bmp Czy można zrobić jakąś operację plastyczną i jak się tego cholerstwa pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrrraaa
na pewno mozna to zlikwidowac . Najlepiej jesli skonsultujesz to z chirurgiem plastykiem. Zobacz u siebie w okolicy chirurgów. Teraz medycyna jest tak rozwinięta, że juz nie takie rzeczy robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem o tym, tylko chdzi mi o to , czy to może jakaś choroba, jak to się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrrraaa
Darek, wiesz ja lekarzem nie jestem... W mojej opini po przeczytaniu Twojego problemu sugeruję iż 'taka Twoja uroda'. Nie sądzę żeby to była choroba zwłaszcza,że masz to od małego i guzy są symetryczne. Chyba że to Cię boli? A w rodzinie nie miał ktoś takiego czoła? Myślę,że konsultacja będzie najlepszym wyjściem. Z jakiego wojewodzwta jesteś to poszukam ci dobrego chirurga,troche w tym siedze. Chyba że sam sobie kogos znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek99
U mnie nikt nie ma i nie miał takiego czoła. Widocznie taka moja uroda. Możesz mi poszuakć, jestem z województwa śląskiego. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×