Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalina

fotoodmładzanie

Polecane posty

Gość madalina

heyka dziewczyny , mam ok 30 lat. czy ktoras z Was stosowalam tą metodę?? Troche sie boje bo slyszalam, ze w konsekwencji moze niszczyc kolagen.i wogole jak dlugo sie utrzymuja efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tydzien temu na fotoodmładzaniu,mam 40 lat,zmarszczki między brwiami,które mnie wkurzają,na czole takie ledwo widoczne,trzeba się dobrze przyjrzeć,trochę sie wahałam,ale kosmetyczka,a własciwie lekarka mnie namówiła,że to rewelacja,że ma nowy aparat,że panie są zachwycone... ja nie jestem zachwycona,nie widzę absolutnie żadnej różnicy,myslałam,że może te \'niewidoczne\' zmarszczki znikną,nic z tego,na dłoniach też żadnego efektu,nie miałam plam,ani przebarwień,prace domowe wykonuję w rękawiczkach.. ogólnie żałuję,wydałam 1ooo zł i nie ma różnicy,pani mówiła coś o trzech zabiegach i półrocznej przerwie,ale wiecej nie pojdę,wstrzyknę sobie botox i taniej mnie to wyniesie... używałam też kolagen,ale po dwóch miesiącach nie widziałam też żadnej różnicy,a oprocz tego naczytałam się,że ma za duże cząstki,żeby wniknąć w skórę,więc się zniechęciłam,ech ta pogoń za młodością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej szeptucha blagam
tylko nie botox:( po kolejnych seriach musisz wstrzykiwanie powtarzac coraz czesciej, ...a to fotoodmladzanie za 1000 zl?? szok!!!! 1 zabieg??? w jakim miescie robilas?? i jesli mozesz to powiedz jak to wygladalo?? jakims laserem??tylko zabieg czy jeszcze z kosmetyka?? strasznie cie skasowali, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to njalepiej mezoterapie
zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000zł za twarzszok
Ja miałam robione fotoodmładzanie , mam 42 lata.ale zapłaciłam za pełny zabieg 590zł!pełny tzn. mikrodermabrazja plus fotoodmładzanie plus pełna osmetyka i pielęgnacja! i ja efekty widzę po 1 zabiegu za miesiąc wybieram się na drugi.Po co robiłaś sobie fotoodmładzanie jak nie masz widocznych zmarszczek?wiadomo,że wtedy efektu nie będzie widać.Fotoodmładzanie ma za zadanie pobudzić kolagen w naszej skórze ja po 10 dniach od zabiegu wyglądam znacznie lepiej niż od razu po nim.Ale cena ,którą wpisałaś -1000zł jest niezła...możesz coś bliżej napisać o twoim zabiegu?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie cos wiecej
o tym fotoodmladzaniu? co to w ogole jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o zmarszczki między brwiami i te koło ust,bruzdy nosowo-wargowe-czy jakoś tak,z tym,że bardziej wkurzają mnie te pierwsze,kosmetyczka przekonywała mnie,że śmiało mogę sobie zrobić,ze jestem w odpowiednim wieku,że mi dobrze zrobi-wiem,że to chodzi o pobudzenie kolagenu i że może trzeba powtórzyć 3 razy,ale skoro nie widzęJAKIEJKOLWIEK różnicy na twarzy po prostu się zniechęciłam robiłam w gliwicach-twarz,szyja,dekold i dłonie-1000zł może gdzieś w głębi kolagen się pręży ;-),ale ja chcę widocznych efektów zmarszczki mam mimiczne-przynajmniej tak sobie tłumaczę :),myślę,że jak mnie botox sparaliżuje to się odzwyczaję od marszczenia i nie będzie tak,że co chwilę będę musiała powtarzac czytałam też,że dużo młodsze osoby ode mnie wstrzykują sobie botox,tak sobie myslałam,że pewnie co pół roku bede to robić wiecie,to trudne decyzje,człowiek chce lepiej (młodziej) wyglądać,a od natłoku informacji można zgłupieć,zwłaszcza,że zdania są różne, na razie nadal myslę o botoksie,chociaz zastanawiam sie trochę, czy by nie spróbować fotoodmładzania 3 razy-z tym,że już na samą twarz-bedzie taniej wyglądało to tak,że posmarowała mnie żelem,dała okulary i jezdziła jakims urządzeniem po skórze-na twarzy czułam tylko ciepło,szyja i dekold trochę bolało (piekło?kłuło?) na dłoniach też trochę... z tego,co mi mowiła,to ma tam nowy super aparat,ma też starszy,który jest tańszy,ale nie daje takich efektów,oczywiscie nawet jakby mi powiedziała nazwę,to bym nie zapamiętała :-) no cóż bedę dalej głowkować co zrobić pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
dziewczyny ja mam 26 lat i robilam 1 zabieg. po tygodniu zauwazylam jedynie lepsze napiecie skory i uniesienie ogolnie policzow do gory.jednak zmarszczeniek nie zliklidowalo. Ja nie mowie o zmarszczkach mimicznych, tylko poslonecznych. ogolnie moja skora przypomina pergamin, jestem zalamana.ale czytalam tez niekorzystne opinie o tym fotoodmładzaniu, ze w konsekwencji niszczy kolagen.moze lepsze sa peelingi, lekarz zalecla mi peeling tca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się pytałam lekarki,czy np. za 10 lat się nie okaże,że takie fotoodmładzanie jednak sieje spustoszenie,a nie odmładza,zapewniała mnie,że nie,no,ale skąd można wiedzieć,co wybadają za 10 lat... zabiegi z foto polecała powtarzać co pół roku-to znaczy 3 zabiegi co miesiąc i pół roku przerwy,więc może jednak botox? przynajmniej od razu widac madalina,a mikrodermabrazja? zmusza skórę do produkowania nowych komórek,młoda jeszcze jesteś,więc i skóra ma więcej możliwości :-) no i ostrożnie ze słoncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeptucha ty
tez nie jestes stara dlatego odradzalabym ci botox..a to fotoodmladzanie mialas na "sucho" tzn tylko machanie laserem po buzi czy z kosmetykami? bo ja mialam ze wszystkim i jestem zadowolona ja robilam w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic więcej nie miałam,tylko żel,żeby laser lepiej przewodził i do widzenia a Ty miałaś tylko jeden zabieg? cały czas się biję z myślami co zrobić,jak już wczesniej pisałam-czytałam,że znacznie młodsze sobie botox wstrzykują,w piśmie chyba \"zdrowie i uroda\",albo coś w tym stylu (w poczekalni u dentysty,wiec nie pamietam ,co to za gazeta) i nie było negatywnych wypowiedzi,że za młode a poza tym,może lepiej starac się \"zatrzymać czas\" teraz,niż za 10 lat gwałtownie się odmłodzić? moja siostra miała wstrzykiwany botox niecałe pół roku temu,w okolice oczu,lekarz ją wymacał (znaczy twarz :)),kazał robić miny i doradził gdzie ma wstrzyknąć,wyglądała na wypoczętą,a nie młodszą,jest zresztą zadowolonaz tym,że ona bardziej zaawansowana w zabiegach (mikrodermabraza,złuszczanie kwasami,makijaz permamentny,powiększanie ust) w wakacje byłam u kosmetyczki na jakims zabiegu odmładzającym,maseczki,okłady,masaż,ale tez nie zauważyłam zadnego efektu (tylko fajnie się leżało :-) ) fotoodmładzanie działa (?) wewnątrz i wydaje mi się,że dodatkowe zabiegi kosmetyczne nie mają wpływu na końcowy efekt,może Twoja skóra wdzięczniej reaguje niż moja.... ja po pierwszym dniu,czułam w środkowej częsci czoła napięcie,tak jakby mi się skóra sciągała,jak po myciu,zanim nałożę krem,ale to tylko na małym fragmencie... no,dalej się bedę zastanawiać,przeczytałam kawałek topiku o botoxie i tam raczej wszystkie zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
ja czuje ze po pierwszym zabiegu fotoodmładzania czuje napiecie skory i lekkie uniesienie policzkow, tylko ze na czolo wogole mi nie pomogło, marszczy mi sie cale, dziwne, nie wie w kilku miejscach tylko tak jakby cale sie marszczyło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mówiła,to za pół roku mam powtórzyć serię,a nie czekać na efekty poczytam cały topik o botoksie,trochę z tym alkoholem to sie zmartwiłam,bo jak mam okazję,to po prostu lubię wypić,popytam tez siostrę ( z tym,że ona umoczy usta w winie i twierdzi,ze jest pijana ) przesadzac w kazdą stronę jest niedobrze,przeciez co 2 miesiące,to za często,dziwne,że jej lekarz od tego nie odwiedzie,z tego co poczytałam wchłania się pół roku,rozumiem, że róznie u różnych osób,no ale 2 ???? dzięki Wam,bede miała ewentualnie o co pytać lekarza :-) nie mam pojęcia co się dzieje na zachodzie,ale pewnie skoro nie botox to pewnie cos innego,zreszą botox to tez taka ogólna nazwa,a wstrzykuje się różne rzeczy nic sie nie zmieniło,nadal sie zastanawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KOREA
a ile kosztuje to urzadzenie?bo bylabym bardzo zainteresowana kupnem daj znac !!!!! i opowiedz i nim cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1yu76
do upupup o co ci chodzi nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza2
Drogie Panie czy któraś z Was wie gdzie poza Warszawą mają urządzenie Focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZuDZu
Witam Serdecznie, Drogie Panie jeśli chodzi o urządzenia IPL nie moge zgodzić sie ze stwierdzeniem ze są one nieskuteczne. Tylko warto wybierac gabinety w ktorych są urządzenia nowej generacji, takie w ktorych nie trzeba stosować fitrów a przedewszystkim lampy ktore są w tych urządzeniach są WYMIENIANE!!!! Urządzenia powinny mieć europejską produkcje gdzyż są dostosowane do naszych fototypów skóry. Najlepiej gdy posiadają CE medyczne. Sama jestem po zabiegu fotoodmładzania i uważam ze efekt był rewelacyjny zwłaszcza ze pozbyłam się dzieki niemu również trądzika. Powtarzany regulanie daje bardzo dobre efekty dodatkowo warto pamiętać , że zmarszczom należy zapobiegać a nie usuwać już powstałe. Zabieg miałam wykonany IPL i300 firmy CyDen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stencilsssss
Zrobiłam 8 zabiegów fotoodmładzania. Moja skóra jeszcze rok temu była jak pergamin oczywiście od solarium . Od 6 lat regularnie 2 razy w tygodniu. Teraz też jeszcze sobie pozwalam, ale tak 5-6 razy w miesiącu. Znakomity relaks. Po pierwszym zabiegu fotoodmładzania - bez wyników. Po drugim jakbym inaczej czuła skórę pod palcami, inaczej w dotyku. po trzecim - wiedziałąm, że to prawda, że inaczej czuje skórę. Zrobiła się mniej wiotka. Ale też zmniejszyłam solarium. Po 8ym atłasowa, aksamitna. Nie miałam nic dodatkowo ogólnie na twarz. No wiadomo, Botox na lwią i czoło a poza tym to tylko zasługa fotoodmładzania. Jezeli ktos nie ma problemów z twarzą to nie zobaczy od razu duzej róznicy. Ale tak jak moja twarz pergaminowa i sucha to ten zabieg dał kolosalną poprawę. Lekarka zabroniła mi chodzić do solarium. I za każdą wizytą mówi mi, że jak nie będę ją słuchać to będę musiała zmienić lekarza. A ja uwielbiam solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DZuDZu
do DZuDZu Chyba nie jesteś zabardzo zorientowana,wszystkie urządzenia musza posiadać certyfikat CE,ale to nie świadczy o tym ,że sa wyprodukowane w Europie tylko ,że są dopuszczone do obrotu w UE ,a mogą być produkowane nawet w Bangladeszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzuDzu
Wszystkie muszą posiadać CE.... ale CE medyczne to co innego..... Długo szukałam gabinetu ze sprzętem który posiada CE medyczne, zwykłe CE nic nie daje .....powiedział mi to lekarz - chodzi o to zeby sprzet był testowany, moja koleżanka robiła sobie zabieg depilacji jak sie dowiedziałysmy na jakims chinskim sprzecie i tylko straciła kase a efektu nie było widac.... Po 3 zabiegach zrezygnowała ... a ja juz po jednym zabiegu fotoodmładzania akurat tym sprzetem miałam widoczną róznice... Wydaje mi sie ze to czym swiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Do:Stencilssss. Ja mam wlasnie bardzo sucha i pergaminowac skore.mam pytanie czy fotoodmladzanie pomoglo Ci rowniez na zmniejszenie suchosci skory i zwiekszenie jej napiecia i grubosci??I naprawde zacznij ograniczac do solarium,ono naprawde niszczy skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DZuDZu
Lekarz opowiada bzdury CE to CE niewazne czy to urządzenie medyczne czy kosmetyczne,kryteria przyznawania certyfikatów jest takie samo ,różnica jest tylko w opłatach stawek VAT.UWIERZ MI To ,że twoja koleżanka była niezadowolona z zabiegów to nie wina tego ,że sprzęt jest z Chin tylko ma słabe parametry,znam wiel spprzętów z Chin które są znakomitej jakości i mało kto by pomyślał że jest to produkowane w Chinach ,bo tam produkuja w 90% renomowane firmy i medyczne i kosmetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudzu
Kompletnie sie z ty nie zgadzam! CE medyczne jest przyznawane po przeprowadzeniu odpowiednich badań klinicznych i zaostrzonym rygorze... oto informacje: Znak CE dla urządzeń medycznych Oznaczenie znakiem CE jest obowiązkowe w przypadku produktów, które mają być sprzedawane na rynku UE. Wymogi dotyczące sprzętu medycznego są nawet ostrzejsze niż w stosunku do większości pozostałych kategorii produktów. W wielu przypadkach producent (lub sprzedawca, jeśli producent ma swoją siedzibę poza Europą) nie jest w stanie samodzielnie uzyskać świadectwa CE dla oferowanych urządzeń medycznych. Potrzeba jest strona trzecia, zwana „Notified Body”. Droga do uzyskania znaku CE (urzadzenia medyczne): 1. Przeprowadzenie procedury klasyfikacyjnej produktu Istnieją cztery klasy urządzeń medycznych: I, IIa, IIb i III. Produkty klasyfikowane są pod kątem ryzyka, na jakie może być narażony pacjent lub użytkownik. I kolejne podpunkty postepowania dostepne w odpowiednich urzedach......... wszelkie info na ten temat w internecie To nie Chiny przodują w rozwoju techniki i technologii jak juz chcemy sie targowac TYLKO JAPONIA!!! Japonskie urządzenia to juz wyższa klasa.... Moja znajoma jest włascicielem gabinetu kosmetycznego wiem jak sprzedaje sie urządzenia do takich punktów, trzeba bardzo uważać.... A skuteczność zabiegów? przecież to jest najważniejsze ..... sama wiem bo jak wiekszosc kobiet korzystam z zabiegów i nie jeden raz wydałam pieniądze na zabieg ktory nic nie dał.....dlatego mam zaufany gabinet wiem jaki ma sprzet i za czym poddam sie zabiegowi moge nawet poczytac sobie na temat takiego sprzetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stencilsssss
Madalino, fotoodmładzanie bardzo mi pomogło. Moja skóra była taka, ze jak wziełam ja w dwa palce i puściłam to przez chwilę w takiej pozycji zostawałą. Wyobraź sobie więc, jak wygladała. Ale jak pisałam, lekarka kazała mi się uzbroic w cierpliwość i warto było. Uwielbiam solarium i nigdy z niego nie zrezygnuję na zawsze. Ale teraz robie to rozsadniej. Do fotoodmładzania zaleciła mi jeszcze stosowanie dodatkowo kremów, ale poprawa to chyba nie ich skutek. Na pewno troche też pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Do Stencilsssss:Kochana dziekuje bardzo za odpowiedz.a mozesz powiedziec jakim sprzetem robilas i w jakim gabinecie?ja jestem z wroclawia,ja do solarium chodzilam tylko przez ok 4 miesiace 1,5 roku temu.i u mnie z cera bylo wszystko przez nastepny rok.dopiero teraz wychodzi moja pomarszczona skora, tymbardziej ze od tamtego czasu sie wogole nie opalalam?nie wiem czy to mozliwe, by skutki opalania na solarium wyszly po roku-rozszerzone pory, powierzchniowe zmarszczki, sucha skora.teraz stosuje kwasy glikolowe w domu, moze to pomoze?jestem juz zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
dziewczyny dzielcie sie swoimi wrazeniami z fotoodmladzania,czy to rzeczywiscie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×