Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość Dalia S

Poszukuje sprawdzonego gabinetu z polecenia. Dwa miesiące temu przeprowadziłem się do Krakowa z Gdańska. Zależy mi na indywidualnym podejściu i doświadczeniu. Oczywiscie poklikalam trochę w internecie ale chciałam się dowiedzieć gdzie warto pójść. Pozdrawiam Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika wło.
Wszystko zależy gdzie mieszkasz. Jeżeli Kurdwanów to oni nie maja strony internetowej ale idź sobie na ulice Wysłouchw. Jeżeli Centrum, Krowodrza, Bronowice to idź sobie do salonu na Pomorskiej http://www.salonodrodzenie.pl Zależy jakie zabiegi chcesz sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia S
Dziękuje bardzo:) Czy ten gabinet na kieleckiej ma strone internetową ? Szukałam ale nie znalazłam. Faktycznie w tym salonie kosmetycznym Odrodzenie jest rozbudowana oferta. Jestem po 40 wiec raczej już coś konkretnego bym chciała. Na Laime się nie skusze ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Polecę Ci Instytut Piekna Dermique. Korzystam z jego usług już od dość dawna i bardzo sobie chwalę. Oczywiście nie skorzystałam z wszystkich oferowanych tam zabiegów, ale wydaje mi się, że możesz śmiało zaryzykować, bo to naprawdę dobry zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja z czystym sumieniem polecam Dermed . Jezeli chodzi o kosmetykę i zabiegi pielęgnacyjne - to chodzę tam od lat i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o zabiegi bardziej inwazyjne - wykonywane przez lekarzy ,to raczej szukaj innego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Monika
Mam nadzieję że trafiłaś do Salonu Odrodzenie. Ja tam chodze od dobrych paru lat regularnie. Chyba najdłużej istniejący salon kosmetyczny w Krakowie. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilas
Laime i tylko Laime, jestem mu wierna i sie nie zawiodlam. Na Rakowickiej sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta1278
BIOTIQ!!! Pani Agata i pozostałe Panie z gabinetu to wspaniałe i profesjonalne osoby! Długo szukałam takiego miejsca, gdzie nie tylko zadbam o skórę, ale i zrelaksuje się, odpocznę... I tak jest właśnie w Biotiq. Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagajagielonia
O - szukałąm włąśnie namiarów na ten Biotiq i trafiłam na wątek, jak miło! ja jeszcze tam nie byłam, ale koleżanka mi poleca, wybieram się next week - napisze jak było (ide na mikro + kwasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam prawie wszędzie
Ja już byłam w wielu gabinetach w Krakowie. Obecnie i już do końca moje serce należy tylko do Salonu ODRODZENIE. Zero nastawienia na pieniądze tylko na relację. Trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki która tam chodzi i już zostałam. Jak dla mnie jest to ewenement bo gdy bywałam wcześniej w innych salonach gdzie Panie były sympatyczne ale odnosiłam wrażenie że to sztuczne. Warto też rzec o ponad 15 letnim doświadczeniu którego brakuje 99% salonów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agurala.
Ale śmiesznie właśnie pisałam o makijaży permanentnym w salonie ODRODZENIE :) Fakt jest taki że naprawdę atmosfera jest cudowna a doświadczenie gigantyczne. Też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagajagielonia
Hej Dziewczyny! Miałam napisać jak po zabiegu w Biotiq i... muszę przyznać, że jestem zachwycona! To było wspaniałe popołudnie, 2h z życia wyjęte na rzecz relaksu i pielęgnacji. Robiłam mikro i kwasy, zabieg znany, ale w tym miejscu byłam po raz pierwszy. Biotiq to naprawdę wspaniałe miejsce, godne poelcenia ze względu na personel, jakość kosmetyków samego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania stepien
Polecam siebie ;-) Pracuję w salonie kosmetycznym, dobrym salonie. Fachu uczyłam się w New Nails. Mogę pokazać zdjęcia mojej pracy. A cena? Na 100% się dogadamy. Nie wyceniam swoich usług jakoś wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina z.
Nie ma to jak autoreklama ;-) A czym niby różni się laska, które uczyła się w new nails od tej, która uczyła się w innej szkole? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinnnaaa
Tym, że więcej umie, zakladając, że nie jest kolejnym debilem, który przyszedł po papier i myśli, że mając go całkowicie zwojuje świat. To tak nie działa i nie prędko niestety zacznie w ten sposób działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina z.
Rozumiem. Problem w tym, że postrzeganie szkoleń, głównie przez szkolenia firmowe, niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Dobra impreza, alkohol, dyskoteki i później nauka na kacu. Na szczęście tutaj mówimy o innych szkoleniach - na takie idzie się głównie po to, aby się naprawdę uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia karksa
Na szkoleniach ludziom chodzi o dobrą imprezę. Nie angażują się w tematy, które powinny być dla nich istotne. Przecież większe umiejętności to większa kasa, ale po co? Lepiej stać w miejscu ;-) Apropo... wkrótce wybieram się do New Nails na kurs podologiczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia m.
Szkolenie w new nails rozpoczynam za miesiąc. Wiele sobie po nim obiecuje, długo odkładałam na nie kasę, tak więc na pewno już po wszystkim dostaniecie na jego temat konkretne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej na ulicy Murarskiej 32. Od kilku miesięcy chodzę tam na zabiegi oczyszczania twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektow. Miejsce jest wyjątkowo przyjemne, dzieki czemu zawsze wychodzę zrelaksowana. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie_tta
Polecam najlepszy salon w Krakowie - Studio Zdrowej Sylwetki - Genesis Bogata oferta salonu i profesjonalna obsługa gwarantuje wysoka jakość wykonywanych zabiegów! Tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie HIT MIESIĄCA - depilacja laserowa , laserem diodowym Milesman - 50% , dowolny wybrany masaż -45% Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_ja_na_to
Ja od lat chodzę do Revision (na Szlaku są teraz, wcześniej byli na ul. Gertrudy). Świetni są w depilacji laserowej i ceny też maja bardzo przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaknow
Revision jest ok, ja tam chodze na laser (depilację laserową), trochę to uzależnia:) Monika wło piszę , że to zależy od miejsca, to fakt! Wychodząc z zabiegu kosmetycznego czasmi nie wygląda się super(np. po kwasach), więc najlepiej mieć gabinet blisko i szybko znaleźć się w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaKot
Panią Monikę ze Studio Piękna. Gabinet znajduje się na Lubiczu, tuż obo kprzystanku, na 1 piętrze. Mają nowoczesny sprzęt i dogodne terminy - można się umawiać telefonicznie. Robiłam tam już kilka zabiegów i dodam, że to jedyny gabinet, który ma tak szerokie spectrum usług na takich urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_aaa
Studio Zdrowej Sylwetki GENESIS moim faworytem! dobra i miła obsługa! Zabiegi wykonywane z najwyższa troska i klienta, na prawde salon godny polecenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz1234
Panowie! Szybko i precyzyjnie wykonany manicure w studio Genesis :) moja dziewczyna tez korzysta w usług tego salon i jest baaardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokasynaaaa
Hehehehe napiszę swoją historię jak trafiłam do jednego z wyżej wymienionych gabinetów :) Poszukiwałam (bo juz nie szukam) SPRAWDZONEGO GABINETU. Z uwagi na fakt im moja skóra jest skórą bardzo problemową stanowiło to problem żeby pójść do pierwszego lepszego gabinetu. Na konsultacjach byłam we wszystkich wymienionych gabinetach i jeszcze gdzieś z 12 innych wyszukanych w internecie. 90% z nich nie powinna istnieć bo oprócz ładnych wnętrz i ogólnie sympatycznych Pań (nie zawsze !) mało kto zna się na rzeczy. Podejrzewam że większość wpisów to reklamy !!! Ale z drugiej strony dziękuje również osobą które z serca polecają i dzielą się informacjami gdzie można trafić w dobre ręce. Dlatego ja dzisiaj polecam już wymieniany powyżej Salon Odrodzenie. Wiedza i doświadczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A reszta niech się zacznie uczyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleczqa
Ja polecam Laime, juz kilka osob o nich pisalo. mam skóre problematyczna i podczas konsultacji Pani poswiecia mi az pol godziny i nie zerkała na zegarek, chociaz to byly konsultacje bezplatne. Wszystko mi wyjasnila, co mam stosowaĆ w domu a co nie, jestem jej bardzo wdzieczna. Namawiala mnie na pining kawitacyjny i kwasy, tylko musze uzbierac pieniazkow, bo jeszcze nie pracuje i utrzymuja mnie rodzice, wiec narazie mnie nie stac ale napewno tam wruce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×