Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meliash

Gabinet kosmetyczny w Poznaniu

Polecane posty

Gość Meliash

Tak jak w temacie, w którym gabinecie mogę zrobić np mezoterapię igłową albo kosmetykę oczu? planuję te zabiegi w najbliższym czasie, jedyny dobry gabinet o jakim słyszałam to tajemnicaurody na ogrodowej, polecicie coś jeszcze albo jakieś opinie o tym gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna242
Poczytaj na stronie tego gabinetu http://tajemnicaurody.com.pl/ ten o którym piszesz, robią bardzo zabiegi, mezoterapią igłową robiła tam moja mama i widać zdecydowanie efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Poznaniu to polecam Lenis - http://lenis.pl/manicure/ Jest to bardzo dobry salon kosmetyczny , odwiedzam go systematycznie i naprawdę jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu polecam gabinet Beauty Premium na Ratajach. Miałam tam robione zabiegi dermapenem, po którym bardzo poprawił się wygląd mojej twarzy, a ostatnio zabieg Tox Peel również na zmarszczki wokół oczu - gładka skóra bez zmarszczek od razu po jednym zabiegu. Gabinet ma najlepsze opinie w Poznaniu https://dobrakosmetyczka.pl/kosmetyczki/poznan/beauty-premium-kosmetologia-estetyczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekkiper
Zdecydowanie jeśli chodzi o salon kosmetyczny to ja polecam tajemnica urody. Robiłam tam już kilka zabiegów w tym makijaż permanentny i jestem zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziamu
Tajemnica Urody bardzo dobry gabinet :) robią wiele zabiegów, ja tam co jakiś czas chodzę robić przedłużanie rzęs albo makijaż permanentny. Pani kosmetyczka jest bardzo dobra, za przyzwoitą cenę można zrobić super rzeczy. Poczytajcie sobie na ich stronie jakie mają usługi http://tajemnicaurody.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Beauty Premium na os. Tysiąclecia - zabiegi odmładzające bardzo duży wybór, same sprawdzone marki. Miałam już wiele zabiegów, najbardziej polecam dermapen, fale radiowe i amerykańskie kwasy - w zyciu nie miałam lepszej twarzy niż po tych kwasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecata
Ja chodzę do Tajemnica Urody na ulicy Ogrodowej. Bardzo fajny i przytulny gabinet, Pani kosmetyczka zawsze świetnie mi robi rzęsy gdy tam chodzę. Na innych zabiegach tam nie byłam, tylko na przedłużaniu rzęs kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecata też byłam w Tajemnicy Urody na przedłużaniu rzęs metodą 1:1 i wyszło wspaniale. Najlepsze jest to, że myślałam, że zapłacę dużo a tu miłe zaskoczenie nawet z ceną :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy gabinet kosmetyczny w Poznaniu jaki znam to Beauty Premium. Świetna oferta zabiegowa, kwasy medyczne, dermapen z najlepszą na rynku ampułką medyczną Filorga, zabiegi liftingujące dające efekty botoxu ale bez ostrzykiwania. Dodatkowo można kupić na miejscu profesjonalne kosmetyki dobrane przez kosmetologa. Są też fale radiowe i zabiegi na ciało: wyszczuplanie i likwidacja cellulitu. Jestem klientką Beauty Premium od ponad 3 lat i z każdego zabiegu jestem zawsze zadowolona, a należę do bardzo wymagających klientek. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkae3
Tajemnica Urody chyba jeden z popularniejszych, jeśli chodzi o takie dość tanie i dobre. Bylam tam w sumie raz tylko robić przedłużanie rzęs, generalnie wyszło fajnie, chętnie bym ponownie poszła nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka9890
Dokładnie Tajemnica Urody to jak dla mnie na chwilę obecną najlepszy i najtańszy salon kosmetyczny. Pierwszy raz byłam tam w dniu swojego ślubu na makijażu i przedłużaniu rzęs z efektu byłam bardzo zadowolona także teraz zawsze chodzę tylko tam na różne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga2313
Też szukam właśnie jakiegoś salonu do zrobienia zabiegu Mezoterapii i widzę że dużo osób poleca salon Tajemnica Urody na Ogrodowej w Poznaniu przyznam się że jestem z poznania ale jeszcze nigdy tam nie byłam. Kiedyś koleżanka opowiadała mi że jest ich stałą klientką bo świetnie wykonują zabiegi i ceny również mają do zaakceptowania i tutaj widzę że również dużo osób sobie chwali także spróbuję i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaOstrowska
ten gabinet na Ogrodowej jest dobry, mówię o tajemnica urody - dużo jest dobrych opinii na forach, fb, czy na portalu dobrakosmetyczka, polecam poczytać :) na stronie mają cennik http://tajemnicaurody.com.pl/kosmetyka-poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wam gabinet kosmetyczny http://www.esthe.pl/ - maja tam bardzo wysoka jakosc wykonywanych uslug, sa wspaniali! Kosmetyczki precyzyjne, sprawia, ze bedziesz wygladac na jeszcz epiekniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka521
Tajemnica Urody na Ogrodowej jak dla mnie najlepszy nawet moja mama się przekonała do salonów kosmetycznych, bo kiedyś unikała tych miejsc. Kupiłam jej zabieg i musiała iść a teraz chodzi cały czas już ją namawiać nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosina to prawie Poznań. Studio Magda Topolowa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym gabinecie www.tajemnicaurody.com.pl akurat na rzęsach 1:1 .i myśl ze warto się tam udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Polecam Brawurę na Kamiennogórskiej(dawny Trufel).Nowy lokal,super sprzęt,kadra po studiach i licznych szkoleniach.Ceny umiarkowane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Beauty Premium, szczególnie zabieg detoksykujący skórę i zabiegi odmładzająco-liftingujące. We wrześniu wybieram się na rozjaśnianie przebarwień - już jestem umówiona na nowy zabieg, po ktorym skora się całkowicie odnawia bo złuszcza się aż 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczęszczam od prawie roku do http://perfectaspa.pl/ - jest to nowy, świeży lokal, który polecila mi moja znajoma. Jeśli zależy Ci na jak najwyższej jakości przy pielęgnacji Twojego ciała i skóry to postaw na nich. Widzę znaczne efekty po prawie rocznych "konsultacjach". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od bardzo dawna uczęszczam do Salonu Libra http://salonlibra.pl/, mieszczącego się na osiedlu Chrobrego 13-14. Dzięki ich profesjonalnym usługom znów czuję się świeżo, młodo a przede wszystkim dobrze. Ostatnio korzystałam u nich z przedłużania rzęs- spotykam się z jednym facetem i bardzo mi zależało na atrakcyjnym wyglądzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dbacie o higienę w waszym gabinecie ??? ale tak na poważnie ???.... znam przypadki, że dziewczyna w ogóle nie sterylizowała narzędzi lub używała tych samych pilników jednorazowych. Moja znajoma ma swój salon i nie raz widziałam jak sterylizuję narzędzia w rękawie lub myję solarium po każdym kiencie specjalnym preparatem,który pachnie znacząco. Z tego co mi mówiła zamawia wszystko w kupdogabinetu.pl wiem bo zamówiłam sobie od niej spray do dezynfekcji powierzchni lub takie super chustki, które są nasączone preparatem dezynfekującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, na zabiegi na twarz chodzę do gabinetu gdzie nie mają w ofercie manicure i pedicure. Wszystko mam zawsze przy mnie nowe i swieze nakładane. Jednorazowe przykrycie na fotel, czepek na włosy, jednorazowy ręcznik do zmywania twarzy. Wiele płynów do dezynefkcji, ktore przy mnie są w użyciu, jednorazowe rękawiczki, sterylne nowe ampułki do zabiegów. Polecam gabinet Beauty Premium - korzystałam już z wielu zabiegów i zawsze jest wszystko na najwyższym poziomie. Szczególnie jestem zadowolona z mezoterapii mikroigłowej, peelingów medycznych i radiofrekwencji mikroigłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukam dobrego gabinetu w Poznaniu to wchodzę na stronę moment pl i tak wpisuję uslugę jaka mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu polecam Beauty Premium na os. Tysiąclecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką Beauty Skin już od jakiegoś czasu i bardzo sobie ich chwalę. Świetne zabiegi na skórę twarzy, piękny naturalny efekt odmłodzenia skóry. Nie trzeba się u nich stresować efektem maski na twarzy..co wciąż się zdarza u różnych speców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jakich usług szukasz, jezeli zabiegów na twarz to polecam kosmetolog Izabelę z gabinetu Beauty Premium www.beautypremium.pl, która odnowiła moją twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×