Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkkud

Gdzie na śląsku bezigłowa mezoterapia?

Polecane posty

Gość arkkud

Czy ktoś wie gdzie w okolicy katowic możmna zrobić mezoterapię bezigłową. Słyszałam że jest dużo lepsza od igłowej a w tej samej cenie. Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej odwaga
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinnel
Jak ja szukałam bezigłowej mezoterapii to taki aparat na Śląsku był tylko w Piekarach Śląskich w Studio Urody Q1o i chyba nic się nie zmieniło bo na wyszukiwarce wyskakują tylko oni. Polecam to miejsce, bo mają luksusowe zabiegi w prowincjonalnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenata
Masz racje ja też szukałam jest tylko tam i w dodatku w porównaniu z innymi gabinetami tam jest najtaniej. Seria 10 zabiegów na ciało tylko 2000. To dużo mniej niż w Krakowie czy warszawie. Byłam już na darmowej konsultacji. Bardzo fajne studio, profesjonalna miła obsługa. Zaczynam od poniedziałku.Mam nadzieje że ubiore w końcu białe obcisłe spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choir
Byłam tam dziś w Piekarach na konsultacjach, jestem po pierwszym zabiegu. Bez porównania z igłową! Po prostu super! Pełen komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2002
Fajnie se robicie reklamę swojego zakładu w Piekarach każdy głupi się kapnie,zbyt naiwnie to robicie i to nie tylko na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKudi
Miałam robioną serię zabiegów bezigłową mezoterapią i nie jestem zadowolona. Koleżanka w tym samym czasie robiła też na cellulit normalnie zastrzykami i ona ma dobry efekt. Podobno przy bezigłowej ucieka dużo preparatu i do skóry dostaje się tylko połowa tego co sie poda igłą. Może dlatego u mnie nie było efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigerrose
A ja byłam już na igłowej i w tym roku na bezigłowej i jak zauważyłam to w udo wstrzyknęli mi na raz 25 ml środka a na bezigłowej wprowadzili mi w całe udo miejsce przy miejscu 100 ml środka!!!Więc nawet jak coś spłynęło to i tak jest więcej, pozatym jest laser i drenaż limfatyczny do tego czego lekarz ci nie zrobi, a efekty są dokładnie takie same. Tylko bezigłowa nie boli i nie ma zasinień czy opuchlizny, widzę więc w niej więcej zalet. Trochę powściągliwości na zasłyszanych małowiarygodnych opiniach nie buduje się teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlynrosesurgeon
I tu sie zgadzam. Mezotarapia igłowa to tylko podanie środka, a NO NEEDLE MESOTHERAPY to bardziej skomplikowany zabieg połączony z działaniem lasera prysznicowego, wprowadzaniem substancji aktywnych, tonizacji mięsni i drenażu limfatycznego. jest to bardziej kompleksowy zabieg dający większe możliwości i szanse uleczenia cellulitu i redukcji zmarszczek. A przede wszystkim BEZBOLESNY, chociaz w porównaniu z igłowa bardziej czasochłonny. A gdzie na śląsku? W Piekarach slaskich podobno, i ynam kilka zadowolonych osob. Najlepiej samemu sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO PROSZE
O PODANIE NAMIARÓW NA TEN PIEKARSKI GABINET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Malinowa
wejdz sobie na strone www.q10.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po bezigłowej
i nie ma żadnych efektów. Lekarce było głupio, bo jestem długoletnią pacjentką. Nawet obiecała mi za darmo igłową ten saqm preparat. To jest lipa. Coś tu nie tak, bo ktos usilnie poleca na wielu topikach bezigłową. Wygląda na to, że to producent czy dystrybutor. Jak ktoś z was nie żałuje kaski to jak pójdzie na bezigłową to potwierdzi moje zdanie. Mam wrażenie, ze to działa tak jak zabieg u kosmetyczki. Posmaruje Cię, pogłaszcze i tyle. Ja dałam się nabrać na te wspaniałe reklamki na topikach. Super działa. Po co stosowac Botox, w Stanach podobno stosują tylko bezigłowa. Rekomendacje nawet po angielsku. Dla nas idiotek. A tu, droga Viki ue czy jakaś tam inna niby światowa laska. Gówno prawda. Na stronach amertykanskich wcale tak dużo o bezigłowej nie ma. Więcej jest o igłowej pistoletem. Przestudiowałam wszystko, BO DAŁAM SIĘ NABRAĆ NA TE BZDURY O WSPANIAŁEJ MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ. TO KITTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. JEDEN WIELKI KITTTTTTTTT. Także producncie czy dystrybutorze. To jest oszustwo. Bo to nie działa. Skoro wcześniej miałam podawane to samo - kwas hialuronowy pod oczy igłową i było super, a po bezigłowej gówno. Nie lubię dawać się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiewka
Jezu kobieto może sie dokształć!!!!! Kwas hialuronowy to nie mezoterapia! I nie przeżywaj już tak, bo po pierwsze oba sposoby mezoterapii kosztuja tyle samo a po drugie na pewno znalazło by sie mnóstwo osób niezadowolonych z igłowej. A poza tym skoro mylisz wypełniacze z mezoterapia to mam watpilwosci czy byłas na mezoterapii bezigłowej? Moze poprostu skasowali cie za ....czyszczenie twarzy a ty uwierzyłas że to bezigłowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej markiewka
ostrzykiwanie kwasem haialurtnowym to mezolift, który jest równiez mezoterapia:D Juz samo to, że tego nie wiesz swiadczy o Twojej niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANINNA
Jestem po serii zabiegów mezoterapii bezigłowej na uda i pośladki, którą wykonywałam w Piekarach Śląskich w Studio Urody Q10. Polecam ten gabinet wszystkim, którzy chca się pozbyć cellulitu, ponieważ bezigłowa mezoterapia daje rewelacyjne efekty. Jestem osobą bardzo wymagajaca i oczekuję najwyższej jakości usług. Nie zawiodłam się, spotkałam tam pełen profesjonalizm.Korzystam tam równiez z usług gabinetu masażu, który ma bardzo ciekawą ofertę zabiegową. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studio q
I znowu sobie robicie reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza_Pani
Jakie to są masaże? Bo chętnie bym się wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sudia w Piekarach Śląskich
Ale robicie sobie antyreklamę !!! Jesteście beznadziejni i nachalni ! Przestańcie wypisywać głupoty w necie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły
Tak tym nachalnym reklamowaniem się obrzydzacie jakąkolwiek chęc odwiedzenia waszego gabinetu. Ja niestety nasłuchałam się wielu negatywnych opinii o waszych zabiegach więc przestańcie z tym i kłamstwami bo założę tamat topiku \"komu zrobili szajs w Piekarach śląskich w gabinecie Q\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella2
Hej dziewczyny mam 25lat i zastanawiam się czy mezoterapia jest wskazana w moim wieku(oczekuję lekkiej poprawy jędrności i elastyczności i zakładam działanie prewencyjne:)) zastanawiam się jednak czy to nie za wcześnie a jesli nie to jaka igłowa czy bezigłowa, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że możesz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna25
Dziewczyny - mialam robioną w trojmiescie serię zabiegow mezoter.bezigłowej dalam sporo kasy - chcialam usunąć celluit na posladkach ktory nie jest zbyt duzy ale mi przeszkadza wizualnie ale niestety zabiegi mi nic nie pomogły - jestem zawiedziona - no ale coz nie sprawdzisz to nie wiesz- nic mi nie daly te zabiegi - robilam w gabinecie dermatologii a nie u kosmetyczki jesli to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmgda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej - NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA CaviStar- Jedyna oryginalna nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela. Zdumiewające wyniki!!! CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Jest to najnowsza propozycja firmy Baylla jedynego dystrybutora technologii Starbene w Polsce. Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluś
A gdzie coś takiego jest na śląsku i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiRuda
Ja robię w Studio Impression w Rudzie Śląskiej. Za serie 10 zabiegów płacę 2500 zł. Po jednym zabiegu w polaczeniu z bankami chińskimi coś drgnęło. Mam nadzieje , że to nie psychika :P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezoterapia Bezigłowa NNM
Sprzedam urządzenie do bezigłowej mezoterapii NNM Lipo Kontour firmy BTL. Jest to najskuteczniejsza bezigłowa mezoterapia dostępna na rynku bazująca na opatentowanych technologiach. Daje takie same efekty jak tradycyjna igłowa mezoterapia. Umożliwia ono przeprowadzanie terapii o działaniu: - przeciwzmarszczkowym - liftingującym - antycellulitowym - rozpuszczającym tkankę tłuszczową - lipoliza bezigłowa - rozjaśniającym przebarwienia Sprzęt był bardzo mało używany, co widać po wszystkich jego akcesoriach. Do urządzenia dołączam wszystkie instrukcje użytkownika i obsługi aparatu oraz w cenie istnieje możliwość przeszkolenia przyszłych użytkowników. Bardzo szybki zwrot inwestycji (zabiegi w seriach lub pojedyńcze, a średni koszt zabiegu to 300zł). Więcej informacji prześlę na maila osobom zainteresowanym. Nowe urządzenie kosztuje ok. 90 000zł Cena: 35 000zł (do negocjacji ) Kontakt: kasialitwinowicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ma ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna w Katowicach funkcjonuje klinika Medycyny estetycznej Borczyk, tam mają oferte mezoterapii, maja nowoczesny sprzęt a to moim zdaniem bardzo ważny (poza dobrymi specjalistami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×