Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzataka1

gdzie powiększyć piersi

Polecane posty

Gość malgorzataka1

czy możecie mi doradzić gdzie w Polsce najlepiej, najładniej, najbezpieczniej powiększają piers? czy któraś robila to w trójmieście i może polecić lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koya
Robiłam mały zabieg (usunięcie znamion) u dr Ewy Skwiercz jestem zadowolona, blizn nie wiedać. Znam kobiety, które miają zrobione biusty u tej pani i są bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
KOYA ja tez o niej słyszałam...i też same superlatywy. Ponoć obecni Skwiercz przyjmuje w szpitalu wojskowym w Oliwie?Mozesz mnie jakos skontaktowac z paniami po zabiegu u tej pani doktor?Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josu
Ta pani przyjmuje w Gdyni nie w Oliwie moja siostra była ostatnio na konsultacji ale w sprawie korekty uszu. Bardzo dobrze się o niej wypowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
w Gdyni w clinica medica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josu
Gdzieś w prywatnym gabinecie w Gdyni, dowiem się dokładnie gdzie i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzataka
Josu dzięki fajna babka z Ciebie :) Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josu
Witam. To miejsce w którym przyjmuje dr Skwiercz to prywatne gabinety lekarskie. Numer tel. do rejestracji 586221039 to jest w Gdyni na Partyzantów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka
super-jutro dzwonię i sie umawiam na konsultacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfhjryjk
małgorzatka, rób piersi u dr Marka Szczyta, on robie piękne piersi i jest najlepszy, ja mam u niego zabieg w marcu, moje 2 koleżanki robiły, piękne, pozatym to znany wybitny specjalista, uważaj na partaczy i mało znanych chirurgów, Szczyt jest z Warszawy, gwiazdy decydują się robic u niego.pozdrawiam, ja oddałbym piersi tylko jemu, ewentualnie Łątkowskiemu, poczytaj troche fora internetowe i opinie o lekarzach zanim podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmka
Kobieto piętro wyżej... zanim zaczniesz kogoś oczerniać i przytykać od partaczy dowiedz się kim jest dany specjalista... tak się skałada, że spora ilość specjalistów właśnie od tej Pani doktor uczyła się fachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c bm
nie licza sie czyjes dyplomy i czy kogos uczyła fachu czy nie, tylko opinie pacjentów czy są szadowoleni czy nie i poczucie estetyki doktora chirurha plastycznego, też tak uważam OPINIE, OPINIE, OPIENIE, EFEKTY, STOPNIEŃ ZADOWOLENIA, ja u Szczyta robiłam np piersi i czytałam mnóstwo opini i nie znalazłam w całej sieci ani jednej złej, a o skwiercz nie jedną, tym się należy kierowac idiotko powyżej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
Witajcie-dziękuję serdecznie każdej z Was za zainteresowanie i chęć pomocy-na prawdę-baaaardzo Wam dziękuję. Srfhjryjk- słyszałam o Szczycie ale tam ponoć kolejki niemiłosierne :( Może masz mozliwość przyspieszenia zabiegu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfhjryjk
ja miałam konsultacje pod koniec paździer a zabieg pod koniec marca mam, wpłaciłam zaliczkę, inni czekaja ponad rok od konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatak1
no własnie...trochę to długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
Srfhjryjk - wysłałam wczoraj maila do Szczyta w sprawie konsultacji ale się nie odzywa :( Jak sie umawiałaś na konsultację z panem doktorem? Ale ja Ci zazdroszczę ze w marcu będziesz kusić nowym biustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfhjryjk
TAK TAK TO JA TO WYŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfhjryjk
napisz na gg jak chcesz 6537546, może moja znajoma sie niezdecyduje, a ma konsultacje w grudniu, ale to nie jest pewne, masz gg moje, przypomnij mi ok 10 grudnia to Ci powiem konsultację ona ma chyba 19.grudnia pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
srfhjryjk -- dzięki :)))) czy nr GG to do Ciebie czy do tej znajomej? rozumię ze jeślio ona zrezygnuje z konsultacji to ja moge jechać w jej miejsce? ale jestes kochana dziewczynka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfhjryjk
to moje GG i wszystko dobrze zrozumiałas, ale tak jak mówię nic nie obiecuje ona się poprostu jeszcze zastanawia, czy operacja jej potrzebna, moze będzie dobrze, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielka
A polecacie może doktor Żukowską??Tylko na nią mnie stać.Bierze 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataka1
Gabriela-nic nie słyszałam o dr Zukowskiej, sorry :( srfhjrykk- oczekuj mnie na GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia26gda
hej. ja o operacji powiekszenia biustu maze juz od5lat. teraz nareszcie sie zdecydowalam. bylam na konsultacji u doktora zdzitowieckeigo oraz u doktor skwiercz.wybralam pania ewe poniewaz wzbudzila moje zaufanie pozatym pare moich kolezanek robila u niej biust i jest zadowolona z wynikow-wrecz wniebowzieta! operacje mam wyznaczona na21grudnia i szczeze mowiac juz sie nie moge doczekac.mam piersi A a bede miala C. po zabiegu napewno napisze jakie byly moje wrazenia i czy jestem usatysfakcjonowana z rezultatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiojhg
ale kogo to obchodzi, my nie chcemy u skwiercz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyma
Potwierdzam pierwsze wypowiedzi dotyczące dr Skwiercz, zrobiła mi miesiac temu piękne piersi i już nie mogę doczekać się lata ;-) dla zainteresowanych dr Skwiercz przyjmuje w www.medicas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieziemska21
Ja robilam piersi u dr dubickiego, placilam 6 tys-7 tys. Piersi z rozmiaru A/B do C skoczyly, mam wkladki 215 nagory. Troche szkoda bo dr proponuje tylko nagory i rozm. od 215 gora do 290ml, wiec o wiecej trzeba byloby sie bic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr...
Gabrielko, mi Zukowska robila piersi, mam sliczne, wkladki 280ml eurosilicony. I w koncu wykladam we wszystkim dobrze. Nie martw sie nie zawsze wysoka cena ozn. super lekarza. Chociaz z mojego rozeznania cycki coraz bardziej drozeja. Kiedys jak sama sie rozgladalam (chyba to byl 2002r.) to ceny byly juz wtedy 8-9tys. ale mi udalo sie w poprzednim roku zrobic za 6,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-02
cześć ja jestem umówiona do dr. żukowskiej z łodżi na 29 lutego koszt 6650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że wchodzi w rachubę 3 ch lekarzy zzzzzzzSzczyt z Warszawy, Polanica zdró-Łątkowski i Kasprzyk z Krakowa, poczekaj lepiej kilka miesięcy nie idź byle szybko, ja jestem po 3 operacjach i czeka mnie 4 ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×