Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guzia

gdzie w Polsce dobrze robią biusty???

Polecane posty

Gość guzia

Od lat marzę o biuście z którym mogę wejść do każdego sklepu i kupić to co mi się podoba, a nie to co pasuje, nie zmniejsza go optycznie(o ile to jeszcze możliwe). Jeśli znacie ośrodek w Polsce gdzie dobrze robią operacje proszę o opinię, najlepiej kobiet, które się poddały operacji i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym zdzitowieckim
to przesadziłaś. Wiele chałasu o nic :P. Autoreklama. Prof. Jaśkiewicz jest dobry ale za to drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cAŁE MNÓSTWO
ja znam dziewczyne bardzo zadowolona po op u zdzitowieckiego a dlaczego mowsz ze przesadziłam robiłas cos u niego? wiadomo ze nie ma ludzi doskonałych kazdemu moze sie cos nie udac nie ma 100% gwarancji to jest ryzyko ktore nazelzy zmiejszac wybierając obrego lekarza ale nigdy tego ryzyka nie zmniejszysz do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest znanym
fachowcem gawędziarzem. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zainteresowana
tak jak napisalam ja tez zamierzam powiekszyc sobie biust w niedalekiej przyszlosci i po wielu tygodniach poszukiwan, zbierania opinii na temat lekarzy na 99,9% wybiore pana Piotra Skupina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakiej klinice
przyjmuje prof. Jaśkiewicz? Szukałam w necie, ale niestet nie znalazłam, wiem tylko tyle, że gdzieś w Trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seven downhall
hm, ale tam jest tylko jeden specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
bo ja tam czytałam o kilku moze poszukaj dokładniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Witam kobietki - ja wprawdzie robiłam sobie nosek ale robią tam też cudowne cycuszki - mowa o klinice dr Bieleckiego w Poznaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeno
fajnie sformulowany topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salailalee
co to za piotr skupin? gdzie przyjumuje? ktos z Waszych znajomych robil tam sobie piersi? tez szukam dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinakk
ja robilam u dr skupina cycki 2 lata temu ale nie jestem zadowolona czekam kilka lat i robie poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzia
wielkie dzięki za wszystkie opinie, napiszcie kobiety o ciemnych stronach zabiegu, np.jak długo się cierpi po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinakk
najbardziej cierpi sie pierwsze 3 dni a potem to nawet nie czuje sie bolu tylko tak jak nieraz bola miesnie po wysiku fiycznym i to wtedy tak boli jak sie podnosi rece do gory ale po 2 tyg to mija i jest coraz lepiej, najgorsze jest wstawanie rano mnie tak bolalo przez ponad tydzien ze sama wstac nie moglam musial mnie ktos zawsze podniesc no i w nocy tez nie zaciekawie nieraz tak rwie ze sie budzi w nocy a do tego ja tylko zasypiam na boku a tak nie mozna spac tylko na plecach przez 3 miesiace.najgorzej mialam jak poszlam plywac po roku czasu zabka to sie wystraszylam bo myslam ze mi wszystko porozrywalo sie takie jest glupie uczucie ale to tez mija po jakims czasie ,w sumie to najgorsze sa blizny ja mialam poprawiane 2 razy i tak jedna jest wieksza od drugiej nawet drogie masci nie pomogly.w sumie po 2 latach to praktycznie nic nie odczuwam ze cos mam w srodku ,ale sa dni np przed okresem ze sa bardzo twarde i sutki bardzo wrazliwe.napewno za kilka lat zrobie sobie znowu ale wieksze bo teraz mam pelne b .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie w warszawskim MODEL - MED, gdzie za 7,5 tysiaca spaprali mi brzuch. Poczytaj sobie tematy \"MODEL - MED w Warszawie\", \"List do pani M. MODZELEWSKIEJ z MODEL - MED\", \"Opinia - prof. J. STRUZYNA\" i inne. Tam sie dowiecie, jak oni paprza, a potem odwracaja sie tylem. Moja sprawa idzie do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia34
Robiłam piersi, implanty okrągłe, w model medzie i jestem w miare zadowolona. Jedynie co jest dokuczliwe to spory ból po operacji i troche sporo czasu na rekonwalescencję, poniewaz po operacji nie moglam nic dzwigac ani podnosic. Istnieje ryzyko przesuniecia implantu.Zabieg robilam w model medzie i nie wiem co wam sie nie podoba w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym, co mi sie nie podoba, pisalam pod haslem "MODEL - MED w Warszawie", "Opinia - prof. Struzyna", "List do pani M.MODZELEWSKIEJ z MODEL - MED" i w opiniach na temat J. Jethona. Zajrzyj sobie tam, to poczytasz, jak okaleczyli mi brzuch i nie chca zwrocic pieniedzy. Poczytaj tez inne opinie o MODEL - MED, autorstwa innych oszukanych osob. ZAPYTAJ TEZ SANEPIDU, CZEMU ZAMKNAL TE BUDE! I przestancie, ludzie, z wypisywaniem herezji typu "M N I E zrobili dobrze operacje, wiec nie rozumiem, czego sie czepiaja I N N I". Slepej kurze tez sie zdarzy czasem ziarno, prawda? A moze nalezysz do naganiaczek MODEL - MED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODNOSNIE LIWII 34 - poczytajacie sobie, dziewczyny, watek \"UWAGA NA NAGANIACZKI MODEL - MED\". A nie wiecie czasem, czemu SANEPID zamknal te bude i przyjmuje sie pacjentow \"po cichu\"? Tam niedlugo bedzie sie wchodzic na haslo. Haslo \"BROMA\", odzew - JETHON. Nawet Jethon juz u nich nie pracuje, zwolnili (podobno) caly personel, albo tez personel spieprzyl, nie chcac sie kompromitowac. Kiedy telefonowalam tam ostatnio, przerazona recpcjonistka powiedziala, ze ona nic nie wie i nie ma prawa o niczym informowac. Ciekawe, w jaki sposob umawiaja sie z pacjentami. No wlasnie, przy pomocy forum i naganiaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te livia34
pokaz foty cycków z zblizeniem na blizny bo ja widziałam kilka prac bromy cycki no jeszcze mogą ujsc w tłumie ale ciecie koszmar krzywe grube wielkie a moze jestes jedną z tych co piszą o cudownym bromie i jego dziełach ale fotek nie dają bo "zupa byla za słona? " a moze pan broma jeszcze sie nie wyspecjalizował w robieniu fotohopem cycków a ciekawe za ile znikniesz za dzien lub 2 ? foty dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przesylam zdjecia mojego spapranego brzucha, o ktorym byla mowa powyzej. Dedykuje je LIWII 34, ggggggg i innym naganiaczkom Bromy i MODEL - MED. A moich topikow zostaly wyrzucone, wiec prosze kogos zyczliwego, by je tam podal. DZIEKI!!! Adresy: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg TO SAMO, TYLKO............................./2.jpg TO SAMO, TYLKO............................./3.jpg Ten przesuniety o 3 cm pepek widac nie od razu, ale dobrze sie przypatrzcie! Zdjecia w spodniach czerwonych -2 tyg. po 1 operacji Zdjecia w zielonych - rok po 1 operacji i poprawkach, czyli operacji drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
ratunku! chce isc na operacje brzucha (powlok brzusznych) ale boje sie .Blagam niechktos napisze mi na temat Dr Janusza JASKIEWICZA. ewiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
czy jest tam ktos? za tydzien mam wizyte u Dr Jaskiewicz ale tak naprawde nic o nim nie wiem! jest on w szpitalu SWISSMED w Gdansku czy ktos z was wie na ten temat prosze odezwijcie sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana na liposukcje
A czemu Polska a nie Czechy? Tutaj biust gdzies 12 tysiakow a tam 7 tysiakow z groszami:) Dziewczyny z beauty.pl polecaja dr Brzuchańskiego...wejdzie tam i poczytajcie to super forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glohs
Po dwukrotnej ciąży zdecydowałam sie na zabieg powłok brzusznych u dr Ewy Skwiercz, polecam. O dr Jaśkiewiczu nic nie słyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
Prof Jaskiewicz to wspanialy czlowiek.Przyjmuje w swissmedzie i pracuje na AMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1
witam wszystkich. chce sie podzielić swoim wrazeniem z pobycie w klinice artplastika.nie polecam. Krótko piszac, obsługa niby miła ale lekarz chyba patrzy na kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1
witam czy ktoś zna dr Kurmanow z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszka
Czy wie ktoś cokolwiek o dr MAłgorzacie Frontczak?? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×