Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zgłosić się z powikłaniami po nieprawidłowym wstrzyknięciu kwasu hi

Polecane posty

Gość gość

Hej, gdzie zgłosić się z powikłaniami po nieprawidłowym wstrzyknięciu botoksu u kosmetyczki? 2 tygodnie temu w poniedziałek miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy w policzki i lipolizę iniekcyjną twarzy. Boję się że to martwica bo mam pod skórą widoczne dwie plamy koloru ciemnofioletowo-czerwonego takie krwiaki jakby ale nie są to siniaki bo siniaki jak miałam to poschłodziły a to jest cały czas w takim samym kolorze i nie schodzi, boję się że to martwica skóry, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gdzie mieszkam to kosmetyczki maja zabronione wstrzykiwanie takie cos sie wstrzykuje u lekarza teraz nic innego jak musisz isc do lekarza od plastyki masz na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyczki mają zabronione??? tak się składa że lekarze-konowały odmawiali mi, byłam u wielu, tak naprawdę to miałam wstrzykiwaną substancję do lipolizy iniekcyjnej rozbijającą tłuszcz bo mam nadmiar grubej skóry na nosie i chciała chociaż rozpuścić tkankę tłuszczową żeby skóra stała się cienka żeby można było ją wyciąć ale konowały nie chcieli mi pomóc więc poszłam do znajomej kosmetyczki. rozumiesz teraz?! czy jesteś jedną z tych konowałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego konowaly ? bo nie chcieli pewnie z jakis przyczyn ci to zrobic z punktu widzenia medycznego wiec poszlas do kosmetyczki konowal wiec masz proste . Nie nie jest mi zal ciebie masz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konowały dlatego że tej substancji w polsce nie wstrzykują bo polska jet o 100lat do tyłu niż normalne kraje ! w krajach zachodnich wstrzykują to w salonach medycyny estetycznej od ręki a w polsce nie mają tego nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jestem już po wstrzyknięciu a wiesz gdzie mi to zrobili tępa paniusiu - w UK ! lekarz od medycyny estetycznej! i pomogło, jeszcze 2 razy dostanę i osiągnę taki efekt jaki chciałam tylko odczekam 2 tygodnie jeszcze bo to powinno się robić nie częściej niż 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakoś lekarz w UK nie miał nic przeciwko i nie było przeciwskazań! tkanka tłuszczowa to tkanka tłuszczowa i można wstrzykiwać te subtancje w tkankę tłuszczową całej twarzy - nie tylko policzków i podbródka! wiec nie wypowiadaj sie jak nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym tępa zdziro nikt nie pyta cię o to czy jest ci mnie żal. opuchlizna na szczęście cała zeszła po tym jak ta kosmetyczka mi to wstrzyknęła niepotrzebnie panikowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pomimo,ze to pewnie prowokacja, to uwazam, ze wstrzykiwanie czegokolwiek w tarz u kosmetyczki jest totalnie nieodpowiedzialne bo one nie maja do tego przygotowania, nie wiedzą jak leczyc powiklania, moga wbic sie za gleboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×