Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość eeleena

Ginekologia estetyczna

Polecane posty

Gość eeleena

Czy ktoś z Was korzystał już z zabiegów ginekologii estetycznej ? Przymierzam się właśnie do takiego zabiegu i jestem ciekawa Waszych doświadczeń z tym związanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia8834
A gdzie masz mieć wykonywany ten zabieg ... w szpitalu w Komorowicach z tego co się orientuję też tam robią, koleżanka była kiedyś i była bardzo zadowolona. Ja na szczęście nie miałam takich żadnych zabiegów itp. więc nie wiem jak to jest ale na pewno będzie dobrze musisz być pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie może daj znać skąd jesteś ? Ja osobiście nie miałam tego typu zabiegów ale słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat szpitala Medicover. Znajoma mojej mamy miała wykonywany u nich zabieg laserowy związany z nietrzymaniem moczu i bardzo sobie chwaliła. Podpytam o szczegóły i dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakilaa
Ja wybieram się niedługo na labioplastykę i zdecydowałam się właśnie na Medicover. Byłam już na pierwszej konsultacji - wrażenia jak najbardziej ok, lekarz bardzo miły, wszystko wytłumaczył co i jak i jakich efektów mogę się spodziewać :) Szczerze to już nie mogę się doczekać września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianne87
Ja się zastanawiam nad labio tylko muszę pieniążki odłożyć.... zaczęłam się tym bardziej zastanawiać od kiedy moja kolezanka 2 miesiace temu poddała sie temu zabiegowi u dr Kamila Zalewskiego bardzo sobie chwali pana doktora bo pomimo iż to facet był bardzo sympatyczny wszystko wytłumaczył i generalnie że fajny facet i z tym mogę się zgodzić, ponieważ byłam z nią na konsultacji i widziałam Pana doktora :) generalnie u mojej przyjaciółki jeszcze nie wszystko jest wygojone ale poki co rekonwalescencja przebiega bez problemów... myślę,że my kobiety powinnyśmy zmieniać to co nam się nie podoba lub nam przeszkadza i to nie powinno tematem tabu... bardzo też polecam klinikę, gdzie się wszystko odbywało (http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/ginekologia-estetyczna/) pełen profesjonalizm oraz bardzo fajni ludzie pomocni, mili i dyskretni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veerra
Ja tez uważam, że choć temat jest nieco wstydliwy to moje dobre samopoczucie i komfort życia jest dużo bardziej istotny niż jakieś tam złe przekonania i myśli. Dla lekarzy wykonujących tych zabiegi to niemal codzienność :) Moja mama ma spory problem z nietrzymaniem moczu i chyba też namówię ją na taki zabieg. Sporo głosów pozytywnych o Medicoverze więc tam się rozejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikarka
To i ja się wypowiem :) Choć temat dla mnie nadal wstydliwy ale w sumie mam to już za sobą i cieszę się, że się zdecydowałam bo teraz moje życie jest dużo prostsze. Miałam problem związany z przerośniętymi wargami sromowymi... Nie muszę Wam chyba mówić jak duży dyskomfort mi to sprawiało i w życiu codziennym i w kontaktach intymnych... W końcu zdecydowałam się na zabieg labioplastyki ( wykonywałam go we wspomnianym już wyżej szpitaku Medicover ). Zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie, lekarz prowadzący wyrozumiały i delikatny. Teraz w końcu jestem pewną siebie kobietą więc wszystkim zmagającym się z takim problemem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to juz jest ze warto kompleksy zwalczyc jesli ma sie mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikraska
Podziwiam was dziewczyny jesteście naprawdę dzielne :) czy w tym szpitalu Komorowicach wykonują też zabieg na nietrzymanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tak w Komorowicach wykonują zabieg na nietrzymanie moczu, podobno zabieg jest mało inwazyjny i szybko odczuwa się poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baertia
No właśnie często tego typu zabiegi nie dotyczą tylko wyglądu, ale też problemów typu nietrzymanie moczu. Ja jestem zdania, że skoro ma się możliwość poprawy komfortu swojego życia, to trzeba z tego korzystać. Moja przyjaciółka jest po takim zabiegu, zdecydowała się po naprawdę długich przemyśleniach i poszukiwaniach dobrej kliniki. Postawiła na Multiclinic z Łodzi https://multiclinic.pl byłam tam z nią, świetne, nowoczesne miejsce - ktoś może powiedzieć, że przecież sam wygląd placówki nie jest najważniejszy, ale moim zdaniem dobre samopoczucie przed i po zabiegu jest bardzo ważne, a przecież m.in. wygląd kliniki ma na to wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysiaa44
Zgadzam się z kolezanką , ta klinika https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginekologia-estetyczna/ w łodzi jest świetna. Korzystałam z ich usług , miałam porobem z nietrzymaniem moczu po ciąży. Zabieg włoskim laserem Monalisa Touch pomógł mi przywrócić stan sprzed ciąży i jestem mega szczęśliwa! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjuszka
Ja tam też jestem zdania, że ktoś po to wymyślił takie zabiegi, żeby z nich korzystać. Nie miałam oporów przed poddaniem się labioplastyce, może jedynie mały problem z wyborem dobrego gabinetu ginekologii estetycznej, ale znajoma poleciła mi rzeszowska http://www.mojaestetyka.pl - nie zawiodłam się i teraz zawsze kiedy mogę polecam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KameliaSk
Ja zrobilam labioplastykę i nie żaluje wlasciwie dziwie się czemu tyle zwlekałam.... sam zabieg stosunkowo krotko trwal generalnie bez powikłań w klinice pełna intymność tylko lekarz pielęgniarka no i recepcjonistka wszystko tip top zabieg miałam u dr Zalewskiego Polecam jesli chcecie zrobic to nie zwlekajcie to jednak odmienia życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sobie radzicie z suchością pochwy bo odczuwam dyskomfort podczas zbliżeń z partnerem? tez jestem po zabiegu labioplastyki...zastanawiam się nad tymi globulkami Mucovagin, podobno wskazane przy takich dolegliwościach http://mucovagin.pl/mucovagin-globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym gabinetem, który zajmuje się ginekologią estetyczną jest www.estederm-gabinety.pl w Tychach. Spotkałam się tam z profesjonalną obsługą. Miejsce to posiada wiele specjalistycznych gabinetów, więc polecam wam się przyjrzeć ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7822
Ja również bardzo chętnie posłucham o Waszych doświadczeniach, bo jestem zainteresowana zabiegiem z zakresu korekcji warg sromowych. Czytałam, że jednym z najlepszych wyborów jest klinika https://multiclinic.pl/ i chciałabym to potwierdzić. Może ktoś miał okazję wykonywać tam zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelunsiaKrk
Jeśli ja mam coś polecić to tylko http://leaclinic.pl/opis-uslug/ - naprawdę fachowcy jeśli chodzi o medycyne estetyczną w Krakowie. Dużo usług - przejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy akurat tutaj mają zabiegi tego typu, natomiast na pewno oferują szereg zabiegów ginekologicznych, czy chirurgicznych - http://sofimed.pl - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja,same reklamy, mnie to odstrasza i innych też więc przestańcie tak robić bo powoduje cię odwrotny skutek i to że to reklamy widać na km, a udajecie ze zwykłą wypowiedź, bardzo nieudolnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również postanowiłam skorzystać z możliwości ginekologii estetycznej właśnie po porodzie. Był on bardzo trudny, więc niestety nie obeszło się bez trwałych zmian w moim ciele, szczególnie w tamtych okolicach. Po długich rozmowach z mężem w końcu się zdecydowałam. Zabieg robili mi w Klinice Galena i bardzo polecam to miejsce. Jest komfortowe i odpowiednio przygotowane. Przyjmują tam bardzo dobrzy lekarze. Jestem ze swojego zabiegu zadowolona i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest wstydliwy, sama miałam problem przez rok (!) by zgłosić się do jakiegoś specjalisty z moimi, otwarcie mówiąc, zwisającymi za bardzo wargami sromowymi, ale po poszukiwaniach specjalistów przez Internet trafiłam idealnie, bo z pomocą przyszedł mi dr Tomasz Basta z krakowskiej Intima Clinic. Nie powiem stres mnie zżerał i okropnie się bałam ale komfort po zabiegu jest nie do opisania. Kobietki zróbcie to przede wszystkim dla siebie, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w końcu zrozumiałam, że nie warto chować swoich kompleksów przed specjalistami. Oni widzą podobnych przypadków przecież od groma. A czasem jedna dawka kwasu w okolice kobiece i poluźnienie blizny po pęknięciu w czasie porodu robi ogromną różnicę, ja polecam. Ja mam dobre doświadczenia z gabinetem Machnica w Pile, bo nie naciągają, tylko mówią co można zrobić i jaki będzie efekt, a czego się nie da zrobić bez pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja również robiłam zabieg u doktora Zalewskiego. To jest wyjątkowy lekarz!!! Tak się ciesze że na niego trafiłam. Mówię wam dziewczyny, w Warszawie tylko on. Po pierwsze wszystko tłumaczy, po drugie jest bardzo sympatyczny i czuje się że każdy pacjent jest dla niego ważny. W poczekalni siedziałam z 5 paniami, wszystkie do niego szły. 3 z nich były już po zabiegu i czekały na kontrole. I może dzięki temu że miałam z nimi możliwość szczerze pogadać czy są zadowolone sprawiło, że decyzje o zabiegu właśnie u niego podjęłam praktycznie od razu po konsultacji. I to była doskonała decyzja. A pan doktor jeśli kiedyś trafi na ten komentarz niech wie, ze mu bardzo dziękuję za wszystko co zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam zabiegi w Rzeszowie w gabinecie Moja Estetyka. Super podejście do pacjenta i przygotowanie do zabiegów. Wszystko przebiegło znakomicie a efekty są zdumiewające. Każdemu mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Estell w Warszawie na Bielańskiej polecam z całego serca doktora Zdzisława Dubnickiego, ja u niego byłam na labio i poszło gładko, bezboleśnie i bez komplikacji. do tego sympatycznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniahilinska

Sprawa dosyć intymna, ale poród jednak zrobił swoje, a ja nie chciałam jeszcze rezygnować ze swojego życia seksualnego... W gabinecie Piotra Romańczuka w Stargardzie laserowo wykonują takie zabiegi laserowo i zatrudniają profesjonalny personel więc wszystko załatwiliśmy sprawnie, a ja szybko wróciłam do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

nie korzystajcie z laseru juliet, pic pod pozyskanie kasy gabinetowej, cala Polska z powodu głupch praskich skupów skojarzona jest z tym laserem juliet, kiesiel sie otubowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera23

idź na konsultację do sprawdzonego miejsca np. antiagingklinika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×