Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vectra przy kawie

HYDRADERMABRAZJA - super nowość

Polecane posty

Gość Vectra przy kawie

Robił ktoś? Ten zabieg jest podobno od miesiąca na rynku, super nowość tysiąc razy lepszy od mikrodermabrazji, gdzie i za ile go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirulkaD
Super zabieg bardzo widoczne efekty już po pierwszym razie, ja zrobiłam 4 i zlikwidowałam moje przebarwienia posłoneczne na twarzy do zera a ponadto super nawilżyłam sobie twarz to jest mikrodermabrazja XXI wieku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A
-------------> MirulkaD Napisz jeszcze gdzie robiłaś i ile kosztuje. Też coś czytałam ale chyba jeszcze niewiele gabinetów stosuje ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda_85
Jestem dopiero po 2 zabiegach, wiec narazie nie widac spektakularnych efektow, ale rzeczywiscie moja skora stala sie bardziej rozjasniona i gladsza. Zabieg jest o wiele przyjemniejszy niz zwykla dermabrazja i jednak bardziej skuteczny. A hydradermabrazje robilam w piekarach slaskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A
Dzisiaj tam dzwoniłam i chętnie bym się zapisała ale muszę poczekać aż poukładam sobie grafik bo to trochę daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten zabieg jest
jest tysiąc razy lepszy od mikrodermabrazji!! Efekt widoczny od razu po zabiegu, i zawsze jest eksoliacja naskórka a następnie do wyboru kwasy, nawilżanie lub regeneracja, jest wykonywanyna mokro i po zabiegu pokazują ile świnstwa ściągnęli z twarzy.Lepiej zrobić jedną Hydradermabrazję niż 10 mikro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MElkaM
Czy wiecie gdzie można zrobić ten zabieg we Wrocławiu? Czytałam o nim już w Urodzie ma zachwycające opinie rzeczywiście, musze go zrobić tylko gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CargoFirst
Ta hydradermabrazja jest na prawdę skuteczna, miałam koszmarną skóre po lecie, plamy , krosty i po JEDNYM tylko zabiegu gładziutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZy ktoś wie może
Czy ta hydradermabrazja to jest to samo co HydraFacial? Bo ja właśnie tego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydrafacial jest po prostu
fantastycznym zabiegiem ! Efekt zobaczyłam od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
Ludzie !!!nowu ten zakład sie reklamuje ,nie dajcie sobie od nich nic robić bo paskudzą skórę,a drodzy są jak cholera!!!!!!!!!!Tylko pieniądze stracicie,a pózniej bedziecie latać po dermatologach,żeby ratować zniszczona skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuu panie dziejku
Jaki zakład się reklamuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montiaa
Znalazłam tylko jedno miejsce w Warszawie i kosztuje to około 500zł. trochę drogo, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda_85
Nie wiem czy ktos sie reklamuje czy nie, ale nawet gdyby to na pewno takin zabieg na który warto pójść, sama zareklamowałam go moim koleżanką i też podzielają moje zdanie. Najpierw oczyszcza się skórę 3 specjalnymi końcówkami , a wszystko to jest na mokro z użyciem takich specjalnych płynów ( to jak odkurzacz do prania dywanów), uczucie jest b.przyjemne dużo lepsze od od mikrodermabrazji, potem w taki sam sposób nakłada się kwas glikolowo-salicylowy albo kwas hialuronowy albo jakieś specjalne serum TNS albo TSN , nie pamiętam, które regeneruje skórę. Na koniec zabiegu w specjalnym pojemniku można zobaczyć to co pływa w płynach zassane z naszej skóry przez te końcówki, widok powala znóg , bo wydawało mi się, że nie jest tak żle. Miałam przebarwienia posłoneczne i bardzo zapchane pory na nosie, pozbyłam sie tego po 4 zabiegach z kwasem 20%, za każdy zabieg zapłaciłam 400pln. W zeszłym roku po serii 10 mikrodermabrazji nie miałam takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malawinaaa
Tez uważam, że zabieg jest super, tylko mało jest gabinetów dysponujących sprzętem do tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to zrobic w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia43
witam mam pytanko czy któraś z koleżanek orientuje sie czy ten zabieg hydradermabrazji mozna wykonywać latem ? z tego co wiem to mikrodermabrazja nie jest zalecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1212
Drogie koleżanki!!!Zabieg Hydradermabrazji można wykonac również w Gnieźnie(woj.Wielkopolskie) koszt ok 200zł. Ja osobiście jestem po 2 zabiegach i efekt jest zaskakujący, miałam problemy z licznymi przebarwieniami i krostkami, a teraz moja skóra jest gładka i świetnie nawilżona!!Naprawde polecam i nie prawda że można tym uszkodzic skóre natomiast prawdą jest że można ją poprawic!!Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA SALON URODY KLEOPATRA w Świdnicy Rynek 26/2 A Wykonuje zabiegi kosmetyczne w tym NAJNOWSZY ZABIEG HADRADERMABRAZJI tel 721 343 262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bezskalpela.pl
Zabieg Hydradermabrazji na urządzeniu HydraFacial bedzie dostępny od jutra w Gdańsku w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej www.bezskalpela.pl, Pozdrawiam i serdecznie zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
:) zabieg aquabrazji , jest od ponad pół roku dostępny jest w OTC w Gdyni ! http://www.schudnij.net.pl/?q=contact Dodam że JEDYNI w Trójmieście i jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy OPATENTOWANĄ IV generacją Jet-M - Izraelskiej technologii JetPeel. Zapraszamy na bezpłatny zabieg próbny! Można bezpłatnie sprawdzić skuteczność "na własnej skórze" :). Nie musimy tu reklamować zabiegu :) to trzeba zobaczyć ! Zapraszamy. http://www.schudnij.net.pl/?q=node/99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to chyba jest jednak troche przesada, co do takiej reklamy tego zabiegu. Bylam wczoraj, wlasnie pod wplywem tych zachwalen. Owszem, nie powiem skora jest odswiezona, nawet jakby nawilzona. Dodatkowo, kosmetolog pzrobilami peeling kawitacyjny i podczyscila mi manualnie twarz. Dodatkowo, te 2 zabiegi spowodowaly jakby wyplukanie z porow wielu nieczystosci - loju, niektorych zaskornikow i roznych ale.....wrocilam z koszmarnie porozszerzanymi porami i dzis od rana dumam jak je na powrot posciagac. Siedzialam prawie godzine z maska z glinki zielonej - troche sie posciagaly ale sadze, ze to nie wystarczy. Chcialam skoczyc do kosmetyczki na galwan ale dzis wszystko pozamykane. Planuje w trybie pilnym zakup jakiegos serum sciagajacego pory. Czy powtorze? Raczej nie. Ze wzgledu na ten efekt porozciaganych porow. Chyba wiadomo jak takie pory trudno jest sciagnac i jak to wyglada :o Dziwie sie, ze nikt o tym nie napisal...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na przyszlosc pojde raczej na diamentowa. mam nadzieje, ze pory po niej nie beda rozszerzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikro mikrodermabrazja
lepsza jest diamentowa, a dla tych co nie mają trądziku i skłonności do zaskórników, to korundowa jest najlepsza , bo najsilniejsza i RÓWNO schodzi ( człowiek nie jest w smużki) RADZĘ pokazać sobie lusterko bezpośrednio po mikrodermabrazji , a PRZED maseczkami,, nawilżaniami itp. Jeśli skóra jest równo zrobiona czyli nie ma smug, szachownicy, czy ścieżek od głowicy, to sprzęt i kosmetyczka są ok, Jeśli wręcz przeciwnie, widać jakiś krechy, to znaczy, że nierówno było starte albo na odwal, i cała reszta, czyli maska to tylko maskowanie niedociągnięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! zrobilam hydrfacial z kwasami w bardzo dobrej klinice - nie oszczedzalam na zabiegu i to nic nie dalo...po 2-3 dniach wszystko wrocilo. nie oczyszcza porow, wrecz pokazaly mi sie krostki, prawie zero zluszczania. wydalam 600zł na twarz-szyja-dekolt i NIE POLECAM! ZABIEG TEN JEST RAZCEJ 100 RAZY ZLABSZY OD MIKRODERMABRAZJI. NIE WARTY SWOJEJ CENY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wręcz przeciwnie polecam gdyż u mnie ten zabieg nie spowodował niczego złego wręcz przeciwnie buzia została ładnie oczyszczona (głownie z zaskórników nie mam duzego problemu z tradzikiem) i nawilzona.. pozatym nie rozumiem jak mogła się Wam pogorszyc skora skoro koncówki do hydradermabrazji są jednorazowe.. Może lepiej odwiedzić sprawdzoną i dobrą Klinikę jak ja w warszawie .. Polecam na ursynowie klinikę dr Mirackiego, wszystko bylo w porzadku .. P.S ewentualnie moze skora się oczszczała po tych kwasach i stąd te krostki jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala12
Ja właśnie przed chwilą wróciłam od kosmetyczki, zawsze tylko robiłam sobie brwi, a nigdy nic konkretnego z twarzą. Nikt mnie nie namawiał sama postanowiłam, że zafunduję sobie jakiś piling. No i p. Basia zaproponowała mi hydradermabrazję, zabieg bardzo, a nawet bardzo, bardzo przyjemny. A teraz mimo że ubyło mi 100zł czuję się świetnie młodsza i wizualnie i duchowo. Była to moja pierwsza dłuższa wizyta w gabinecie kosmetycznym i na pewno co pewien czas będę powtarzać. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuska
Hydradermabrazja to jest mój zabieg, tylko dlaczego tak póżno go odkryłam, jest genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też!! jest fantastyczny ! naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie moge jeszcze polecic miejsce gdzie fantastycznie go robią Klinka dr Mirackiego :) wychodze zawsze usmiechnieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×