Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnes_900

Jak podnieść górne powieki bez operacji?

Polecane posty

Gość Agnes_900

Nie jestem przeciwniczką operacji plastycznych. Jestem jednak za tym, by najpierw wypróbować inne sposoby, jeżeli to możliwe, a zwłaszcza gdy nie możemy sobie pozwolić na operację plastyczną. Ja, jak wiele innych kobiet mam kompleksy z powodu opadających powiek. Niestety na razie nie mogę sobie pozwolić na operację plastyczną, a moje powieki doprowadzały mnie już do szału. Jestem młodą osobą, a nad oczami miałam zwałkowaną skórę, która prawie wchodziła mi na oko. Nie mogłam na to patrzeć. Zaczęłam szukać w internecie, czy mogę coś z tym zrobić. Wiele osób pisze o makijażu, ale dla mnie to bzdura. W żaden sposób nie pomoże to rozwiązać mojego problemu. Może sprawdzi się u osób, których powieki lekko opadają, ale moje nie zaliczały się do takich. Dowiedziałam się jednak, że są na to różne ćwiczenia. Poprzez uaktywnianie odpowiednich mięśni możemy polepszyć wygląd naszych powiek. Niestety nie miałam aż tyle czasu, żeby je wykonywać. Efekty były, ale dość mizerne i wtedy... kupiłam sobie tasiemki korygujące powieki. Gdy je przykleiłam, od razu zauważyłam ogromną różnicę. Moje powieki wyglądały pięknie. Zaczęłam je nosić coraz częściej, a także wspomagałam się ćwiczeniami. Obecnie trwa to już ponad rok, a moje powieki wyglądają o niebo lepiej. Nawet gdy nie mam tasiemek, nie są to już te same paskudztwa co kiedyś. :) Moje samopoczucie jest dużo lepsze. Nie pozbyłam się do końca problemu, ale jak na razie z każdym miesiącem jest coraz lepiej, więc liczę na to, że będzie tak nadal. W tej chwili mogłabym spokojnie przez cały dzień cieszyć się ładnymi powiekami, wieczorem zaczną lekko opadać, ale nigdy nie wracają do takiego stanu, jaki był na początku. Gorąco polecam. Jeżeli mój temat wzbudzi zainteresowanie, chętnie opowiem coś o ćwiczeniach, odpowiem na różne pytania. A oto zachęcający film: https://www.youtube.com/watch?v=7myHS2rZMcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrobilam korekcję powiek górnych rok temu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, a najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, ze o opadajacych powiekach mówi jakaś małolata :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_900
No i co z tego??? Myślisz, że jestem zadowolona z tego, że już teraz mam problem, z którym zazwyczaj stykają się panie w średnim wieku? Aż taką małolatą nie jestem, bo mam 25 lat, ale problem powiek istniał u mnie już co najmniej od 10 lat. Zapewniam Cię, że moje powieki z natury są bardzo mocno opadające. Nie wymyśliłam sobie tego problemu. Musiałam coś z tym zrobić, bo aż strach pomyśleć, co to by było w późniejszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam tak spartaczone górne po operacji, że szkoda gadać. Dobrzew, że szukasz bezpieczniejszej alternatywy. Proponuje botox odrazu uniesie brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_900
Wolę nie próbować z botoksem. Czytałam, że wbrew pozorom to tylko naciąga skórę. Poza tym nie chciałabym pakować tego w siebie w nieskończoność, potem mogłabym mieć nienaturalny wyraz twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz opadające powieki idź do okulisty on skieruje na operację korekcyjną tzn. plastyczna która jest refundowana prze NFZ. Moja znajoma przeszła ją w zeszłym roku w Sosnowcu wszystko pokrył NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_900
Jakoś nie chce mi się wierzyć w operacje upiększające na NFZ. Może gdyby te powieki utrudniały mi widzenie, ale tak nie było. One były po prostu bardzo brzydkie, wyglądały nieestetycznie, a teraz gdy są znacznie lepsze, tym bardziej nie pomoże mi okulista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haida007
ja mam 23 lata i takze nieladne powieki, moglabys dokladnie opisac jak wykonywac te cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się osobiście w Twoim wieku nie bawiła w operacyjną korektę powiek, w Twoim wypadku raczej bym zastosowała botox (http://www.beauty.com.pl/pl/botox) ponieważ korekta utrzyma się przez jakiś czas i jeśli Ci się spodoba możesz przemyśleć chirurgiczną zmianę ale na razie warto wypróbować bardziej tymczasową metodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska42
Również w tym wypadku poleciłabym botoks, utrzymuje się on około 3 miesięcy więc w razie gdyby efekt nie był zadowalający masz możliwość powrotu do dawnego wyglądu. Myślałam kiedyś, że jest on niebezpieczny, ale znalazłam na stronie http://medycynapress.pl/art-20,cala-prawda-botoksie.html fakty i mity dotyczące botoksu, więcej jest zalet niż wad więc na Twoim miejscu na pewno zdecydowałabym się na taki krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybrać się na jakiś dobry zabieg. Ja byłam na plasmage w Medycynie Młodości zabiegi plazmowe odparowują nadmiar skóry. Nie za dobrze się wygląda po nich przez kilka dni, bo są strupki, ale potem – duża ulga, że już nic tak nie zwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks na opadające powieki? Na zdrowy rozum - coś co powoduje zwiotczenie i odnerwienie mięśni spowoduje ich uniesienie? Najlepiej jeszcze wstrzyknijcie to sobie pod zewnętrzene końce brwi, ale będzie jazda! Czoło spada na oczy. :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odparowują nadmiar skóry". A to dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym sposobem na podniesienie powieki jest bezinwazyjny lifting powiek w Gabinecie Kolber Andrychów znam ten gabinet nie od dziś i wiem dokładnie, że taki zabieg oferują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijqm Zna ktos sposob?niekoniecznie naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami, najlepiej udać się do specjalistów, aby wszystko przebiegło tak jak tego chcemy, bez żadnych efektów ubocznych. Polecam udać się do gabinetu lekarskiego Moja Estetyka, w którym sama przechodziłam kilka zabiegów. Za każdym razem efekt był taki jak tego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jak chodzi o polecenie dobrego lekarza od blefaroplastyki to poleca dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa   Moja mam u niej robiła taki zaboeg i bardzo była zadowlona, widac , ze ma duże doswiadczenie. Po zabiegu wyglada duzo młodziej jak skóra z powiek nie opada jej na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusilla

Mnie opadającą powieke zoperował dr Ocuch u siebie w warszawskiej klinice Dr Osuch Clinic. W sumie nie operowałabym tego, ale lata mineły i już nawet gorzej widziałam. Efekt super, prawie nic nie widać a wiem że będzie lepiej bo to dopiero kilka miesięcy po zabiegu. Wspaniały personel kliniki, na prawdę godny polecenia. Przynajmniej człowiek się tak nie boi  bo ma życzliwe osobo obok siebie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×