Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość nadziana

Chcę się pozbyć cellulitu. Zapłacę każde pieniądze co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna.ie
Hej Nadziana jeżeli dalej szukasz pomocy to moje gg 3912929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merid00
Ja pokonałam cellulit na ramionach i udach. Polecam Ci lipolize iniekcyjną. Są to zastrzyki spalajace grudki tłuszczowe, które tworza cellulit. Zabiegi robiła mi lekarka w Świebodzinie koło Zielonej Góry. Czasowo trwało to około 3 miesięcy ( rozłozenie w czasie i trzeba poczekać na efekty - ramiona szybciej niż uda). Gdybys chciałą moge podac namiary, to pogadasz sobie z nia telefonicznie. Jeździłam do niej 200km, bo była jedena przekonujacą osobą, która podczas pierwszej rozmowy telefonicznej [owiedziałą , ze pozbedę się cellulitu i tak jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaNKOOOOO
ILE KSOZTOWALO USUNEICIE DZIADOSTWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merid00
Koszt 1 zabiegu to 400zł, zrobiłąm ich 6. Nie mam cellulitu, nożki piekne. Nosze krókie kiecki i nie patrze czy ktoś zaglada na moje nogi. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenata
Lipoliza nie jest na cellulit tylko na miejscowe obtłuszczenia. Podawana podczas zabiegu fosfatydyloholina metabolizuje tłuszcze. Może coś tam zadziałać na cellulit, ale wciąz jedyna skuteczna metoda jest bezigłowa mezoterapia NNM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinas
Jest bardzo dobry i skuteczny sposób na pzbycie się celulitu.To Kolagen Naturalny,który uderza w przyczynę celulitu. Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merid00
SERENATO, a co to jest cellulit? Grudki tłuszczu, które jak sie rozpuści to cellulitu nie ma. Szwagierka robiła cellulit bezigłową mezoterapią i podawano jej fosfatydylocholinę , jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenata
merid00 No właśnie, cellulit to zaburzenia gospodarki tłuszczowej, a zdeformowane komórki przyjmuja kształt grudek z powodu zaburzeń mikrocyrkulacji pomiędzy nimi. Nawet bardzo szczupłe dziewczyny maja cellulit i podawanie fosfatydylocholiny, która ma własciwości rozpuszczające = metabolizujace tłuszcze nic by tu nie podziałało( no chyba że by im np. nogi znikeły od podawania fosfatydylocholiny :-) ) . Twojej szwagierce na cellulit pomogła mezoterapia bezigłowa, bo jest jedynym skutecznym,rekomendowanym przez lekarzy zabiegiem na cellulit podczas którego podaje sie silne środki majace na celu usprawnienie cyrkulacji pomiędzy komórkami i usuwanie z nich toksyn do chłonki. Daje super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPOLIZA
Tylko lipoliza i liposukcja sa w stanie naprawde to usunac. Do tego dochodzi dzialanie wpsomagajace sprawdzonych urzadzen, czyli takich, ktore sa np. certyfikowane przexz FDA (np. VelaSmooth). Mezoterapia beziglowa jest przereklamowana i na swiecie sie tego malo stosuje. Jesli juz, to iglowa, poniewaz jest skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... a ja mam sposób mojej babci, ale uprzedzam że bolesny i trzeba się narobić żeby efekty były więc nie wiem czy chcecie? Aha - koszt ok. 5 PLN za 2 - 3 miesięczną kurację :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zainwestowalam
w szczotke taka jak do mycia plecow i szorowalam uda brzuch i posladki, po cellulicie ani sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK MYSLICIE ZE PO CELLULICIE
ANI SLADU A JEDNAK ON GDZIES TAM JEST, MOZE NIEWIDOCZNY ALE JEST. BO GDY JUZ MASZ TO DZIADOSTWO TO ZADNYM SPOSOBEM GO JUZ NIE ZLIKWIDUJESZ W 100%. WIEM CO MOWIE JESTEM KOSMETOLOGIEM UCZYLAM SIE O TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotycka plaża - gąbka
do masażu? mów mów :) i jeszcze jedno - jak wygląda gotycka plaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe - gotycka plaża to po prostu gra słów - od gothic bitch (styl ubierania) co oznacza gotycką k*** ale bitch wymawia się bardzo podobnie jak beach (plaża). Kumpel się kiedys ze mnie nabijał i tak zostałam plażą... :) a co do sposobu na cellulit - to potrzebna jest ścierka i ocet winny albo jabłkowy (jabłkowy lepszy - często można kupić w rossmannie). rozrzedzamy ocet w wodzie (proporcja 1:10 - mniej więcej), moczymy ścierkę i że tak powiem walimy nią po newralgicznych miejscach az się skóra zaczerwieni. Potem letnią wodą spłukujemy i wklepujemy krem. Ostrzegam - kuracja śmierdzi, trzeba sie namęczyć i naprawdę nie jest przyjemna. Ale muszę powiedzieć że ani moja babcia, ani moja mama ani teraz ja nie mamy problemów z cellulitem. PS. ktos tu na forum podawał przepis na peeling kawowy - spróbowałam kilka razy i również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPOLIZA
EEEEE.... te wszystkie cudowne metody dzialaja na zasadzie osmozy, czyli przechodzenia wody do miejsc o wiekszej sile jonowej, czyli np. z tkanek do skory wysmarowanej octem. tak dziala altacet na opuchniecia ale ta metoda jest skuteczna tylko pod jednym warunkiem...ze sie bedzie do konca zycia smierdzialo octem... LIPOLIZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZębatkkA
Lepiej szczotka niz ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotką tre co dzień i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPOLIZA
Pewnie, ze nic. Trzeba zrobic cos zdecydowanie mocniejszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziana
Hej , witam! Niewiele mi pomogliście, musiałam sama sie martwić , ale w końcu zlikwidowałam to świństwo! Powiem wam tak: ultracontour i ultrashape ZERO EFEKTU, Vellasmooth MINIMALNY EFEKT, endermologia TROCHĘ LEPSZY EFEKT, mezoterapia bezigłowa NAJLEPSZY EFEKT< bo po pierwszych 10 zabiegach cellulit cofnął się o 2 stopnie, a po kolejnych 10 + masaż manualny zniknął ZUPEŁNIE. Teraz chodzę na bezigłowa lipolizę, tańsza i jak na razie efekt to 2 cm po 3 zabiegach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umówiłam
już terminy zabiegów mezoterapii bezigłowej i nie moge sie doczekać efektu , a w walentynki mój mąz zabiera mnie na egzotyczne wczasy, żeby tylko pojechać bez tego świństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaszka
Jestem w połowie serii mezoterapii na cellulit. Mam już 2 cm mniej w udach i nogi wyrażnie się wygładziły.\Warto było zainwestować.\ Już się nie nabieram na cud kremy! Zabiegi profesjonalne przynajmniej dają widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej białym lśniącym
Ile to jest zabiegów "w połowie serii"? Bo sie zastanawiam nad mezoterapią własnie. Lipoliza nic nie dała. Żeby choć minimalnie, tobym powtórzyła. Ale tak to mi szkoda znowu walic forsę w błoto. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
juz o tym pisalam, no wiec jeszcze raz. Od tego lata biore zimne prysznice a cale cialo i twarz. Potem sie myje w cieplej wodzie i na koniec znowu zimny prysznic tak gdzies przez 2-3 min. Ja robie to 2 razy dziennie i co zauwazylam po tych paru miesiacach- bardzo widoczne ujedrnienie, prawie juz nie widac celulitu i nawet nie musze uzywac balsamu po kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połowa serii to 5
zabiegów, musze zrobić 10. W mezoterapii fajna jest jedna faza podawania tego koktajlu ,bo maszyna sprawia że pracuja mięśnie i schodzi sie z łózka jak po ćwiczeniach na siłowni. Pani poruszyła takie mięsnie , których myślałam, że nie posiadam ( uda wewnętrzne :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej białym lśniącym
Dzięki. Jeszcze jakbyś mogła w przyblizeniu cenę zabiegu jednego podać i czy w serii są tańsze. Chyba są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaszka
Seria 10 zabiegów to 2300pln. Nie wiem ile pojedyńcze, ale wiem że trzeba wziąść serię, bo efekt jest widoczny dopiero po 4 zabiegu. Ale działa na pewno, bo zauważyłam że zmienił mi się kolor moczu i jest bardzo intensywny w zapachu a to chyba znak że coś się rusza z tym tłuszczykiem. Pamiętaj tylko że ta maszyna musi się nazywać NNM, lekarz mi ją polecił i mówił że tylko ta daje wymierne efekty, bo sa juz podobno jakies podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki stokrotne za info
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan
czy ktos wie moze gdzie w poznaniu mozna zrobic zabieg tej mezoterapi bezigłowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×