Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pereleczka22

jak usunac najlepiej ne operacyjnie takie cos...

Polecane posty

Gość pereleczka22

chodzi o dosc duzy fald skory na odbycie przypominajacy ten u tej pani ze zdjecia http://voila.pl/jbvww/?1 MAM GO OD URODZENIA ALE BARDZO MI PRZESZKADZA I KREPUJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pereleczka22
czy moze mi ktos cos doradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pereleczka***
naprawde niekt..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pereleczka****
ja to widze:( i mnie strasznie krepuje. no i zdarzylo mi sie ze uszlyszalam w lozku ze mam hemoroidy!!! masakra nie przezyje tego znowu, strasznie przykre, strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonkaaa
a jak wyorbazsz sobie usuniecie tego nie operacyjnie? na zywaca czy co? :-o wydaje mi sie ze tobie to nie przeszkadza, a robisz to wylacznie dlatwego ze chklopakowi itp to przeszkadza, jak ci takie cos powiedzial to radze zostawic chlopaka, bo chyba jest z toba tylko dla sexu- nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arterka*
absolutnie nie chodzi o mojego chlopaka, on nic nigdy na to nie powiedzial a kiedys jak cos wspomnialam to on powiedzial ze to jest fajne i ze niewiele kobiet tak ma i ze mu sie to podoba. tylko ze ja sama mam po prostu po tamtej historuii z "hemoroidami" taki uraz ze nie moge sie zrelaksowac, strasznie mnie to krepuje ciagle o tym mysle, a moj chlopak nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. ale jak ja na to spojrze to po prostu mnie szlag trafia. unikam wielu pozycji by tego nie eksponowac, albo czuje sie w nich niezrecznie. wiec uwierz ze robic to chce dla siebie i swojego komfortu.... wiec czy mozna sie tego pozbyc jak gdzie za ile itd..... prosze pomozcie mi. kobiety dla lepszego samopoczucia robia sobie sylikony i to rozumiecie a jak ja chce sie pozbyc defekciku w tak intymnym miejscu to juz nie;( to naprawde dla mnie strasznie krepujace;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pereleczka**
to moj stary nik arterka** ale to ja pisalam;) pomyslcie prosze was dziewczyny moze jest jakis sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ci powiem co zrobic
sposob jest taki: umow sie z chirurgiem na operacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×