Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleczka75

Jak zlikwidowac zwloknienia skory pod tkanka na kosciach policzkowych?

Polecane posty

Witam. Jestem 4 miesiące po laserze CO2 u Pani doktor Wysockiej. Skutkiem ubocznym są opuchniecia na kosciach policzkowych. Po zrobieńiu USG okazało sie ze są to zwloknienia tkanki pod skora. Ne chce tego wyglada to okropnie z jednej strony dużo większe. Wyglądam staro prżez to i nienaturalnie. Ja już pomijając to ze mam przebarwiena, odbarwienia, pełno blizn na lewym policzku, dostałam tradzik a po nim zostają brązowe plamy, ale najbardziej mnie dobija znieksztalcenie twarzy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitwą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooggghhh
Lekarz ktorzy w tak perfidny sposob wykonuja zabiegi sa nic nie warci. Niszcza czyjes zycie, wyglad, i nie ponosza za to zadnej odpowedzialnosci. Powinni widniec na kazej srtonie dla przestrogi innych. Juleczka zwoknienia to ja nie wiem jak Ty usuniesz ktore masz pod skora. Wydaje mi sie ze tu ingerencja chirurga plastycznego jest potzrebna, no ale w jaki sposob to usunac?!. Napisz maila do kilku lekarzy , opisz wszystko i poczekaj na porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooggghhh
moim zdaneim aby usunac cos takiego tzreba otwoarzyc skore i zobaczyc gdize dokladnie to jest , i ile tego jest, bo na omacka nic nie zrobi, a powierzchownei nie ma szans aby usunac cos co jest gleboko pod skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam się,że
na tym forum raczej Ci nie pomogą. Ale tak jak pisał ktoś wcześniej zadzwoń najlepiej do kompetentnej osoby w celu dalszych wskazówek. udaj się nawet na wizytę do specjalisty. A swoję drogą nie zostawiaj tej sprawy bez szumu, musisz się trzymać i bronić swoich praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Juleczka 75
Uważam,że powinnaś porozmawiać z tym lekarzem co Cię tak oszpecił,niech się wypowie,co o tym sądzi. Lekarz przede wszystkim nie powinien szkodzić,a jeżeli doszło do jakichkolwiek powikłń, ma zakichany obowiązek naprawić to co zniszczył(tak stanowi kodeks etyki lekarskiej) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwłoknień nie usuniesz
a najwyżej jeszcze pogorszysz sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juleczki
Tobie potrzebna jest konsultacja z fachowcem, powinien doradzić Ci co tak naprawdę można zlikwidować, aby nie było gorzej. Ludzie tu piszą różne rzeczy z których nic się nie dowiesz. Wybór lekarza jest sprawą trudną . Może wejdź na stronę estheticon.pl i zadaj pytanie lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz znany w Bydgoszczy P Bienkowski zaproponowal mi IPL na przebarwiena całej twarzy, późnej micro Fraxel a na opuchniecia fale radiowe. Czy mam go posłuchać? Boze kolejne zabiegi czy ńie pogorsze jeszcze bardziej. Od tygodnia biorę witaminy PP i antybiotyk Tetralysal. Wczoraj rano sie obudzilam i mam cała szyje w wysypce dziwnej. Więc od wczoraj już nie biorę antybiotyku. Co sie ze mną dzieje wszczęcie wysyłka a szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juleczki75
nie rób tych zabiegów, bo będzie jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QqqqqqqGggg
Juleczka. Uważam ze bedzie za duzo tych laserów . Chociaż uważam dra bienkowskiego za kompetentnego lekarza, ale moim zdaniem bedzie już za duzo tych laserów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poradzcie mi Skory Paweł zgodził sie zrobić dolinę łez. Czy mam to zrobić moze chociaż w ten sposób zniweluje coś co mnie męczy w bezpieczniejszy sposób a reszta makijażem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meldelkahy
Ta tylko moge powiedzieć co ja bym zrobiła. Wysłała bym do kilku najlepszych lekarzy zdjecia i opisała wszystko, i zapytała co oni proponują . Konsultacje napewno bedą niezbędne . Nie wiem czy zdjecia oddają to co widać w rzeczywistości. Zadaj pytania na stronie estheticon.pl tam odpowiadają specjalisci na pytania. Tu nie ma lekarzy i nikt nie udzieli Ci fachowej porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod doliną łez możesz mieć
też zwłóknienia i wtedy kwas się nie rozejdzie równo i będziesz miała góry i doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod doliną łez możesz mieć
też zwłóknienia i wtedy kwas się nie rozejdzie równo i będziesz miała góry i doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod doliną łez możesz mieć
też zwłóknienia i wtedy kwas się nie rozejdzie równo i będziesz miała góry i doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale ja mam zdjęcia USG i chyba na nich widać cala okolice oczu. Więc lekarz patrząc na zdjęcie widzi co tam jest? Dobrze myśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia745
źle myślisz. Sama kiedyś też chciałam sobie wypełnić skórę po bliznami i lekarz powiedział, że się tego nie podejmie, bo może być gorzej. Jesli pod skóra masz zrosty czy zwłóknienia, to lekarz nie jest w stanie igłą czy kaniulą tak precyzyjnie operować, żeby je ominąć. Nie tędy droga. Poza tym wypełnianie to tylko półsrodek. Najpierw będziesz ze dwa m-ce wyglądac gorzej, bo będą opuchniecia, bo kwas pobiera wodę, potem ze 2 m-ce bedzie normalnie, a potem to zacznie się wchłaniać. To tylko wyrzucenie kasy w błoto. Kto Cię oszpecił, ten powinien ponieść karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ja mam zrobić? Jak mam dalej żyć? Jak sobie pomoc? Wyglądam teraz brzydko, staro. Jak mam coś poprawić. Jak ukarać lekarke. Jak mam sobie pomoc. Wyglądam okropnie. Stałam sie posmiewiskiem bo baby we wsi wiedza o zabiegu, tego sie nie dało przegapić. To widać. Co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dotarłem do lekarza który ma tezę ze te opuchniecia to dadmiernie wyprodukowany kolagen przez te niestrzezne wypelniacze pod wpływem lasera. Okazuje sie ze revofil jest to jedyny wypelniacz z peptydami który buduje dodatkowo kolagen i żadna hialuronidaza nie zlikwiduje wypelniacza tylko inny enzym. Jaki jeszcze nie wiem. Cały czas jestem w trakcie ustalania co sie mogło stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Juleczka75
Bardzo się cieszę,że wreszcie skonczą się Twoje kłopoty i będziesz mogła normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Juleczko,napisz mi coś więcej o tym preparacie "Revofit" jak długo utrzymuje się na twarzy i gdzie szczególnie można go zastosować w jakie obręby twarzy - czy pod oczy także. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie dowiedziałam ze ten nadmiernie wyprodukowany kolagen sie sam nie wchlonie. Właściwie nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie!!!
Ci wszyscy pseudo lekarze powinni siedzieć za kratami i cierpieć jak te wszystkie okaleczone osoby !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie!!!
Nie usunie tych zrostow czy zwluknien powierzchowne . Rozsądnie i logicznie myśląc przy pomocy liftingu lekarz wtedy widzi gdzie to jest dokładnie i w ten sposób usunie. Nie radzę zastrzyków ze sterydow, bo trzeba wiedzieć ile tego podać w dane miejsce. Mogą powstać doły jak lekarz poda za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Dziewczyny!!! Z daleka od tych "cudów" na zmarszczki. Z daleka od fal radiowych, od podgrzewania skóry, od ultradźwięków itp., i laserów! To wszystko nieodwracalnie niszczy skórę!!!! Ja raz zrobiłam sobie Zaffiro - 1,5 roku temu - i dopiero niedawno zorientowałam się co jest przyczyną mojego nędznego wyglądu dziś - skóra stała się wysuszona, pergaminowa, brak jej elastycznośći - jak skóra kobiety 50 letniej, a mam 39. Oby to były tylko takie skutki, bo doczytałam się że może mam też zniszczoną podskórną tkankę tłuszczową (oby nie!!!)... okaże się w najbliższych miesiącach... Bo inaczej to kaplica! Katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam Twoje zwłóknienia? udało sie usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomóżcie,mam to samo..zwłoknienie w obrębie policzków.Proszę ,czy ktoś sobie z tym poradził?Jest metoda na to ,proszę o jakąś odp ..błagam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×