Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niechceee

Już nie wytrzymam!! Za duże piersi!!

Polecane posty

Gość niechceee

Raz sobie mówie, że przeżyje z takimi.. uzbieram na operację i będzie dobrze.. a czasami poprostu nie moge na siebie patrzeć :( A jak widze inne dziewczyny, które maja małe piersi.. to aż zazdroszcze :( A jak widze takie co mają duże to niedobrze mi sie robi :( Ja nie chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUZNY LUTEK
BABY SOM DO NICZEGO Większość życia spendziłem w niemczech więc nie umiem pisać per fekt. I to jedno co zażucam babom to to że wyglądacie jak jakieś poczwary czyli: solara, tapeta, tapeta, tapeta, tapeta, odrozt, tibsy (i to jeszcze długości ogromnej). I to na takie rzeczy wydajecie pieniąndze męszczyzn!! Menszczyzna jest panem, a wy slugom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
A jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
LeśnySłodziaczek - jestem szczupła.. mam lekką niedowage.. myslałam, że jak schudne to piersi też się zmniejszą.. ale niestety.. tylko się powiększyły.. ;/ LUZNY LUTEK - po co ty mi to tutaj piszesz? Ja oszczędzam kase.. a jeżeli mysle o zmniejszeniu piersi to chyba mam wazny powód no nie? Może i czasami chodze na solare.. ale cenie sobie naturalne opalanie.. tipsy?? A po co jak mam swoje paznokcie?? Tapeta? Daje lekki podkład, tusz do rzęs.. czasami błyszczyk. Uwierz mi nie każda "baba" jest taka jak piszesz. A mężczyzna nie jest panem.. a jeżeli tak naprawdę uważasz to cos jest z tobą nie tak ;/ imoen - 60E.. A tylko niech ktoś napisze, że to mało ;/ Chyba mam to przed sobą i wiem, że takie nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
Tak ogroomny bo mój jest o 400% pęłniejszy! To co widze na tym zdjęciu według mnie wygląda jak miseczka A (nie ważne jaki obwód) Są małe i to widać. A ja mam DUŻE! Ty myślisz, że ja i inni którzy mnie widzą są ślepi? Znam osobe, która powinna tez nosić dość spory biustonosz.. a bez niego jest płaska jak decha. A ja bez stanika mam ogromne! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa... to zanim się potniesz zmień staniki, bo ten na zdjęciu jest fatalnie za mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
tiaa..bo ten ze zdjęcia to nie jest akurat 60E tylko mnieszy.. widać masz na to oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
ale i tak widać, że jest 3 lub 4 razy większy od tego ze zdjęcia tamtej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolina nie macha do nikogo
a weź zrób zdjęcie całych piersi a nie tylko z góry, bo tak to nawet b mogą sie wydawać ogromne a tu to w życiu nie uwierzę ze te pierwsze cycochy maja taki rozmiar bo ja mam większe a nosze staniki dd i są dobre, w e mam luzy img159.imageshack.us/img159/8637/cvdggl6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
cycolina nie macha do nikogo - tiaa.. możliwe, że ma taki rozmiar.. bo moja znajoma niby tez tak ma.. ale jak pisałam jest płaska jak decha a ma taki duzy rozmiar.. a ja mam ogromne.. i podobny rozmiar ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolina nie macha do nikogo
niechceee---- ja w to nie wierze, to muszą być jakieś lewe rozmiarówki, albo sklepy gdzie specjalnie zawyżają rozmiary żeby te płaskie mogły się cieszyć w wyższej literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
Troche inne zdjęcie.. ale i tak na zdjęciu tego nie widać, czy są duże, czy nie.. i jest od boku.. a pewnie liczyłyście na takie.. hmm.. jakby od skosu.. i to zdjęcie jest mniej wyraźnie bo z komórki robione.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afa6474f2f7b8544.html I napeno ktoś tu napisze, że są małe i bla bla bla.. i tak chce mniejsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
małe, duze ..pojęcia względne, wazne jest to zeby sie akceptowac i dobrze sie czuć w swoim ciele, ja tez zawsze marzyłam o pomniejeszeniu piersi, pod koniec szkoły podstawowej miałam rozmiar 75 DD i czułam sie strasznie te ciagłe wgapianie sie w mój dekold na ulicy:/ doprowadziły do tego ze sie garbiłam i nosiłam rozciagniete koszulki próbujac zasłonic swoje kobiece kształty. teraz to sie zmieniło, mam 25 lat zdazyłam przywyknac do ciągłych spojrzeń przechodniów (mam tu na mysli również kobiety) jestem dumna ze swoich piersi (80 GG ) zamiast walczyc z natura poprostu zaakceptowałam ja:) dziewczyny zastanowcie sie i przemyslcie to zanim zdecydujecie sie poddac operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
przepraszam za pomyłke powinno być (85 GG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
No właśnie zaakceptowac siebie.. ja mam 22 lat i jakoś mi sie to nie udało.. A zawsze podobały mi się małe piersi.. kiedy miałam miseczke B.. nie pamiętam jaki obwód.. ale były małe..i mi sie bardzo podobały.. potem trochę mi urosły.. to tez jeszcze było ok.. ale teraz? Wogóle mi się to nie pdoba ;/ A zwłaszcza jak ma się duże piersi to wygląda sie na grubą i wogóle.. a o fajnych, białych , jednolitych bluzkach mogę pomarzyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
niechceee a widziałas kiedys źle przeprowadzone operacje?? Mi to wystarczyło zeby sie zniechecic, ja tez mam problem z ubraniami a najwiekszy jest z kupnem sukienek zadna mi sie w biuscie nie dopina :/ dlaczego uważasz że przez duzy biust sylwetka wydaje sie grubsza, to nie prawda. Mysle ze masz problem tkwi w Twojej psychice a nie wygladzie. daj sobie troche czasu postaraj sie przełamac i zaczac myslec o nich pozywywnie. Mozesz sie pocieszyc tym ze duzo kobiet majacych mały biust dało by wiele chociaz za jeden rozmiar wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
powinno być ;Twoj problem tkwi w psychice a nie wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
niechceee masz bardzo ładny biust wcale nie jest ogromny jest bardzo kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee dziewczyno chyba na glowe naprawde upadlas?!:D Ile ja bym dala zeby miec taki biust a nie taki maly jak teraz :( !Jak chcesz mozemy sie zamienic hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
Ghrr.. już chciałam mysleć, że może jest ok.. ale znowu ktoś mnie załamał.. i znowu chce mniejsze ;( czemu fajni faceci nie lubią dużych piersi?? ;/ ;/ ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
Mówiłam, że mam big cyce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
\" a l a p a m e l a a n d e r s o n\" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój dziewczyny
Nie odpowiadajcie głupiej prowokatorce to może się dziecko neostrady znudzi i wróci do piaskownicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
Haha.. ominełaś kawałek jak podawałam wiek? Najpierw czytaj potem pisz -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechceee
I tak mi nikt tu już nie odp.. ale mam tego naprawde już dosyć :( ... strasznie źle się czuje z tego powodu ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×