Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kujawianko-pomorzanka

klinika Bieńkowskiego BYDGOSZCZ - opinie

Polecane posty

Gość kujawianko-pomorzanka

witam, mam zamiar zoperować biust w tejże klinice. Niestety nie znalazłam zbyt wielu opinii na temat operującego tam lekarza. Te, które znalazłam są na ogół pozytywne, ale cenię sobie opinie osób, które miały z nim bezpośredni kontakt. Bardzo proszę o opinie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam tam operacje
ja robilam tam uszy i na razie sa ok (ale jescze duzo nie moge pwoeidziec bo to niecaly miesiac po operacji jestem wiec efektow koncowych jeszcze nie widac), tylko sam lekarz jest bardzo szybki, wciaz mu sie spieszy przez to mozna czus sie troche 'zlanym' przez niego no i raczej nie ma czasu zeby zadawac duzo pytan bo juz otwiera drzwi i masz sobie isc :P ale ogolnie jest mily, slyszalam ze jest dobry jak sie duzo kasy tam zostawia :P a z tego co sie orientuje to piersi sa dosc drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska36
Miałam operacje u Bieńkowskiego, bardzo sobie chwalę, profesjonalista w każdym calu, moze mało wylewny, ale miałam poczucie że jestem w dobrych rękach, z efektów jestem super zadowolona. Jedyne co na minus to cena i to ze za wszystko dodatkowo sie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam u niego
kilka lat temu, powiekszanie ust, delikatna blizna pozostala,ale w koncu to bylo cięcie, za nic dodatkowego nie placilam, nocleg i wyzywienie, niesamowita troskliwosc i generalnie wszystko super,bardzo spokojnie sie tam czulam. no iz efektu jestem zadowolona,zmienil mi sie wyraz twarzy na lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
czy mialas juz zrobiona operacje?? bo ja mysle o zmniejszeniu piersi tez jestem z bydgoszczy i mysle tylko nad ta klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiiiDiii
Szykuje sie do korekty nosa w tej klinice. Miał ktos moze robiony zabieg noska przez Dr Bienkowskiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmazala
ja mialam nos u bieńkowskiego a bratowa mojego faceta nos i piersi powiekszane kwasem hialuronowym jak cos to piszcie na gg 5038874 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
Jestem po liftingu dopiero tydzien, na efekt końcowy muszę poczekać,ale już teraz mogę powiedzieć ,że cięcia są idealnie zakamuflowane po wygojeniu nie będzie śladu.Porównując zdjęcia po liftingu innych lekarzy mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że dr ieńkowski jest profesjonalistą, zrobił operacje super. Zapłaciłam za zabieg i za nic dodatkowo nie płaciłam a w cenę zabiegu wchodził pobyt w klinice z wyżywieniem i całonocną opieką pielęgniarki,dwie wizyty z zdjęciem szwów.Ceny zabiegów nie są niskie ale operacje plastyczne to poważna sprawa, więc warto zainwestować w klinike wyposażoną w nowoczesny sprzęt i lekarza profesjonaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiiiDiii
A miał moze ktos ENDOTINE????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też jestem z bydgoszczy ale operację robiłam w czechach:)naczytałam sie o doktorku nie fajnych opini i zrezygnowałam,chodzi własnie o to że jest "szybki" i nie tłumaczy pacjenkom co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiiiDiii
Daleko wyjechalas w poszukiwaniu dobrego lekarza ... co sobie upiekszylas i jaki efekt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita77
WARMAZALA proszę powiedz mi czy bratowa Twojego faceta zadowolona jest z powiekszonych piersi kwasem, i jaki miała rozmiar wyjściowy, ja mam zabieg za tydzień, jestem z Gdyni a dr Bieńkowskiego wybrałam ponieważ mnóstwo dobrych opini się naczytałam o nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandiowa
HEJ ! a jak z plastyką brzucha ? robiła któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valdes
Ja miałem korektę uszu w połowie maja. Jak narazie wszystko jest okej. Więcej nic nie piszę, niech minie jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandiowa polecam Ci do zrobienia plastyki własnie Brzuchańskiego a tak na marginesie to polecam też to forum www.beautywpolsce mnostwo opini dobrych i tych negatywnych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiiiDiii
Dziekuje CI margaretka30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatrinka
Witam wszystkich. Jak z korekta nosa w tej klinice??? Czekam na opinie , mam nadzieje te pozytywne ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo
ale to bardzo pozytywne, super pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
wiecie ile dr bierze za wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
edzia londyn mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i napiszesz o efektach operacji. Ja też planuję operację nosa u doktora Bieńkowskiego w lipcu. Tylko ostatnio zaczęłam się bać. Na początku czytałam same pozytywne opinie, a niedawno znalazłam kilka bardzo negatywnych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Dzięki za słowa zachęty. :) Jak na razie zostanę przy Bieńkowskim. Z tego co widzę to chyba nie ma chirurga bez negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMam
operacja-rewelacja i każdej kobiecie gorąco polecam! Ja już od dwóch lat cieszę się tak samo takim pięknym biustem. 10 lat się zastanawiałam, ale nie żałuję, bo spokojnie wykarmiłam piersią dzieci, odchowałam a w tym czasie lekarze doszli do takiej wprawy, że dziś gdyby nawet było to dwa razy droższe to i tak warto. Policzcie sobie ile wydaje kasy ktoś kto pali i mu nie szkoda ...ja nigdy nie paliłam, a za operację zapłacił mąż bardzo chętnie. Zostawił mnie pod kliniką i wyjechał na dwa dni z kochanką. Tam otoczono mnie rewelacyjną opieką i ani minuty nie żałowałam swojej decyzji. Polecam dr.Bieńkowskiego i implanty anatomiczego kształtu, z certyfikatami i dożywotnią gwarancją. To jest tylko moje, nie podlega dziedziczeniu ani podziałowi:-)) Na stole operacyjnym zapytałam czy wybudzą mnie do przymiarki..hahha..Doktor tylko powiedział, że mam się zdać całkowicie na niego a gwarantuje, że faceci na chodniku będą rozbijali się o latarnie..hahaha..i faktycznie! Dobrał mi nawet większy rozmiar niż pierwotnie zaplanowaliśmy, bo dopasował do proporcji moich bioder.Z 80A mam dziś 80D i jest bosko!!! Żadnych dodatkowych opłat za wizyty kontrolne. Klinika,specjaliści i opieka na najwyższym poziomie w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI juz za 8 dni lece do Polski spelnic moje marzenie,bardzo sie denerwuje.Znajomi wciaz odradzaja mi operacje twierdzac,ze nie jest mi ona potrzebna.[moj nos podobny jest do nosa Steczkowskiej i jeszcze przechylony na prawa strone] Jednym slowem katastrofa.A ja mam ich wszystkich gdzies.Marzenia sa po to zeby je spelniac............CIEKAWSKA napewno zdam relacje jak poszlo.Nie bede miala dostepu do inter.w Polsce wiec dam znac po powrocie.[2 maja].........TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszcz
Ciekawska90 dr Andrzej Świątkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Słyszałam o Świątkiewiczu, ale dopiero niedawno i jak na razie czytałam tylko jedną pozytywną opinię, także nie wiem, to trochę mało. Zresztą już jestem zapisana na konsultację do Bieńkowskiego i doktor zrobił na mnie dosyć dobre wrażenie. Dużo osób pisze o nim, że jest nieprzyjemnym gburem itp., ale ja nie odniosłam takiego wrażenia. Może nie był jakiś wylewny i mega sympatyczny, ale taki normalny, poukładany człowiek i jakoś wzbudził we mnie zaufanie. :) Ja też mam nieco podobny nos do Steczkowskiej, chociaż niestety brzydszy. Złamałam go w dzieciństwie, przez lata przeżywałam koszmar, kiedy rówieśnicy się ze mnie wyśmiewali, a jeśli chodzi o znajomych to nikt nie wie o tym, że planuję operację. Ten kompleks jest tak duży, że nie potrafię o nim rozmawiać. Jak ktoś w moim towarzystwie mówi o nosach, to aż się we mnie gotuje. Jedynie mamie mogę się z tego zwierzyć no i oczywiście na forum nie ma problemu, kiedy jest się anonimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
edzia, a czy u Ciebie to będzie całkowita korekcja nosa? Bo ja na pewno chcę się pozbyć tego garba, ale mogłabym jeszcze nieco zwężyć ten nos. Tylko trochę się boję, że tutaj coś pójdzie nie tak, bo garb jest dla mnie prawdziwym problemem, a zwężanie to już takie trochę widzi mi się. Cały czas się zastanawiam i nie wiem co robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×