Odpowiedz na ten temat

korekcja powiek górnych

• no ludddziieeee 2013.02.20 [22:44]
    dwa tyg. to jeszcze za wczesnie na oceny . Ja dwa miesiace po mialam blizny wwenatrz kacikow zgrubiale. A poprawki i tak zaden chirurg sie nie zgodzi zrobic wczesniej niz po pol roku. tyle czasu trwa gojenie sie w srodku.
  • Zobacz także:

• gosiaku... 2013.02.21 [22:51]
    Jesteś na forum Gosiak, odezwij się proszę
  • Anna63 2013.02.22 [19:16]
    Witam, ja po 3 m-cach miałam ponowną korektę, poieważ zostało wycięte za mało skóry i w zewnętrznych kącikach nadal jakby wisiała, również nad jednym okiem miałam więcej skóry i już tak zostało, co do wewnętrznych kącików to jedno oko jest ok a w drugim też jakby zgrubienie tłuszczowe, lekarka mówiła, że powinno zejść po wygojeniu ale niestety tak już zostało, a trzeci raz poprawkę boję się zrobić, muszę robić mocniejszy makijaż żeby mi to nie przeszkadzało.
  • bobobobo 2013.02.22 [22:38]
    Też planuję zrobić powieki u dr Furmanka. Napisałam 2 e-maile na które nie otrzymałam odpowiedzi. Dzisiaj dzwoniłam wielokrotnie na numery podane na stronie ale wygląda na to , że były ciągle zajęte. Czy kontakt podany w necie jest aktualny????? Może ktoś wie coś na ten temat????
  • PODOBNO FURMANEK 2013.02.22 [23:39]
    JEST NA URLOPIE KILKA DNI DLATEGO NIE MOZNA SIE DO NIEGO DODZWONIC
  • salsunia 2013.02.24 [12:20]
    ...
  • salsunia 2013.02.24 [12:21]
    mam pytanie czy robil ktos gorne powieki u doktora
    Stępniewskiego w kobylnikach ?????
  • gocha2511 2013.03.02 [12:21]
    Witam. Właśnie wybieram się na korekcję powiek górnych i dolnych w Łodzi, czytałam że jedna z pań pod pseudo meedussa42 była u dr w Łodzi chciałabym pogadać może meduussa42 odezwie się, z góry dziękuję. A może któraś z Was zna dr Giedrojcia mieszka w Holandii i przyjeżdża do Łodzi na zabiegi, czekam na sygnał. Dzięki
  • Smutniak 2013.03.29 [07:13]
    Witam Was dziewczyny. Jestem 18 dzień po korekcji powiek dolnych. Worków pod oczami brak ale. ... Całkiem zadowolona nie jestem .. Mam ok.2 cm blizny, jeszcze czerwone, poza zewnętrznymi kcikami oczu. Lewe oko jest ok. Przy prawym na szwie poza kacikiem okawgłębienie jak by się lekarzowi nitka za mocno zaciagnęła. Chyba przez to jest jeszcze trocheę obrzęku I efekt "smutnego" oka. Trochę mnie to niepokoi, czy któraś z Was miała po done doświadczenia? Poco no powiek I potrafia się goić nawet do m-ca. Fakt z dnia na dzień jest lepiej ale "dziurę" widzę I mnie denerwuje I od razu jestem zła. Pozdrawiam.
  • Smutniak 2013.03.29 [07:18]
    Sorry - w poście wyżej wkradło się trochę literówek - mam dotykowa klawiaturę i płata mi takie figle. Ale sens chyba zrozumiały? Pozdrawiam.
  • E-F-C-I-A 2013.05.07 [02:50]
    Do: GosiaK 46
    Czy mogę zapytać, czy jesteś zadowolona z zabiegu?
    Też zastanawiam się nad korektą górnych powiek u dr Furmanka, a Twoje wypowiedzi są bardzo szczegółowe. Czy możesz po upływie czasu ocenić zabieg?
    Czy jesteś z czegoś niezadowolona? Czy te zgrubienia w kącikach oczu, o których pisałaś już zniknęły? Z góry dziękuję za odpowiedź. Serdeczności usmiech.gif
    Dziewczyny, czy któraś będzie w najbliższym czasie jechać z Gdańska do Czech?
  • GosiaK46 2013.05.08 [11:28]
    Witam ponownie. Od mojego zabiegu minęło już 3 miesiące i jak bym miała jednym słowem odpowiedzieć, czy jestem zadowolona to odpowiedź brzmi: NIE. Lewe oko nadal ma fałdę nad powieką. Prawe trochę mniejszą. Bruzdy, czy inaczej mówiąc zgrubienia w wewnętrznych kącikach oka pozostały. Szczerze mówiąc powinnam zgłosić reklamację, ale nie wiem czy zostanie uwzględniona a poza tym po prostu się boję,że będzie jeszcze gorzej. Czy któraś z Was miała poprawiane górne powieki w ramach reklamacji u tego samego lekarza? Proszę napiszcie o swoich doświadczeniach.
  • GosiaK46 2013.05.08 [11:32]
    Adres internetowy wyświetlony przy moim poprzednim poście nie jest moim adresem. Przez pomyłkę wpisałam swój pseudonim w rubrykę "Adres Tlen.pl" i tak poszło.
  • E-F-C-I-A 2013.05.08 [12:48]
    Do: GosiaK 46
    Może powinnaś wysłać zdjęcia do lekarz i zapytać, czy tak zostanie i co on myśli, co z tym zrobić. Wtedy zobaczysz, co odpowie i wtedy zdecydujesz, co zrobić.
    Nie masz nic to stracenia i wtedy zastanowisz się, co zrobić.
    Robiłaś w Trzyńcu u dr Furmanka?
    Zastanawiam się, czy zrobić u niego powieki, ale po Twojej wypowiedzi już sama nie wiem..
    Czy jeszcze któraś z Was robiła u dr Furmanka górne powieki?
    Proszę o opinię.
  • bobobobo 2013.05.08 [13:08]
    chciałam zrobić u Furmanka powieki dolne ale powiedział, że tego nie robi w ogóle......!! Może mu po prostu nie wychodzą a może zbyt tania operacja i się nie opłaca...???
  • GosiaK46 2013.05.08 [15:01]
    Do E-F-C-I-A: Dziękuję Ci serdecznie za radę. Szczerze mówiąc też myślałam tak zrobić, ale jak sobie pomyślę,że jeszcze raz miałabym przez to przechodzić, to mi słabo. Tak, zabieg robiłam w Trzyńcu u dr. Furmanka. E-F-C-I-A nie wiem co Ci radzić, może to tylko ja jestem taka pechowa. Jak się zdecyduję wysłać do niego zdjęcia to dam znać co odpowiedział. Pozdrawiam
  • anulek102 2013.05.22 [11:47]
    Witajcie
    Piszę tu pierwszy raz..i znalazłam wiele cennych uwag..za co Wam dziękuję.
    Dziś wybieram się na zabieg redukcji powiek górnych w Artplastica w Szczecinie ...ma nadzieję , ze wszystko pójdzie jak należy, miałam tam robioną plastykę i redukcję piersi i jestem zachwycona...
    Pozdrawiam Was wszystkie ...piszcie dalej bo to kopalnia wiedzy dla niezdecydowanych i zainteresowanych tym zabiegiem .
  • do anulek 102 2013.05.22 [21:58]
    anulek 102 proszę napisz coś więcej o redukcji i plastyce piersi.
    Ja przeszłam taka operację 2 tygodnie temu i bardzo proszę żebyś napisała,jak długo goiły Ci się blizny i jakie miałaś cięcie, bo w moim przypadku mam cięcia w okół brodawki i w w kształcie litery T odwróconej i jak na razie jestem przestraszona tym widokiem.
    Z góry dziękuje za odpowiedźusmiech.gif Iwona
  • anulek102 2013.05.23 [09:40]
    Iwonko.zauważyłam , że trafiłaś na właściwe forum o zmniejszeniu piersi , bo tam również zaglądam i pomagam dziewczynom które dopiero się decydują , albo są już po i mają pytania.
    Jestem bardzo ciekawa gdzie miałaś robioną operację.
    U mnie wszystko pięknie się zagoiło, miałam też cięcia takie jak ty i szycia nićmi wchłanialnymi , mam cieniutkie blizny..odrobinę zaczerwienione, ale to dopiero miesiąc po operacji.
    Smaruję Dermatixem to żel silikonowy, ale lekarz wczoraj kazał mi kupić plastry żelowe silikonowe , już zamówiłam w aptece internetowej.
    Piersi są piękne..kształtne , sterczące..odrobinę duże, bo jak na razie mam miseczkę D, E....chociaż w H&M kupiłam miseczkę C oczko.gif
    Pozdrawiam Cię serdecznie
  • do anulek 102 2013.05.23 [19:54]
    Bardzo Ci dziękuję ze zechciałaś odpowiedzieć i podzielić się ze mną jak pielęgnować i co stosować po zabiegu.Póki co jestem troszeczkę wystraszona tym co widzę. Piersi są ładnie uformowane, obecnie mam miseczkę C.
    Anulek 102 plastry żelowe przykleja się codziennie czy służą na dłuższy okres?
    Jeżeli zechcesz możesz napisać do mnie na mój profil: dabrowska-iwona@02.pl
    Pozdrawiam.
  • anulek102 2013.05.27 [14:14]
    Dziewczyny, które są już po korekcie powiek.prosze powiedzcie jak długo utrzymywała się opuchlizna i straszne wybroczyny pod oczami, spuchnięte worki....i zasinienia i zażółcenia .Jestem piąty dzień po korekcie i wyglądam okropnie, samo cięcie i szwy są ok...ale ogólnie rozległość zasinień mnie martwi....
    Będę wdzięczna za odpowiedź ..pozdrawiam
  • iw-ona 2013.05.27 [21:36]
    Witaj anulek 102
    Nie było mnie przez weekend w domu i nie zaglądałam na forum.
    Twoje cenne rady uspokoiły mnie i już tak nie panikuje.
    Dziś mija trzeci tydzień od zabiegu i od czterech dni stosuje maść contratubexen lecz nie wiem czy nie pospieszyłam się z tą maścią.
    anulek 102 Pozdrawiam i podaje ponownie mój e-mail;
    dabrowska-iwona@o2.pl

• iw-ona 2013.05.27 [21:38]
    PS. przy @o2.pl pisz "o" male i 2 czyli o2
  • kingOflive 2013.06.18 [11:58]
    niestety ta opuchlizna nie za fajna jest, ale potem jak zejdzie to efekty naprawdę super. Twarz taka bardziej promienna no i młodsza ale dużo w tym zasługi na pewno lekarza, który wykonuje ten zabieg.
  • gioia 13 2013.07.02 [01:10]
    Witajcie wszystkie babki przed i po plastyce powiek usmiech.gif ....Dzis mój 3 dzien po zabiegu.. Skłamałabym gdybym powiedziała, że wyglądam dobrze. Wyglądam źle ;-((( ale byłam na to przygotowana i specjalnie mnie to nie martwi...Rozpoczęły się dla mnie wakacje i choć z pewnym żalem, to jednak poświęcę te 2 tygodnie i przesiedzę je w domu. Najważniejsze aby efekt był zadawalający, a czy tak będzie- napiszę Wam za jakiś czas.... Dodam, że robiłam zabieg u dr Pernaka w Gdańsku ( ma już swój gabinet w tym właśnie miejscu). Jestem jego klientką/ pacjentką od dwóch lat. Ze wszystkich wcześniejszych zabiegów jestem zadowolona więc sądzę,( ufam oczko.gif , że i tym razem się nie zawiodę :- ))))
  • marsi696 2013.07.04 [19:26]
    Witam dziewczyny smiech.gif
    Poczytałam, pomyślałam i wczoraj, po wcześniejszej konsultacji oczywiście, poleciałam zrobić plastykę górnych powiek. Mam 42 lata. U mnie sprawa genetyczna: moja babcia, moja mama, a u mnie chyba nawet bardziej niż u nich (albo u siebie bardziej to zauważam) powieki z wiekiem opadły, nadmiar skóry, oczy ciężkie, wiecznie zmęczone, "smutne" więc postanowiłam coś z tym zrobić oczko.gif oddałam się w dobre ręce i czekam na efekty. Okazało się, że poza zbędną skórą miałam sporo tłuszczyku, który został usunięty. Dziś pierwszy dzień po zabiegu czuję się dobrze ale wyglądam jak bokser po najcięższej w życiu walce - oprawa oczu w kolorze bordo, ogromna opuchlizna szczególnie pod oczami, oczy otwierają się na ok. 1/3 ;/ ...i te plasterki... mam nadzieję, że jutro nie będzie gorzej, tylko już zacznie to wszystko schodzić, nie mogę się doczekać efektu - mam nadzieję, ze będę zadowolona usmiech.gif
    gioia 13 jak to wygląda u Ciebie? - to już 5 dni...
  • Jonia13 2013.07.09 [12:54]
    Witajcie,
    Dzisiaj mija 16 dzień po zabiegu korekcji powiek górnych. Blizny są jeszcze różowe, powieki lekko drętwe, siniaków brak, wydaje się, że wszystko goi się dobrze. Po dziesięciu dniach wróciłam do pracy z lekkim makijażem. Pojawiła mi się inna dolegliwość, o której tutaj nikt nie pisał. Na jedno oko słabiej widzę, jak przez mgłę. Czytałam, że coś takiego może się pojawić ale po kilku dniach powinno zniknąć. U mnie jest to 16 dzień i nie zauważam aby ta dolegliwość ustępowała. Czy u kogoś coś takiego się pojawiło, jeśli tak to po ilu dniach zniknęło.
  • gość 2013.07.10 [12:49]
    Jak wybrać dobrego lekarza i nie żałować swojej decyzji?
    http://goo.gl/qKqp5
  • balbina63 2013.07.14 [17:20]
    1 lipca przeszłam plastykę powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych. Cena- 2500zł. Zabieg przeprowadziła dr Wojszwiłło- Geppert (specjalistka od powiek)- gabinet przy ul. Abrahama 26 w Gdyni. Proces gojenia takich blizn zależy od bardzo wielu czynników. Oprócz umiejętności chirurga ważne są np. indywidualne skłonności do zasinień lub tworzenia się zgrubień w obrębie blizn. U mnie wygladało to tak: bezpośrednio po zabiegu (nie był wcale bolesny) miałam założone na szwy plasterki i podklejone plastrami gaziki-opatrunki. Po powrocie do domu zaczęła mnie boleć cała głowa, jednak bylam na to przygotowana przez panią doktor. Dostałam ampułkę z dawką pyralginy do wypicia, ból znacznie złagodniał. Oczy mi potwornie łzawiły, nie byłam w stanie nic robić. Dwie doby przeleżałam z uniesioną głową. W trzeciej dobie miałam juz zdjęte szwy- bardzo sprawnie i niemal bezboleśnie. Zdjecie szwów i uwolnienie sie od gazików było wielką ulgą. Widok mojej twarzy- katastrofa. Tego się jednak spodziewałam, ponieważ po mezoterapii mam zasinienia (po cieniutkiej igle) zwykle ponad tydzień. Prawa strona mniej spuchnięta, za to znacznie mocniej zasiniona. Lewe oko było zaledwie szparką. Dopiero dzień po zdjęciu szwów zalecono mi robienie okładów 2 razy dziennie po pół godziny (rumianek lub herbata) i smarowanie maścią Diprobase, z lekkim masażem opuszkami palców. Blizny każdego dnia stają się bardziej miękkie. Właściwie po prawej stronie (tej mniej opuchniętej) jest wręcz idealnie. Oko wyglada cudnie, blizna pod makijażem zupełnie niewidoczna. Został jeszcze maleńki siniaczek pod oczodołem-korektor załatwia sprawę. Strona lewa nadal nieco zapuchnięta i pod linią rzęs do linii cięcia mam ciągle taki spuchnięty, różowy wałeczek. Mam nadzieję, że tak nie zostanie, minęły dopiero dwa tygodnie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Dalej zmierzam masować i okadać rumiankiem. Za tydzień zdam Wam relację. Pozdrawiam Was! Balbina
  • gość 2013.07.15 [12:11]
    Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia!
    http://goo.gl/OKk8n

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...