Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sztabka

KOREKTA NOSA we Wroclawiu.

Polecane posty

Gość sztabka

Czesc dziewczyny! pisze na tym forum poniewaz chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z was moglaby mi polecic jakiegos chirurga plastycznego z klinika we Wroclawiu, ktory za niewielkie wg. mnie pieniadze poradzilby sobie ze zmiana mojego nosa. Przeznaczone mam na to 3500 zl plus wizyta konsultacyjna max 100 zl, bez pobytu w klinice bo chyba nie bedzie mnie na to stac. Wiecie, nie chce naciac sie na jakiegos ktory mnie oszpeci, jesli mialyscie taka przygode prosze napiszcie o tym. Prosze o nazwiska lub strony kliniki.Zarowno tych dobrych jak i zlych.Mam nadzieje ze znajde takiego ktory w tej cenie bedzie godny zaufania.Wazne, to nie ma byc czubek nosa, lecz bardziej gorna czesc, garbek.Nie jestem po konsultacji wiec nie mnie to oceniac jk bedzie to robione.Wiec pomozcie!! Z gory dziekuje bede zagladala codzien tutaj poki co, poniewaz operacje planuje zrobic jakos w 2013r. mam nadzieje ze uzbieram jakies informacji od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę wam !
up up podniosę bo też mam pytanie do kafeterian GDZIE MOZNA ZROBIĆ KOREKTĘ MÓŻGU ?? chodzi mi o zmarszczenie owego organu , bo jak zauważyłam kolosalna część społeczeństwa rodzi sie z mózgiem zliftingowanym . HELP HELP . Ratujmy społeczeństwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba i ja
poddam się takiemu zabiegowi, decyzja poprawienia sobie nosa była najgłupszą decyzją jaką podjęłam w moim życiu. No cóż po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak czytam
I zastanawiam sie cZy autorka tematu robi sobie jaja czy jest wogole niepoinformowana bez żadnych informacji. Korekta nosa całkowita to koszt od 7,500- 14000 tys zł. Sam czubek nosa czyli cześć chrzestna to koszt od 3500 do 5500 tys zł a u szczyta pewnie z 7000. Twoja suma jest za mała. Uważaj !! Na tym forum siedzą naganiaczki ktore zachwalala niekompetentnych lekarzy ! Nie wszyscy ale spotkałam sie z kilkoma! Dobrzy specjaliści to skupin, stępniewski, szczyt , kobus,łatkowski , Wójcicki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak czytam
Nie sugeruj sie tylko cena . Chociaż partacza tez sie cenią . Możesz poczytać o ww lekarzach ale wiedz ze każdemu zdarzają sie wpadki . Nie możesz sugerować sie tylko cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakim cudem
ci pozostali zdobyli specjalizacje? Kto dał dyplom i zgodę oszpecania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISALAM NIE WSZYSTKICH
nie wymienilam wszystkich! napisalam ktorych ja znam i moge polecic. jest tez kilku innych dobrych, ale ja znam najbardizej tych ktorych wymienilam. RADZE OMIJAC LEKARZY NIEZNANYCH ktorzy dopiero co nie tak dawno sie wybili !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
czy ktos moze cos więcej wypowiedziec sie na temat łątkowskiego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sielanka ktora
dopiero sie wybila to nie wiem! Dostali specjalizacje bo maja wiedze,a praktyka.... hmmmm.... skonczyc medycyne nie jest latwo. teoria a prktyka to co innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tzn. lekarze którzy się
wybili? Ktoś podpisał sie pod ich dyplomem, ktos dał przyzwolenie do wykonywania tego zawodu. Ja wybierając lekarza, sugerowałam się jego kwalifikacjami i do głowy nie przyszłoby mi, że ktoś kto kojarzy mi się z dobrem, z prawdą może przedstawić zabieg jako prosty i praktycznie bez możliwości komplikacji. Nie poszłam na zabieg bo byłam śmiertelnie chora i nie było mi wszystko jedno uda się czy się nieuda, chciałam lepiej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotyna0
Ja robilam operacje nosa u doktora Wegrzyna w klinice we Wroclawiu, i jestem bardzo zadowolona, super mi zrobil! przedewszystkim tanio robi i estetycznie, naprawde polecam godny zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktoś nie czuje się na
siłach to niech nie uczy się na mnie. Ja nie jestem królikiem doświadczalnym, praktykę można zdobywąc w inny sposób np. asystując . Zła jestem na to wszystko, w mojej głowie to się nie mieści i nie zrozumiem ludzi, którzy za wszelką cenę robią karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gilotyny
Podpisz się i pokaż zdjęcia jeśli chcesz być wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
dokładnie zgadzam sie z ostatnia wypowiedzią, wszystkie albo zachwalacie albo krytykujecie lekarzy a czy jestescie wstanie pokazac zdjecia po zabiegu.Jedno jest pewne nie ma co wierzyc dziewczyną tutaj na forum wypisujecie czasem bzdury .Prosze naprawde konkretne wypowiedzi osób po zabiegu które sa wiarygodne i są wstanie pokazac zdjęcia!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli moja operacja
byłaby udana na pewno nie byłoby mnie na tym forum, bo i po co? Jeśli natomiast ktoś chce wychwalać konkretnego lekarza niech podpisze się i pokaże zdjęcia, w przeciwnym razie na pewno będzie odbierany jako naganiacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
piszesz że nie udana , to może cos dokładniej napisz o twojej operacji u którego lekarza ja wykonywałaś i jesli piszsz prawde to nie widzę żadnego problemu z Twojej strony żebyś napisała o swoim zabiegu o ile to prawda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
podaj nazwisko lekarza i dlaczego twierdzisz że nie udana ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatajenie
Dziewczyny dlaczego nie chcecie pisac kto was okaleczyl? do cholery jasnej co to za tajemnica? Bronicie konowalow? Przyznajcie sie dlaczego nie potraficie wymienic nazwiska. Czy sie boicie? Czy ...???? Jakis powod jest. Tylko jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
a ja wiem dlaczego nie pisza nazwisk lekarzy , wiesz dlaczego bo to jedna wielka bzdura z tym że lekarz je okaleczył !!!! to nie prawda .. Jesli pisały by prawde to z pewnoscia podały by nazwisko lekarza , a mysle że całe to wielkie zamieszanie i odradzanie operacji jest spowodowane tym ze dziewczyny poprostu zazdroszcza innym zabiegu same chciały by poddac sie zabiegowi powiekszania piersi czy operacjii nosa itp. , ale nie maja pieniązków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatajenie
byc moze,ze to i taki powod, ale widzialam,ze jest tu masa naganiaczek, ktore jak zobacza jak sie jest odmiennego zdania o lekarzu to atakuja, i jakos dziwnie bronia danego lekarza. Przeczytaj temat Dr Adam Kruk.. Ja odrazu zauwazylam,ze cos tam nie gra. Zobacz jak atakuja osoby okaleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malax
widze,ze szukamy informacji na temat tego samego lekarza. Ja to czeam na dostep do galerii zamknietej na beauty, a tu wchodze jak nie mam co robic. To forum nie jest wiarygodne sciema na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
zgadzam się z Tobą to forum nie jest wiarygodne , jak moge cie znaleśc na beauty , moze tam wymienimy sie informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malax
ja jestem pod mikamika na beauty. Tam chociaz nikt nie sciemnia ani nic nie zataja. smialo ludzie pisza kto i co zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -prawda jest taka
każdy może wszystko napisać i na tym i na innym forum również. Zdjęcia wszędzie mogą być retuszowane, niestety w internecie nie znajdziemy odpowiedzi czy dany lekarz jest dobry czy nie, najlepiej zobaczyć pacjentki danego lekarza. Myślę, że im więcej tutaj klementynek, ewuniuszek itp. typ bardziej takich unikać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, osobiście mam dobre doświadczenia z panem Mateuszem Knakiewiczem. Robił mi dwie operacje – usuwanie garbu na nosie i liposukcję z ud. Jest dostępny we Wrocławiu w rodzinnej klinice swojego ojca na Rydygiera, ale dość trudno się do niego dostać bo na co dzień pracuje gdzieś nad morzem, także we Wro jest tylko w weekendy i to nie we wszystkie, ale warto nawet odczekać trochę i sobie u niego termin zaklepać. Sympatyczny, zaangażowany, jeszcze nie jest zepsuty bo dość młody także ma pasję do swojej pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piersi robił dr Mateusz Knakiewicz i jestem zadowolona z efektu ale też z całego podejścia pana doktora, wszystko mi i mężowi tłumaczył, nie było pytań na które by nie odpowiedział itp. Czułam się dużo bezpieczniej i pewniej wiedząc jak będzie wyglądała sama operacja i też rekonwalescencja potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralinkra
Hej, podbijam pytanie, bo poprzednie posty są dość stare, a zależy mi na aktualnych opiniach. Kogo polecacie do korekty nosa we Wrocławiu i okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinaaPe
Hej, koleżanka robiła to w Orthos w Komorowicach niedaleko Wrocławia. Nie wiem dokładnie u kogo ale mogę się podpytać. Byłą bardzo zadowolona a efekty widać codziennie. Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kralinkra - moja siostra robiła u dr Jakuba Kratochwila i szczerze poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją plastykę nosa wykonali w klinice http://prestigeclinic.pl – świetni specjaliści, bardzo dobre podejście do klienta i świetna oferta. Naprawdę polecam – nie ma co bać się operacji plastycznych, to tak naprawdę mało inwazyjne zabiegi, a czujecie się po nich cudnie. Ja polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×