Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioccodinave

korekta odstających uszu-ENELMED??????

Polecane posty

Gość fioccodinave

Czy ktos z forumowiczów wykonywał zabieg korekty odstających uszu w ENELMEDZIE w Warszawie??? Ja mysle o zabiegu ze znieczuleniem miejscowym, czy trzeba po zabiegu nosic specjalne opaski??? przez jaki czas??? i oczywiscie ile to wszystko kosztuje - na stronie podają cene od 2000 tys. Bede wdzieczna za wszelakie informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLORETTA
WITAJ JA ROBIŁAM ZABIEG W KATOWICACH 24.09 WIĘC POLECENIE LEKARZ NIEWIELE CI POMOŻE , ALE ZABIEG JAK NAJBARDZIEJ W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM ZERO BÓLU,PEŁNY KOMFORT,NATOMIAST PO KILKU GODZ.KIEDY ZNIECZULENIE MINĘŁO BÓL BYŁ NIEMAL NIE DO ZNIESIENIA ,PRZYNAJMNIEJ W MOIM PRZYPADKU, NIE KAŻDY TAK REAGUJE ,ZAŻYWAĆ MUSIAŁAM TRAMAL A I TAK NIEWIELE POMOGŁO .DWIE DOBY BYŁY TRUDNE,NIEPRZESPANE NOCE NIE MOGŁAM SIĘ POŁOŻYC .W CZWARTEK MIAŁAM ZDJETE SZWY CHODZĘ BEZ OPASKI JESTEM BAAAAAAAAAAAAAAAARDZO SZCZĘŚLIWA I ZADOWOLONA Z EFEKTU.NA NOC MUSZĘ ZAKŁADAĆ OPASKĘ OBOJETNIE JAKĄ CHODZI O TO ABY NIE ZAGIĄĆ USZU PODCZAS SNU.JA JESTEM JUŻ PO ALE GDYBYM MIAŁA PODJĄĆ TAKĄ DECYZJĘ PORAZ DRUGI ,GDYBYM MIAŁA TAK CIERPIEĆ NAWET CAŁY TYDZIEŃ TO NAPEWNO BYM SIE ZDECYDOWAŁA BEZ WACHANIE.W KOŃCU MOGĘ SPIĄĆ WŁOSY JAK TYLKO MAM OCHOTĘ NIE MARTWIĄC SIĘ CZY WIDAĆ MOJE USZY .ŻYCZĘ CI POWODZENIA,GDYBYŚ MIAŁA JAKIES PYTANIA ,CHETNIE ODPOWIEM. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLORETTA
KOSZT JAKI PONOSŁAM TO 3600, MIAŁAM DODATKOWO WYCINANE MAŁE ZNAMIĘ Z JEDNEGO UCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioccodinave
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz. Przekonuje sie coraz bardziej do korekty moich odstających uszu. Piszesz, ze opaske zakladasz tylko na noc - czy zaraz po zabiegu musialas nosic opaske non stop??? Ja pracuje i szczerze mowiac nie chcialabym, zeby wszyscy w pracy wiedzieli o mojej operacji...........ze zrozumialych wzgledów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLORETTA
PO ZABIEGU JESTEŚ ZABANDAŻOWANA JAK MUMIA ,POD BRODĄ I DOKOŁA GŁOWY.MIAŁAM PROBLEM W POKONANIU DROGI Z DOMU DO SAMOCHODU , DO KLINIKI I Z POWROTEM, NIE CHCIAŁM ABY KTOŚ MNIE ZOBACZYŁ NIE MIAŁM OCHOTY SIE TŁUMACZTĆ.W TRZECIEJ DOBIE DOKTOR ZABANDAŻOWAŁ MNIE DOKOŁA GŁOWY WIĘC MOGŁAM ZAŁOŻYĆ CHUSTKĘ NA KSZTAŁT OPASKI, TO NIE TO SAMO CO SAMA OPASKA PONIEWAZ MASZ POD SPODEM OPATRUNKI ORAZ BANDAZ ALE MOŻESZ JUZ SIĘ JAKOŚ POKAZAĆ ALE NIE W PRACY.TYDZIEŃ L4 , W DZIESIĄTEJ DOBIE MIAŁAM ZDJĘTE SZWY MOGŁAM WYJŚĆ Z GABINETU DOKTORA BEZ NICZEGO ALE WŁOSY ,któtych nie możesz myć przez cały tan okres wyglądają żałośnie , więc zakładasz opaskę.USZY SĄ JESZCZE TROCHĘ SPUCHNIĘTE I ZACZERWIENIONE ALE MYJESZ WŁOSY SPINASZ JE I WYCHODZISZ Z DOMU JAK NOWO NARODZONA , NAPRAWDĘ WARTO POLECAM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioccodinave
Dyieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×