Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja mama

korekta uszu u dziecka?? zrobic czy nie?

Polecane posty

Gość Alicja mama

Nie wiem co robic, czy mozecie mi poradzic? Ile ryzyka niesie ze soba taki zabieg u dziecka (pelna narkoza). Czekam na wasze odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 z nowymiuszami
Nie bardzo się na tym znam od strony medycznej, ale radzę Pani lepiej wykonać ten zabieg. Mam 17 lat i w marcu miałam operację. W znieczuleniu miejscowym... Ale rozumiem, że to dość małe dziecko ?Żałuję, że tak późno miałam ten zabieg. (Bo to właściwie zabieg. )Dzięki temu uniknęłabym szykan w podstawówce i gimnazjum... Decyzja jest jak najbardziej słuszna i dziecko będzie Pani bardzo wdzięczne w przyszłości... Obawiam się tylko, jak zniesie ból po operacji (najgorsze są pierwsze dwa tygodnie po, szczególnie spanie)... ALe korzyść jest ogromna : zero stresu, wiecznego poprawiania włosów i podejrzewania wszystkich o to,że śmieją się z moich uszu, mogę swobodnie uprawiać sporty, nosić różne fryzury zamiast wiecznie rozpuszczonych włosów... Proszę wybrać sprawdzonego specjalistę, a wszystko będzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja mama
dziekuje za odpowiedz tak, wiem, ze to z jednej strny sluszna decyzja- drugiej jednak to decyzja powiazana z duzym ryzykiem zadna matka nie che zadawac dziecku bolu, a to byloby niczym innym. Dziecko nie rozumie co od niego chcemy, czy warto na sile upiekszac? Czy mamy do tego prawo? Nie wybaczylabym sobie, gdyby cos poszlo nie tak . Mam tak wiele obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekaszzzz
skad w Polsce pieniadze na taka operacje? masz ich za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekaszzzz
skad w Polsce pieniadze na taka peracje? masz za duzo kasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zainwestowac ta kase, niz zeby dziecko mialo cale zycie przechlapane. :-O to autorki sprawa, na co wydaje pieniadze i skad je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×