Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ieccobiko

KRAKÓW - Dobra depilacja laserowa

Polecane posty

Gość ieccobiko

\Chciałabym się dowiedzieć jakie polecacie kosmetyczki z Krakowa, bo chciałabym sobie zrobić depilacje laserowa ale nie wiem gdzie.... Macie jakieś dobre sprawdzone salony? Jakich unikach... Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieccobiko
podnoszę temat odnośnie dobrej kosmetyczki w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrudek
Polecam Active Woman na Józefińskiej. Przynajmniej tam nie oszczędzają na sprzęcie i mam efekty dużo szybciej niż gdzie indziej. Męczyłam się w różnych miejscach i wkońcu zaczęłam sama szukać najpierw sprzętu po forach. Trafiłem na informację, ze najmocniejszy jest Light Sheer. Sprawdzałam opinie o sprzęcie i szukałam kto pracuje na Light sheer w krakowie . Tak trafiłam do Active Woman. Wejdzie na: http://www.uroda.krakow.pl/depilacja-laserowa/opis/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morwiecka
Dziewczyny pytacie się o dobra kosmetyczkę lub kosmetologa czy gdzie zrobić depilacje laserową? Bo to są dwa różne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se te pizde szlifierką kurwo jebana kurwa ogól, a nie zawracaj dupy innym, a po za tym, ty kurwo pierdolona, mam nadzieje, że znajdziesz faceta, który będzie cie bił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak byłaś już? znalazłaś dobry gabinet? Bo jeśli dalej będziesz szukać, albo któraś z was będzie potrzebować namiarów na dobry salon, gdzie można się poddać depilacji to polecam ten gabinet http://krakow.bonarka.yasumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepwatching
najlepsza to w dermedzie na Krzywej. Bardzo dokładnie wszystko zostało zrobione, bez bólu. Kilka zabiegów i można zapomnieć o włosach. Sprawdziłam na sobie więc mogę też z czystym sumieniem polecić Ci ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do Estetici na sławkowskiej. Mają na pewno dobry sprzet bo mam super efekty juz po kilku zabiegach. poza tym bardzo miłe panie tam pracuja, wiec nie odczuwa sie dyskomfortu nawet jak sie robi bikini calosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaJJ
A to ja czytałam że warto zdecydować sie na depilacje laserową w tym salonie http://www.vici.clinic/#!depilacja-lightsheer/c18r2 . Mają tam bardzo specjalistyczny sprzęt, do takiej depilacji trzeba też sie odpowiednio przygotować. Dobrze ze o tym informują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w Vici mają nówka laser - trzymiesięczny :) Jeden z najlepszych laserów, Laser Light Sheer Duet, zupełnie bezbolesne zabiegi. Dodatkowo promocję, za 1999 zł można bez limitu korzystać z zabiegów na małe partie ciała przez rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nadal szukasz możesz spróbować tutaj: depilacja-laserowa-wyszczuplanie.pl , mają nowoczesny laser palomar vectus, podobno działa nawet na jaśniejsze włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytanowak
Dziewczyny, w Krakowie tylko Vici! Mają laser Light Sheer Duet, jeden z najnowocześniejszych, zabiegi nim przeprowadzane nie bolą. Na dodatek teraz przy zakupie pięciu zabiegów, jeden dostajesz w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wąłsnie skonczyłam depilację bikini w tym salonie www.sofibeauty.pl. Bardzo dobra obsługa i ceny konkurncyjne jak za ta usługe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka74
Ja byłam w Vici Clinic na zabiegach laserem Light Sheer Duet. Mam jasne włoski na łydkach, myślałam, że to będzie problemem. Jestem po trzech zabiegach i już jestem bardzo zadowolona z efektu ale myślę, że jeszcze co najmniej raz się przejdę. Warto spróbować bo każdy pierwszy zabieg jest za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joann77
Ja też polecam Vici Clinic na św. Sebastiana w Krakowie. Dysponują oni laserem Light Sheer Duet, zabiegi są bezbolesne. Obecnie mają bardzo ciekawą promocję - pierwszy zabieg wykonują za pół ceny. Warto się przejść i spróbować, zobaczyć na własnej skórze jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KejtiEstera
Byłam na depilacji laserowej w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi robiła mi przemiła pani Kasia. Na pierwszy zabieg dostałam 50% zniżki. Efekt był widoczny bardzo szybko. Obecnie jestem po trzech zabiegach i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra86
Polecam klinikę Dr Legrand w Krakowie. Sama korzystam u nich z depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie już udało się uzyskać. Do tej pory borykałam się z problemem wrastających włosków i muszę przyznać ze po depilacji laserowej mój problem znacząco się zmniejszył. Polecam wszystkim,jest to zdecydowanie miejsce warte uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z depilacji laserowej light sheer duet. Widzę juz pierwsze efekty jestem po 2 zabiegach. Jestem zadowolona ze trafiłam do gabinetu na sławkowskiej. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 30
Naturalne metody są najlepsze Od kilku lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 123
Polecam naturalne metody Od kilku lat stosuję depilację cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 29
Znajoma zdecydowała się na depilację laserową, o ile zapamiętałam, to był to Palomar Vectus . Jest bardzo zadowolona. Sama byłam pod wrażeniem efektu. Po pierwszym zabiegu widać było jak skuteczny to laser. To to był najlepszy wybór. Skóra po depilacji nie była poparzona. Spektakularny efekt. Jeśli myślicie o zabiegach depilacji laserowej, to w 100% gorąco polecam. www.mapro.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 44
Tutaj znalazłam super stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Fajna sprawa. Zaciekawiło mnie, że istnieje tak dużo metod depilowania. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Jednak zainteresowała mnie laserowa depilacja. interesuje mnie jaki wpływ mają lasery od depilacji na tatuaże , czy ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi laserami to jest różnie najlepiej pójść w miejsce które juz jest dłuzej na rynku i mają dobry laser. Mi koleżanka poleciła estetice na Sławkowskiej, jestem bardzo zadowolona. Przed zabiegiem jest konsultacja, sprawdzają czy włosy są ciemne bo jasnych nie da sie usunąć na stałe. Ogolnie bardzo miła atmosfera i widac ze maja doswiadczenie. Jestem przed 3 zabiegiem a juz widze super efekt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o depilację laserową to mogę polecić MTT Estetica. Chodzę tam regularnie na różne zabiegi, w tym też depilację laserową i zawsze jestem zadowolona. Mają tam profesjonalny personel i bardzo komfortowe gabinety. Czas w nich mija bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynamusiak
Polecam depilacje laserowa w klinice Dr Legrand w Krakowie przy ul. Zamkowej. Pracują na laserze diodowym ktorego ogromna zaleta jest głowica chłodząca która niweluje wszelki dyskomfort bólowy w trakcie zabiegu. Jestem po 4 zabiegach na nogi oraz bikini i jestem zachwycona efektami jakie już udało się uzyskać. Polecam wszystkim ta klinikę. Miejsce godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoraTa
Laser rewelacyjnie działa na jasne włoski:) Depilacja laserowa w przypadku jasnych jest kompletną stratą czasu i pieniędzy. Co nie zmienia faktu, że jeśli ma się ciemne włosy to z żadna inna metoda nie jest równie skuteczna. Wiem to najlepiej - przetestowałam już niemal wszystkie. Dopiero dzięki liht sheer duet mam spokój i to już od roku. Pięć zabiegów wystarczyło. W Krakowie warto się udać do estetici na sławkowskiej, na depilacji znają się jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jak depilacja laserowa to tylko u przemiłej Pani Kasi z Instytutu Piękna Bielendy 🙂  mnie prawie nie bolało, a do tego zawsze jest taka miła atmosfera, że nawet się nie myśli o bólu. Jestem po kilku zabiegach i już praktycznie mam wszystkie włoski z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×