Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olapola

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość olapola

Przed wczoraj byłam na zabiegu wypełniania bruzd nosowo wargowych, preparatem restylane. nie powiem bruzdy zniknęły ale zmiat tego mam dwie fałdy w miejscach wsytrzyknięć. Wygląda tak jakby wstrzyknięto mi za duzo materiału. co mam o tym sądzić czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka23
hej mam surgiderm, podobno to się musi ułożyć, mam ostrzykiwane okoliceoczu i tez czasami wyglada to w podobny sposób jak piszesz, ale podobno tak z tym jest, musi sie ułożyć, może sprobuj wciskać, tak jakbys uciskała temiejsca, ale najpierw spytaj swojego Dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gm
olka daj sobie spokój z tym shitem po 40stce będziesz sie ulepszać na razie i bez tego jesteś śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Dziewczyny, pewnie tu nie zaglądacie, ale może... Mam ten sam problem - wypełnienia pod oczami zamieniły się w mocno wypukłe wałeczki. Jestem trzeci dzien po zabiegu i jestem zdenerwowana. Czy to tak zostanie? Napiszcie, jak to w końcu u was się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
rozmasujcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
dzięki buziorek za odpowiedź :-) Też tak robię, rozmasowuję, ale ta twarda pręga pod spodem się nie zmniejsza, a chyba przez to rozmasowywanie rozciąga mi się skóra pod oczami, bo jest jakaś wiotka. Więc trochę się boję tak na siłę, choć dzwoniłam do lekarki i też mi powiedziała, że mogę rozmasowywać. Dziś już czwarty dzień po i nie wiem czy to rozmasowywanie jeszcze ma sens. A Ty buziorku, też tak miałaś? Napisz coś więcej o własnych doświadczeniach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslsls
Z czasem się ułoży. Niestety tak to bywa z wypełniaczami. Ja przerabiałam to kilka razy i generalnie jest tak, że jedne zmarszczki znikają, ale niestety ich funkcje mogą przejąć wygenerowane wypełniaczem inne. To, o czym piszecie, pownno zniknąć w perspektywie 3 tygodni, powiedzmy. Jest tam pewnie jeszcze trochę obrzęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
Ja miałam tak z bruzdami wargowo nosowymi ale po tygodniu to się wchłonęło i nie wyczuwałam już pod palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Dziewczyny dzięki za wsparcie :-) Poza tym za radą buziorka poszłam znów przed pół godziną wmasowywać ten kwas. I wiecie co? Tak uciskałam skutecznie, że jedna wypukłość zniknęła!!! Mam nadzieję, że to dobrze i że mi ten kwas nie wszedł w jakieś niewłaściwe miejsca, ale wygląda to o niebo lepiej niż wcześniej :-) Nie mogę uwierzyć, choć trochę się boję, czy dobrze zrobiłam, bo już nie wyczuwam tej twardej pręgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego co wiem lepsza jest sculptra, powoduje ona narastanie kolagenuw skorze i nie jest to taki wypelniacz jak kwas hialuronowy, w wawie w dotyku spa robia profesionalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazik
sculptre robia bardzo dobrze W Keramedzie we Wroclawiu, a na serio malo kto to robi dobrze w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbbj
A miała któras z Was ujędrniane piersi kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny przecież sculptra to sztuczny środek który bardzo często zostawia brzydkie grudy pod skóra która z nas by chciała sobie coś takiego zafundować!! osobiście wolę dobry jakościowo kwas hialuronowy który jest bezpieczny i daje piękny efekt na 12 miesięcy niż bać się że skluptra mi przeryje buzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to tylko obrzek, zniknie po tygodniu. Zdarza sie jednak, ze niewprawny lekarz wstrzyknie zbyt duzo. Okolice oczu sa najtrudniejsze. Polecam delikatnie rozmasowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie zgadzam się z hostess - lepsze są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Dziewczyny w innym wątku na tym forum piszą o tych zgrubieniach, które się porobiły. Nie radzę wybierać tego preparatu, w szczególności, że producent ostrzega o tym, że mogą robić się grudki pod skórą. Radze wybrać kwas hialuronowy i dobrego specjalistę, który ten preparat dobrze ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak to czytam to zastanawiam się czy sama zdecydowałabym się na sculptre i myślę że stanwoczo nie! bo tak na zdrowy rozum jaką przewagę np nad kwasem hialuronowym ma sculptra zę muszę narażać się dodatkowo na np: - grudki pod skórą - masowanie którego trzeba pilnować - opuchlizny - brzydki efekt na stałe bez możliwości rozpuszczenia wypełniacza przecież to się zdarza często a efekt jest mocno przeciętny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bm88
dziewczyny jak dlugo utrzymywala Wam sie opuchlizna na ustach??jestem tydzien po zabiegu, mam bolacego guza w okolicy wstrzykniecia preparatu, bardzo mi to przeszkadza robilam trwalym wypleniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci już gdzieś odpisałam - ale tam nie wiedziałam, że powiększałaś trwałym wypełniaczem. Tu może być problem z reakcja alergiczną na preparat. Dlatego lepszy do tego typu zabiegów jest dla mnie kwas hialuronowy. Radze jeszcze raz - konsultacja u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzaaz
dosc dlugo zalezy u kogo robisz, ja robilamu dr Widerkiewicza, efekt: ludzie mowia ze super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuzzaaz
Weź sie opanuj i nie rób bezmózgiej reklamy w ciągu godziny na 7 różnych postach napisałaś pozytywne opinie o dr Widerkiewiczu i Keramedzie - żałosne jest to strasznie. I żeby to było o jednym zabiegu ale widzę, że robiłaś u niego lipolizę, hydrolift, botox, kwas hialuronowy - naprawdę świetny to musi być doktor. Nie ma nic gorszego niż tak oczywisty i bezmyślny marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuzzaaz
A teraz prosze jak wiarygodnym źródłem jest forum Ponizej 8 wpisów zuzzaaz zrobionych w ciagu godziny na forum kafeteria :-) Obiektywna opinia należy do was :-) Forumowicze nie są idiotami moi drodzy marketingowcy. a to wpisy zuzzaaz: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3975550 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3632238 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4526048 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3699620 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3318007&start=4440 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4617845 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3577993 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3403580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellinka
Bagin mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty.Przeciez jesli jest sie jeszcze młodym nie ma co poddawac sie takiemu zabiegowi.A serum z kwasem hialuronowym ma silne własciwosci nawilzajace,spłyca zmarszczki i nadaje ładny kolor skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie najlepiej zadziałało serum z kwasem hialuronowym IQ NAtural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, też miałam zrobiony ten zabieg cztery dni temu (okolice oczu) przez chirurga plastycznego i moje oczy wyglądają gorzej niż przed wstrzyknienciem kwasu :/ Zrobiło mi się lepiej czytając wasze wypowiedzi... Pomimo tego, że za półtora tygodnia mam wizytę kontrolną i tak byłam przerażona, bo ponad rok temu zabieg miałam wykonany przez panią kosmetolog i nie miałam takiego problemu prócz małego siniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ofertę gabinetu medycyny estetycznej pod adresem www.imeiaa.pl , bo mnie akurat zainteresowała i skorzystałam z jednego z polecanych zabiegów. Poddałam się usłudze z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i efekt spełnić moje oczekiwania. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony o oferuje najnowsze na rynku metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×