Odpowiedz na ten temat

Laser frakcyjny działa?????????

• gość 2017.01.04 [12:40]
    Jedyny zabieg, który miałam zrobiony to lifting Zaffiro w Estivance i muszę przyznać, że działa, aż jestem zdziwiona.
  • Zobacz także:

• gość 2017.01.04 [14:02]
    W moim przypadku laser frakcyjny doskonale się sprawdził. Miałam sporo blizn po trądziku, z którym zmagałam się kilka dobrych lat. Zabieg robiłam na Bemowie: http://urodaipiekno.pl/pl/offer/zabiegi-laser owe/laser-frakcyjny-co2.htm Polecam to miejsce.
  • gość 2017.01.11 [21:27]
    Ja tez jestem zadowolona z efektow zabiegu lasera frakcyjnego, wiekszosc blizn zniknela, robilam laserem wloskim SmartXide Dot, w chorzowie na slasku, jezdzilam kawal drogi, bo moja lekarka mi polecila, bardzo profesjonalna obsluga, efekt przerosl moje oczekiwania, placilam 3000 pln za 3 zabiegi ma twarz. Melania
  • gość 2017.01.17 [09:50]
    Też byłam w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki na tym laserze i rzeczywiście dobra opcja, choć trochę droga. Ale efekty są, to trzeba przyznać.
  • gość 2017.01.18 [13:16]
    działa usmiech.gif przekonałam sie o tym dzięki la pelle we Wrocławiu
    praktycznie bezboleśnie, w ciągu 30 minut
    zabieg więc jest szybki, ale daje efekty na lata, polecam
  • gość 2017.01.24 [11:29]
    pełno tu zakłamanej AGRESYWNEJ AUTOREKLAMY tego szkodliwego zabiegu
    dożywotnie oszpecenie po laserze 1:'laser zniszczył moja twarz'
    https://www.realself.com/review/dallas-tx-fra xel-laser-fraxel-destroyed-face?rsuid=1470549&amp ;utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campai gn=NL1XDayPM%202017-01-23&utm_term=GlobalNLSuperStar
  • gość 2017.01.31 [00:54]
    Witam.
    Pozwoliłam się tutaj troszkę wtrącic, otóż chcialam opisac przygodę moją od pierwszego zabiegu który zaczął się 1,5 roku temu. mając pierwsze 40ci pozwolilam sobie na zabieg frakcyjny z osoczem, powiem tak, ze nawet dość dlugo to trzymalo, lecz nie az tak jakby się tego oczekiwalo w rzeczywistości. Po drugim zostala mi spalona mocno brązowa plama na czole, pojechalam trzeci raz do kliniki dr. Gojdz w Warszawie, i co moje drogie panie, zabieg wykonany 3 raz jak juz wspomnialam w trakcie 1,5 roku, a efektów g****o , proszę wybaczyc za wyrażenie, ale szlak trafia czlowieka , bo pieniądze bardzo duze , az 4 tyś , frakcyjny z osoczem bogatoplytkowym na jeden zabieg..... Do tego coś się stalo pod okiem, okropnie mialam opuchnięte, szybko przykladali mi kostkami lodu. Teraz minął miesiąc, a w miejscu gdzie bylo opuchnięte czuję niezbyt dobre ukrwienie, okazuje się po wizycie u lekarza, ze muszę to skonsultowac z lekarzem medycyny estetycznej. Bo jak dotykam , wręcz lekko nawet podszczypuje te miejsce to mało co mam czucia. Przykro mi bardzo, ze opisuje tutaj tą klinikę, moze co niektóre pacjentki są zadowolone, ale chyba najwięcej te które są te sławne ...... i moze co nie którym się tez udało po za światem gwiazd i fleszy..... Ale nie mi , smutas.gif niestety
    Teraz jestem tak rozczarowana, poniewaz mieszkając za granicą, czlowiek nie ma mozliwosci przyjazdu do Warszawy. Koszta ogromne. Bylam w pl, jechalam z wielką nadzieją i radośćią do tej kliniki, a teraz żałuję i płaczę. Co mam zrobić ???smutas.gif
    Pozdrawiam
  • gość 2017.02.03 [13:19]
    według mnie działa. Sama miałam problem z bliznami potrądzikowymi i pomógł mi właśnie laser frakcyjny w centrum medycyny estetycznej i dermatologii https://wellderm.pl/zabiegi-laserowe/ Po bliznach prawie nie ma śladu
  • gość 2017.02.03 [15:42]
    Witam. Tez kiedys dzwonilam do Gojdz,po nieudanym zabiegu osocza,ale nie pojechalam,bo bylam bardzo.nie milo potraktowana przez recepcioniste,ktory muwil mi ze do Dr nieda mi terminu,bo tylko on robi .bla bla. Take jak jusz pisalam trafilam na partacza w Ponaniu Dr. Lichaj I twarz do konca zycia spalona przez laser latem tylko filtr 50 zero przyjemnosci. Zaluje strasznie. W Polsce Jake jusz nic nie robie,wole wiecej zaplacic. Ale to co masz z okiem to morzesz miec martwice ,morze z jakims czasem to ustapic. U dentysty tez sie zdarza jak zle zaaplikuje.
    Jak szukasz dobrych lekarzy to polecam Czechy Praga medycyna estetyczna. Durzo ludzi z Niemiec Austri tam jezdzi. I taniej niz w Polsce. Badz dobrej nadzieji I vitaminy . Jak jestes z Niemiec to kup wobenzym .
  • EverythingS 2017.02.06 [13:15]
    Nie wiem skąd tyle marudzenia o tym laserze było. Jestem po 3 zabiegach zwww.drlegrand.pl/laser-frakcyjny-co2-odmladza nie/ bo chciałam się pozbyć zmarszczek wokół oczu i ust i jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabiegów. Fraksel u mnie sprawdził się idealnie. Już koleżanki z pracy namówiłam, żeby spróbowały bo zabieg warty jest każdej złotówki usmiech.gif
  • gość 2017.02.06 [15:28]
    Tak jakt ci dobrze zrobia,a u mnie mnie spalil.
  • gość 2017.02.06 [21:45]
    Jutro jestem umówiona na zabieg fraxelem. Lekarz przepisał mi dexocycline, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii. Teraz doczytałam że jest to lek fotouczulajacy. Czy powinnam obawiać się powikłań? Co robić?
  • ardeas 2017.02.07 [23:04]
    Witam proszę o kontakt z ludzmi którym laser frakcyjny zaszkodził
  • onderi 2017.02.07 [23:06]
    Jestem 2 miesiące po laserze pojawiło mi się mnóstwo dziur , albo to są rozszerzone pory , z tego co wiem nie idzie tego zlikwidowac juz . Zastanówcie sie naprawde przed fraxelem . Ja mam oszpeconą twarz . Musze się z tym pogodzic smutas.gif
  • gość 2017.02.08 [08:16]
    Jake tez mam plamy I dziury ubytki w niektorych miejscach I najgorze jest ze nie moge sie opalac bo tam robiom sie czarne plamy a kremy sa bardzo drogie. Nikomu nie polecam laserow ,sa inne metody na poprawe zmarszek I innych. Za granica wogole nie robi sie laserow. Uwazajcie,bo po czasie skora robi sie zwiodczala! Koszty tez wysokie
  • gość od androcuru 2017.02.13 [14:50]
    Byłam u lekarza w sprawie zabiegu laserowego. Pytałam o radiofrekwencje mikroiglowa, co2 oraz Hifu... A konkretnie jaka jest prawda z tym spalaniem tkanki tłuszczowej.. Bo tego obawiam sie najbardziej. Dr powiedział ze owszem istnieje takie ryzyko (nawet jesli zabieg jest robiony przez doskonałego lekarza i na oryginalnym sprzęcie) ale taka jest zasada działania wszystkich urządzeń termicznych czyli laserów. Maja uszkadzać tkankę podskórna wysoką temperatura aby mogl budować sie nowy kolagen i zeby nie przejmować sie bo skoro traci sie tłuszcz a zyskuje nowe włókna kolagenowe to przecież nie ma strać. Zapytałam wiec jaki typ kolagenu sie tworzy pod wpływem laserów. Odpowiedzial ze trzeci typ kolagenu. Wiecie jaki to jest? To kolagen pourazowy a inaczej zwloknienia. W takim razie jak mozna mowić ze nie ma strat kiedy traci sie zdrowa tkankę tłuszczowa a zyskuje podskórne blizny, ktore napewno nie maja tego samego ukrwienia, dotlenienia itd ?!!!! W dodatku zamienienie tłuszczu na "nowy kolagen" to przecież żaden zysk tylko zerowy bilans. Aby wynik był na "plus" trzeba zrobic chociaż 5 zabiegów. To sa słowa lekarza medycyny estetycznej! .... Zrezygnowałam... . Nie bądźcie naiwni i zanim cokolwiek zrobicie na twarzy szukajcie informacji, a najwiecej jest na zagranicznych stronach. PL jak zwykle 100 lat za murzynami. To co Ameryka wyrzuca idzie do nas..
  • gość 2017.02.13 [15:57]
    Dokladnie
  • miggotkaa123 2017.02.23 [14:21]
    na mnie laser frakcyjny w cocotime we wroclawiu działa. I z tego co wiem to nie tylko na mnie, ale moje znajome ktore też chodzą takie zabiegi także są zadowolone
  • gość 2017.02.24 [04:31]
    blizny i nieodwracalne oszpecenie po laserze:
    https://www.realself.com/review/brisbane-au-a dvise-scarring-secondary-deep-partial-burns-laser-resurfacin g?rsuid=1470549&amp ;utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campai gn=NL2XWeekPM%202017-02-23&utm_term=All%20Other%20Newsle tter
  • gość 2017.02.24 [15:39]
    Działa, zwłaszcza w przypadku rozstępów! Polecam super miejsce: http://urodaipiekno.pl/pl/offer/medycyna-este tyczna.htm
  • gość 2017.03.20 [03:33]
    kolejne oszpecenie laser
    https://www.realself.com/review/richmond-va-l aser-resurfacing-co2-disasterous-results?rsuid=1470549&amp ;utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campai gn=NL3XWeekPM%202017-03-19&utm_term=GlobalNLEngaged
  • gość 2017.03.20 [03:35]
    nieodwracalne zniszczeni skóry laser:
    https://www.realself.com/review/toronto-on-fr axel-laser-fraxel-ruin-life?rsuid=1470549&amp ;utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campai gn=NL3XWeekPM%202017-03-19&utm_term=GlobalNLEngaged
  • gość 2017.03.20 [03:36]
    i znowu nieodwracalnie zniszczona skóra:
    https://www.realself.com/review/sydney-fracti onal-laser-damaged-my-skin?rsuid=1470549&amp ;utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campai gn=NL3XWeekPM%202017-03-19&utm_term=GlobalNLEngaged
  • manuela9996 2017.03.20 [21:48]
    hej jezyk.gif 16 marca byłam na laserowym usuwaniu blizn na twarzy po zadrapaniach. Cere ogólnie miałam ładną tylko przeszkadzały mi same blizny. Lekarz zaproponował zabieg na całą twarz żeby wyrównac inne niedoskonałości i zeby cera była jednolita. Dzisiaj połowe strupków już mi zeszło, ale widzę że siateczka od lasera nadal jest widoczna :-/ wygląda to jak rozszerzone pory , których przed zabiegiem nie miałam. Lekarz stwierdził że po okolo 1,5 miesiąca nic nie bedzie widać. Mam jednak inne przeczucia ...smutas.gif Prosze napiszcie jak było u Was ?! Jestem załamana tym co ludzie pisza w internecie smutas.gif I jak z opalaniem się? do końca życia nie mogę ruszyć się na słońce bez filtru uv50? Koszmar...
  • Kaszka92 2017.03.22 [14:41]
    Laser frakcyjny CO2 to szybki, bezbolesny i bezpieczny zabieg na przebarwienia o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania i długotrwałych efektach. Podczas zabiegu na skutek kontrolowanego procesu uszkodzenia naskórka promieniem lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry. Jednocześnie światło lasera naświetla i intensywnie rozgrzewa komórki barwnikowe, które ulegają rozbiciu. W wyniku zabiegu plamy chwilowo ciemnieją, by po kilku dniach całkowicie się złuszczyć. Już po jednym zabiegu powierzchowne zmiany barwnikowe znikają bądź w znacznym stopniu jaśnieją. W przypadku głębokich przebarwień dla uzyskania zadowalającego efektu zalecana jest seria 2-3 zabiegów.
    Zabieg polecam wykonać w klinice Dr legrand. https://www.drlegrand.pl/laser-frakcyjny-co2- przebarwienia/
  • gość85 2017.03.22 [20:14]
    Dzięki gość za wrzucanie tych linków, miałem chwile słabości i myślałem o laserze, ale jak patrze na te moje blizny to już chyba wole z nimi żyć niż z tym co spotkało tamte osoby. Pewnie są to przypadki 1 na 100 ale skoro mam skłonność do blizn to raczej nie zaryzykuje.
    I nie chodzi o kase bo jestem wstanie wydać majątek jakbym miał 99% że zobacze trwałe rezultaty.
  • gość 2017.03.29 [03:45]
    po raz kolejny nieodwracalne oszpecenie https://www.realself.com/review/valparaiso-fr axel-laser-fraxel-beware?rsuid=1470549&amp ;utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campai gn=NL3XWeekPM%202017-03-26&utm_term=GlobalNLEngaged#
  • gość 2017.03.29 [15:57]
    Tak, działa - robiłam w klinice na Bolkowskiej 2A na Bemowie zabieg laserem na blizny po trądziku. Zabieg jest bardzo skuteczny.
  • gość 2017.03.31 [08:48]
    Teraz laser można zrobić w wersji weekendowej, po której można w poniedziałek wrócić do pracy, albo klasyczną, gdzie skóra goi się ok 5 dni. Jak macie robiony zabieg na blizny to trochę boli, więc nakładany jest krem znieczulający. Sama robiłam wersję weekendową w Klinice Krajewski, akurat Fraxel Dual i jestem zadowolona, bo skóra ładnie się wygoiła wokół oczu.
  • gość 2017.04.04 [15:03]
    Laser frakcyjny jest bardzo skuteczny, ale zabieg musi przeprowadzic specjalista. Polecam dr Krajewskiego: http://estivance.pl/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...