Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jestttt

laser na cienie pod oczami

Polecane posty

Gość jak to jestttt

działa, erboyo-yagowy. Czy ktoras z was poddala sie tej laseroterapii??ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pp
Mnie też to bardzo interesuje...piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zola69
mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czekamy na ino
wiem, ze najpierw robi sie probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pp
czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pp
szukam coś na ten temat w internecie,ale nic narazie nie znalazłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest to możliwe. Ten laser działa na hemoglobinę, usuwa między innymi starcze plamki, więc cienie pod oczami też usuwa.Na warszawskiej 17 w krakowie w ars medica. wiem, ze proba laseru kosztuje 100zeta i jest niezbedna jesli nie kcemy wyrzucic kasy w bloto bo na jedna moze zadzialac lepiej na druga gorzej i napewno trzeba powtorzyc kilka zabiegow. Postaram sie czegos dowiedziec w tym tygodniu. W srode mam zajecia z chirurgii plastycznej to pogadac z doktorem.mysle, ze udzieli wszystkich informacji bo on wlasnie tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak, próba lasera 100zeta, poźniej każdy zabieg 250zeta z tym, że trzeba je kilka razy powtarzać, nie częściej jak co 28 dni z wiadomych względów a dla niedoinformowanych odbudowa naskórka;)wiec zaczynam upychać w swnike kasiorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest zainteresowany to wybieram się na próbę lasera w środę. Mogę napisać jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannnnna
tez jestem zainteresowana takim laserem. Slyszalam, ze to strasznie boli i ze naczynko moze peknac a wtedy jest jeszcze gorzej. boje sie strasznie ale tez chce sie poddac probie jak tylko bede miala zastrzyk gotowki.powodzenia i daj znac jak juz bedziesz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justus prosze, odpisz, robilas juz ta probe laserem? jesli tak - napisz jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tym laserem
???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i z cieniami pod galami
matko!!! szukalam juz tak dlugo jakiegos zabiegu na te cienie! i nic! tylko jakies kremy.. itp!!! no ale przywrocilyscie mi wiare w internet.. :D opowiadaj jak bylo na tej probie...i ok ilu ich ma byc??? starczy 600 zl? czy tzreba wiecej....? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
hej justus! przegladasz jeszcze ten topik? co myslisz o ars medica w krakowie? lekarze skuteczni? mieszkam w okolicach i szukam dobrej kliniki na naczynka na nogach. opdpowiedz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaanusia
mam okropne cienie.. chce sie ich pozbyc. moze ten laser? ktos probowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adziax
Mam 16 lat i mam cienie pod oczami,moze ktos z was ma jakies rady jak sie ich skutecznia pozbyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
podnoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaula
justus byłaś juz na tym zabiegu i jak bylo ?? polepszylo sie cos ? mocno bolalo ? a w jakiej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraa
Siemka. Ja jestem po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego i po 3 zabiegach peelingiem migdałowym na okolice pod oczami. Kwas pomógł pod tym względem, że usunął mocne takie zapaści pod oczami, natomiast peeling miał pomóc w rozjaśnieniu cieni jednak nic nie pomagał. Lekarz u którego byłam się skonsultować czy jest sens robienia tych kwasów, odpowiedział, że nie. Powiedział, że nigdy nie może dać gwarancji czy cienie zejdą ale zastosowaliśmy drugi sposób czyli laser. Jestem po 1 zabiegu. Powiedział, że efekt może się uwidocznić nawet po 3 miesiącach. Ale zabieg nie należy do przyjemnych i nie ukrywam, że moje powieki są mocno spuchnięte. Jestem dobrej myśli. Będę pisała na bieżąco :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraa
Tam miało być, że peelingi nie pomogą a nie kwas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Kuraa, pisz na bieżąco jak się mają Twoje cienie! Męczę się ze swoimi już kilka lat i żadne kremy nie pomagają. I napisz ile kosztuje ten laser i gdzie robisz zabieg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraa
Juz minely 3 dni i powiem Wam, że jest lepiej. Poparzenia po laserze do końca nie zniknęły ale czuję, że bedzie ok. Na jednym oku wyszly mi ranki ale z mojej winy, bo tarłam oko :( Ja robie laser w Poznaniu na ulicy Górki u dr Czerskiego. Cena jednego zabiegu 290 zł. Kwas który miałam podany na poczatku kosztuje w zaleznosci od ilosci zużycia. Na mnie wystarczyla jedna fiolka i placilam 990 zl. Napisze po niedzieli, bo do tego czasu powinno zejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Kurcze, to strasznie drogo. Pisz jak będzie widać jakieś efekty, to zacznę odkładać kasę ;-) Jak ja nienawidzę tych moich cieni wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraa
Niestety troche kosztuje ale jezeli beda rezultaty to nigdy nie bede żałować tych pieniedzy... Gorzej bedzie jak sie nie uda :D haha. Wtedy moge sie zalamac :D dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czegoś nei rozumiem
a od kiedy się stosuje laser po peelingach ? coś mi tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraa
Stosuje się z prostego względu jeżeli jesteś naciągna na pieniadze. Peelingi nic nie daja wiec zdecydowalam sie na laser. Wiec nie wiem jaki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Kuraa, i jak tam Twoje cienie? Widać już jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraa
Szczerze nie jest jakiś mocny efekt... Spodziewałam się czegoś więcej ale niby do 3 misięcy mają pojawiać się efekty. Za 2 tyg mam drugi raz laser ale przestaję wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
To czekam na relację po następnym zabiegu. Trzymam za Ciebie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×