Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pięknałydka

laserowe zamykanie naczyń na nogach

Polecane posty

Gość pięknałydka

Bardzo prosze o informacje na temat laserowego zamykania naczynek na nogach.Jeśli któras z was przechodziła taki zabieg i może udzielić mi szczegołowych inf.-jakie są efekty,ile zabiegów trzeba odbyć aby takowe były,czy naczynka szybko ponownie pękają i jakie są koszty.Jestem z Krakowa i prosze o namiary na dobry,sprawdzony gabinet.Moje nóżki chociaż długie i zgrabne wyglądają fatalnie poprzecinane gęstymi siateczkami których jest coraz więcej i więcej choć mam dopiero 26lat.POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurkaaaaaaaaaa
dowiaduj się na Klinice4 Bonifratów bo oni takie zabiegi robia radzę nie korzystać ze zwykłych salonów kosmetycznych. Ja jestem po skleroterapii bo moje żyłki były już za duże na laser. O laserze pomyślę w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udkonaczynkowe
podnoszę temat dziś byłam na próbie laserowej,bolało jak cholera,za dwa tygodnie mam kolejną wizytę powieddźcie czy ktoś już jest po wszystkim? czy to jest skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wczesniej zamykane na twarzy i mimo,ze wygladałam po zabiegu masakrycznie,zagoiło się wszystko pięknie i dlatego zdecydowałam się \"na nogę\" z tym,że na twarzy miałam pojedyncze naczynka,które dopiero dostrzegłam,jak mi kosmetyczka pokazała,bo ja sama,az tak z bliska się nie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,może poczekaj,az to Ci się całkiem zagoi i zobaczysz jak wygląda? tzn.mam na myśli to,żebyś przełożyła wizytę po zamykaniu wygląda tak,jak pomazane grubym pisakiem,z tym,że raczej kolor bordowy,a nie fioletowy,a pozniej w tym miejscu pojawia się strup-przynajmniej u mnie tak było dodam jeszcze,że te blizny są gładkie,jak skóra,kosmetyczka powiedziała,że nie będzie ich widać,jak mi zejdzie opalenizna,w tym roku niewiele się opalałam,a i to ciągle pod parasolem,a nie w pełnym słońcu,było to w lipcu,a blizny nadal widoczne no i też powiedziała,że może mi poprawić,ale już się nie zdecyduję ja poszłam z jednym \"pajączkeim\" wyglądało to mniej więcej jak rzeka z dopływami,na powierzchni wielkosci zapalniczki,ona dopatrzyła się jeszcze gdzie-niegdzie innych,pojedynczych,tez mi zamknęła i też tam mam białe kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Jedne naczynko zamkną laserem,a obok wyskakuje drugie:-( My musimy unikać solarium,gorących kąpieli,słońca,by nie było ich więcej,natomiast by złagodzić łykam rutinoskorbin przez miesiąc,przerwa drugi i tak co 2 m-c,można urzywać specjalnych kremów-ale są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udkonaczynkowe
Anna,ja nie chodzę na solarium,nie kąpię się w gorącej wodzie itd.Niestety pajączki odziedziczyłam po mamie i babci.I mam je odkąd pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pragnę podzielić się doświadczeniem i pokazać Wam alternatywę na laserowe zabiegi żylaków. Ja stosuje maść Varico Vain, którą poleciła mi moja pani doktor. Miałam trafić na stół operacyjny a dzięki nowoczesnej technologii wynaleziono maść, która zapobiega i niweluje żylaki. Udzielam się na forum bardzo mocno na temat żylaków bo nie mogę wyjść z podziwu, że ta maść uratowała mnie przed skalpelem. Wypróbujcie ją na własnych nogach. Pamiętajcie VARICO VAIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczynka na nogach można usunąć za pomocą zabiegu skleroterapii. Wskazaniem do zabiegu są min.: pajączki na bocznej i przyśrodkowej powierzchni uda, pod kolanami i na podudziach, oraz drobne żylaki. Zabieg trwa na ogół 15-30 minut, wykonuje się go w pozycji leżącej. Nie wymaga znieczulenia. Naczynka nastrzykiwane są środkiem obliterującym, który drażni ścianę wewnętrzną naczynia i uaktywnia procesy zapalne. Prowadzi to do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ounka
polecam zajrzec tu:http://www.dermamed.com.pl/naczynka-2/ - znajdziecie tu dokladna rozpiske, jakie zabiegi stosuje sie na jakie problemy z zylakami. jesli chodzi o zylaki konczyn dolnych to na konsultacji lekarz powinien zalecic odpowiednie leczenie, zazwyczaj jest to wlasnie laser diodowy :) w przypadku rumienia na twarzy najlepiej uzywac metody IPL itd... nie ma jednego zlotego srodka na wszystkie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam zamykane naczynka na nogach laserem w Lea Clinic w Krakowie. Po jednej sesji naczynka zniknely! To samo z naczynkami na dekolcie. Ceny maja naprawde niskie jak na Krakow. Pani Kasia bardzo profesjonalna i mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zdać sobie sprawę, z jakiego powodu rozszerzone naczynka pojawiają się na skórze. Mogą być nabyte w przebiegu schorzeń ogólnoustrojowych lub chorobach skóry – np. nadciśnienia tętniczego, choroby wątroby, zaburzeń hormonalnych, tocznia rumieniowatego czy trądziku różowatego. Ich pojawienie się może być uzależnione także od nadmiernej ekspozycji na słońce, wiatr czy mróz. Przyczyną może być ciąża, a czasem powstają bez wyraźnego powodu. Z zamykaniem rozszerzonych naczynek świetnie radzi sobie Laser Nd: YAG Fotona, gwarantujący wysoki poziom precyzji. Likwiduje zmiany naczyniowe, naczyniaki rubinowe, trądzik i rumień. Jak działa? Podczas zabiegu wiązka lasera pochłaniana zostaje przez barwnik krwi i zamieniana w ciepło. Woda z tkanki zostaje odparowana, a rozszerzone naczynko zamknięte. Podczas naświetlania skóra jest chłodzona zimnym powietrzem, by zminimalizować odczucia dyskomfortu. Użycie lasera jest skuteczne w zamykaniu dużych jak i małych naczynek, głębokich oraz płytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zamykane naczynia na nogach metodą radiotermolizy. Naczynka oczywiście nie były zbyt duże, tylko takie małe pajączki na zewnętrznej części ud. Zabieg szybki i mało odczuwalny, a efekty fajne. Mały strupek po zabiegu i tyle. No i oczywiście naczynko zamknięte. Robiłam w salonie Olwin w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi ci o laserowe zamykanie naczynek to ja wykonywałam taki zabieg w Qclinique http://www.qclinique.pl. Ja akurat zamykałam na nogach, dokładnie na udzie. Naczynka po dwóch zabiegach zostały zamknięte , i z tego co mówiła kosmetolożka, efekty zostają na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam laserowo zamykane naczynka na twarzy ( jak zrobi się chłodniej to wybiorę się na nogi) i nigdy nie dostałam zapewnienia że naczynko nie otworzy się obok ale i tak warto. Na twarzy zabieg powtarzałam ok 4 razy zobaczymy jak będzie z nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po dwóch zabiegach i dałam radę ;) Ból to bardzo indywidualna kwestia, ja jestem dość wytrzymała, ale też, mimo wszystko, dbałam o nogi. Nie opalałam się, przerzuciłam się na płaskie buty, stosowałam witaminę C, natryski z chłodnej wody... Po samym zabiegu też oszczędzałam nogi, bo wiadomo, że im większy wysiłek, tym krew bardziej napiera na podrażnione naczynia. Wyczytałam na http://www.esteti-med.pl/blog/pekajace-naczynka-jak-sie-ich-pozbyc/ o zabiegach uszczelniających naczynia, na które chce niebawem się wybrać, żeby wzmocnić pozostałe. Mam nadzieję, że to pozwoli mi jeśli nie pozbyć się problemu, to go zminimalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne rady. Dzięki chyba je wypróbuję żeby wzmocnić naczynia co by moje problemy się nie powtórzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adriana
Wiekszosc tu opinii to reklamy z gabinetow..Ja robilam swa razy raz w Polsxe kilka lat temu Nic mi nie pomoglo i w ubieglym roku w Niemczech.W Niemczech mi powiedziano ze w Polsce to slaby laser byl i dlatego nie pomogl.Zrobilam 6 zabiegow kazdy po 80 euro..Po roku moge powiedziec..wyrzucenie znowu pieniedzy w bloto!!! Skleroterapie tylko sie robi przy duzych,grubych naczynkach..a krioterapii nie probowalam Nie znalazlam nikogo kto robi.Takze..rece mi opadaja Jedna rada..latem mocno opalic zeby nie bylo ich widac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubeczkowaPani
Hej, tak się składa ,ze również miałam zamykani naczynek laserem cutera w klinice miracki . Tylko dziewczyny pamiętajcie , zanim wybierzecie się na zabieg by mieć ogolone nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 45
Witam ostatnio robiłam zamykanie laserem fotona we Wrocławiu w Chiroplastyce, zabieg nie był bardzo bolesny, na ten moment jestem bardzo zadowolona z efektu. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszkali
ja w Wawie robiłam w Klinice Miracki. bardzo ładnie moje nogi wyglądają. zabieg polikwidował mi pajączki i teraz to już mogę nosić krótkie spódnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiillla
Ja mialam zamykane naczynka na twarzy i jestem poki co bardzo zadowolona z efektu, uwazam ze zabieg byl dobrze wykonany. Odsyłam do warszawskiego Viva Dermu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam tutaj http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ i jestem mega zadowolona! :) Zamykanie naczynek to według mnie najlepszy sposób na skuteczne pozbycie się naczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mega zadowolona. Trafiłam do świetnej lekarki. Chciałam pozamykać naczynka, ale Pani doktor stwierdziła, że najpierw musimy zrobić skleroterapię - wówczas późniejsze zamykanie naczynek będzie skuteczniejsze. I tak było. Najpierw zastrzykami Pani doktor zamknęła mi zylaki. Później miałam w sumie 3 zabiegi laserowe. Mega polecam Panią Doktor Stawik, przyjmuje pod Poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassska77
Ja korzystałam z zabiegu laserowego usuwania naczynek w gabinecie http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-naczynek/ . Gabinet korzysta z nowoczesnego lasera diodowego, który działa bezinwazyjnie i bezpiecznie. Podczas zabiegu odczuwałam pewien dyskomfort, ale późniejszy efekt działań w zupełności mi to wynagrodził. Seria zabiegów pozwoliła na znaczne zniwelowanie pajączków na mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palina888
Ja miałam zamykane naczynka, ale na twarzy, metodą laserową. Niestety ciężko mi coś doradzić, ponieważ wydaje mi się, że nogi wykonuje się inną metodą. Udaj się na konsultację do jakiegoś gabinet. Jeśli jesteś z okolic Krakowa, to mogę polecić Ci np. gabinet SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka zabiegów usuwania naczynek na twarzy .laser miał być super ale niestety zero efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zamykanie naczynek laserem neodymowo jagowym w klinice Dr Legrand w Krakowie. Wcześniej można się umówić na bezpłatna konsultacje u kosmetologa który obejrzy naczynka, wyeliminuje przeciwskazania, doradzi. Osobiście zamykałam u nich naczynka na udach i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×