Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Izka_40 i pół

LIFTING twarzy od A do Z

Polecane posty

Gość Izka_40 i pół

Bardzo chcę zrobić sobie lifting twarzy. Niedługo skończę 41 lat. W sumie planowałam , że zrobie go poźniej -bliżej pięćdziesiątki , ale ostatnio wyczytałam , że lepsze efekty uzyskuje się przy młodszej skórze. ChciaŁabym aby osoby, które są po liftingu twarzy napisały czy warto się poddać zabiegowi i w jakim były wieku kiedy przeszli operację i o ile lat odmłodziły się ich twarze. szkoda mi już pieniędzy na botox, kwas hialuronowy i mezoterapie. botox robie co 5-6 miesięcy , mezoterapie co miesiąc a kwas co kwartał mniej więcej. Ogólnie koszt 700 zł miesięcznie. Dlatego myślę że lifting będzie lepszym rozwiązaniem , żeby spowolnić proces starzenia. Napiszcie jak zmieniło się Wasze Życie po operacji i czy zrobilibyście to jeszcze raz i czy polecacie ? może jakieś zdjęcia na e-mail przed i po , będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam lifting twarzy 6 lat temu,mialam 41 lat.super sprawa,wyglada sie 10-15 lat mlodziej.tylko ze jak bedziesz robila lifting twarzy to koniecznie razem z liftingiem powiek-jest duzo lepszy rezultat.ja robilam w czechach ze wzgledu na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_40 i pół
Czy to można zrobić w czasie jednej operacji lifting twarzy i lifting oczu , górnej i dolej powieki ? i czy nie ma zagrożenia , że po operacji ulegnie zmianie kształt oka? tego boję się najbardziej. Moja starsza o 15 lat koleżanka robiła tylko dolne powieki i mówi, ze jej oczy zmieniły kształt. jest zadowolona bo zniknęły worki pod oczami ale ten kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chcę zrobić zabieg w Polanicy Zdrój , jestem na etapie szukania opinii , wszelkich informacji. Chciałabym to zrobić jak najszybciej , nie boję się operacji. kilka lat temu robiłam piersi więc wiem , że mocniejszego bólu raczej nie uświadczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, mam pytanie po tych po liftingu. Jestem na etapie zbierania informacji, konsultuje sie rownież z lekarzami ale interesuje mnie co sie stanie ze zmarszczkami pod oczami po liftingu twarzy? dodam , ze mam skłonności do worków pod oczami i moja skóra jest dość wiotka w tych miejscach. Jednak jeden doktorów odradził mi korekcje powiek dolnych z uwagi na większe ryzyko powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_Sz
Jeśli chodzi o lifting twarzy to mogę polecić krakowską Vici Clinic na św. Sebastiana. Robią ten zabieg laserem ResurFX, poczytajcie sobie tutaj o ich zabiegach http://www.vici.clinic/krakow-oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli decydujesz się na taki krok, to koniecznie zwróć uwagę na to, by zrobić zabieg w renomowanej klinice. Ja robiłam lifting w http://www.kn-estetic.pl/ i efekt jest naprawdę dobry. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam lifting w wieku 45 lat efekt to 15 lat mniej ale zmarszczek pod oczami i np. lwiej zmarszczki to nie usunęło, nadal robię na te miejsca botox, teraz też myśle o kwasie ,zeby dodac twarzy objętości i wypelnic doline lez, takze lifting nie rozwiązuje wszystkich problemów na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:04 do niedawna planowałam zastosować u siebie kwas hialuronowy ale jak poczytałam opinie o nieudanych efektach tego zabiegu to zrezygnowałam i w związku z tym mam pytanie czy nie obawiasz się że może coś wyjść nie tak i u kogo planujesz wykonanie wypełniaczy. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed liftingiem kilka razy wypelnialam bruzdy nosowo wargowe, usta i nie bylo powiklan, nigdy nie robilam doliny lez i tego sie obawiam, bo skora tam jest cienka i bedzie widac kazdą nierówność, dlatego sama szukam informacji o dobrym fachowcu, jak znajdę coś konkretnego to dam znać, myśle ze lepiej gdyby to kobieta byla, wydaja sie dokładniejsze i precyzyjniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie po liftinguu sie u mnie nie zmieniło, nadal mam te same radości i troski...jedynie patrzac w lustro usmiecham się i jestem zadowolona bo wyglądam o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 robiłaś lifting ze skalpelem w szpitalu, w pełnym znieczuleniu, czy jakiś zabieg z nićmi i tego typu sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odpowiedzi na pytanie powyżej- robilam tradycyjny lifting skalpelem ale wczesniej przez okolo 2 lata stosowalm mniej inwazyjne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam lifting w http://beloved.pl/. Efekt odmłodzenia jest naprawdę spory. :) jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaGambala
A nie lepiej zamiast takich poprawek zainwestować np w zabieg zwany wampirzym liftingiem ? Ja miałam taki zabieg przeprowadzany w Dziegielewska Insytytut Oka w warszawie . Poprawiłam sobie dzięki temu okolice twarzy , czoła oraz szyi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenkaDronka
Ja poprawialam w dziegielewska Instytucie Oka okolice szyi bo wygladały już serio źle. Co mogę powiedzieć ? efekty spektakularne i co ważne, zabieg bezinwazyjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre podejście mają w klinice Beauty Skin, wiedzą jak dobrać metodę do danej osoby. Jest strona kliniki na https://www.beautyskin.com.pl/. Można podejrzeć ceny i opisy zabiegów. Ja tutaj chodzę od niedawna na zabiegi z kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chyba bardziej polecała hifu niż lifting. Znaczy oczywiście to zależy od tego, co chcemy osiągnąć ale na odmłodzenie i ujędrnienie nie ma już na szczęście potrzeby kłaść się pod nóż. Ultraformer 3 się dobrze sprawdza w takich przypadkach, przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona, trafiłam do świetnej kliniki w Gdańsku. W lustrze jakby kilka lat mniej, to i samopoczucie od razu lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

Wiolka mozesz napisac cos wiecej co to jest to hifu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ciekawa tak w skrócie HIFU to jest nazwa zabiegu na bezoperacyjny lifting, który robi się ultradźwiękami, a ultraformer to nazwa sprzętu do tego. Podejrzewam, że jesli chodzi o Gdańsk to Wiolka pisała o klinice Cosmetologica bo oni się tym zajmują, możesz sobie u nich na stronce przeczytać więcej na ten temat. To się teraz zrobiło bardzo popularne, bo przynosi rezultaty takie mniej więcej takie jak lifting ale nie ma takiej ingerencji w ciało no i jest to jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeju nigdy nie słyszałam o tej metodzie a myślałam, że w się w miarę orientuję w takich nowinkach :P Zaraz chyba poszukam więcej informacji na ten temat, bo brzmi to świetnie i chyba nawet aż za dobrze jak na coś, co nie jest operacją. ja z tych niedowiarków i jestem trochę sceptycznie nastawiona do takich wynalazków... w ogóle ta cała medycyna estetyczna to ogromne pieniędze, a tak naprawdę też nie ma gwarancji czy akurat na mnie się powiedzie, czy może będzie się wyglądać jeszcze gorzej z wypchanymi policzkami albo wielkimi ustami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma
Dnia 28.12.2018 o 16:13, mięta368 napisał:

jeju nigdy nie słyszałam o tej metodzie a myślałam, że w się w miarę orientuję w takich nowinkach :P Zaraz chyba poszukam więcej informacji na ten temat, bo brzmi to świetnie i chyba nawet aż za dobrze jak na coś, co nie jest operacją. ja z tych niedowiarków i jestem trochę sceptycznie nastawiona do takich wynalazków... w ogóle ta cała medycyna estetyczna to ogromne pieniędze, a tak naprawdę też nie ma gwarancji czy akurat na mnie się powiedzie, czy może będzie się wyglądać jeszcze gorzej z wypchanymi policzkami albo wielkimi ustami... 

Już tak chyba jest, że jak coś nie wymaga operacji i nie widać od razu efektów no to może się wydawać, że nie działa. Ale to też nie jest tak, że zawsze to jest takie delikatne. Akurat ten zabieg w miejscu, o którym pisały dziewczyny jest silny. Kwestia dokładnego sprzętu, który dociera w głąb skóry. Nie ma szans, żeby Ci coś wypchało, bo nie wtłaczasz żadnych substancji. Tam chodzi o kolagen, który masz sama wyprodukować. Jak masz go więcej to wyglądasz młodziej i skóra jest napięta albo na przykład opadające poliki się podnoszą, tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobinkaW

Ja sie zdecydowałam na zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. metoda jest bezinwazyjna, tez tutaj jest wykorzystywane osocze, krew jest pobierana, a następnie poddawana wirowaniu. jakos tam się to soocze oddziela a potem nim ostrzykują 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Ja byłam bardzo zadowolona z efektu, od razu czujesz sie mlodsza. Robiłam w wieku 44 lat i od razu milej sie w lustro spoglada. Ja robiłam w estell w Warszawie u dr Pietrasika bo chciałam kogoś sprawdzonego i polecanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Jeśli interesuje Was długotrwały efekt, to polecam bezoperacyjny zabieg nićmi liftingującymi EasyLift. Efekty utrzymują się nawet 10 lat. Zabieg trwa jakieś 3 godziny, a potem jest przez 2 dni delikatna opuchlizna. Ale różnica jest przeogromna. Wszystkie "zwisy" na twarzy wracają na swoje miejsce i wygląda się dobrych kilka lat młodziej. W Polsce tę metodę ma w swojej ofercie dr Franciszek Strzałkowski, ma klinikę w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka

Super oferty zabiegów na twarz znajdziecie w Magicznej Klinice, oczywiście redukcja zmarszczek to dość często wybierany zabieg, nie tylko przez dojrzałe kobiety. Umów się na www.magicznaklinika.pl , na wizycie konsultacje masz z wybitnymi specjalistami, z doświadczeniem - zaproponują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginkaC

Mi bardzo pomógł wampirzy lifting z osoczem bogatopyłkowym w dzęgielewska instytucie oka w warszawie. jak dla mnie efekty spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonzreklamami

Dzięgielewska won z forum! zapłać za reklamy nieudaczniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×