Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość estdydf

czy ktos miał taki zabieg? czy po wchłonieciu sie tłuszczu nie zostaja worki pod oczami lub wieksze zmarszczki? ile efekt sie utrzymuje? jakiego lekarza mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana..
Jestem tym zainteresowana z tym ze nie wiem kto by sie w tym dobrze sorawdzil. Oglądałam film na you tubie. Zabieg wykonywany przez dr Gumkowskiego. Efekt bardzo ładny z tym ze dr nie jest plastykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
a podasz linka do youtube? nie moge znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
dzieki, własnie to widzialama tylko ze w telewzji ;) 2 tysie myślalam ze w 1 tys sie zmieszcze jak bedziesz wiedziala cos nowego to daj znac;) albo jak juz przeprowadzisz zabieg ja tez napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tysiaka
to nawet na wypelniacz nei wystarczy. Dam znac jak cos z tym zrobie, ale bardoz w to wondpie. Chyba ze za 10 lat jak medycyna pojdzie do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tysiaka
Polskim chirurgom brakuje w tym doswiadczenia, bo w stanach to by nie bylo z tym problemu. Nie mamy lkearzy ktorzy zajmuja sie tylko operacjami powiek. U nas sa chirurdzy od wszystkiego, a taki chirurg od wszystkiego nie moze byc dobry we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie!!!!!!!!!!!
zeby byc dobrym chirurgiem od nosa, nie wystarczy zoperowac dwa nosy na rok... :-o trzeba to robic codziennie i tylko to, zeby dojsc do perfekcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
ale to nie chodzi przeciez o operacje powiek tylko o przeszczepieni tłuszczu z jedneo miejsca do drugiego myslicie ze nie warto ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem zainteresowa
no nie operacja powiek, ale lekarz ktory zajmuje sie tylko powiekamiczyli taki co robi przeszczpy tluszczu w powieki, plastyke powiek, roznego rodzaju naprawcze operacje ( tylko powiek) , i taki lekarz nadawal by sie njlepiej do przeszczepu tluszczu. Pytasz czy wart? gdy byl odpowiedni lekraz to warto, ale w Polsce jest pelno partactwa ktorzy czesto ekspserymentuja na pacjentach. Nie mam pojecia kto bedzie odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
a u tego lekarza z linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
Hmmm. Efekt bardzo ładny, ale ja bym do niego nie poszła, a dlatego ze doktor nie jest chirurgiem plastycznym. Jeżeli dobrze umie wykonać taki zabieg to chwała mu za to, ale.... Nie znam tego pana i nie chce sie wypowiadać o nim. Pozostanę neutralna. Moja przyjaciolka kiedyś robiła sobie zabieg laserowy i operacje jednoczesnie u chirurga bez specjalizacji chirurgi plastycznej ,i bardzo złe sie to zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
Bardzo duzo komplikacji i powikłań ktore pózniej jak sie okazało uniknelaby gdyby wykonała to u chirurga ze specjalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
szkoda ze w necie jest tak malo informacji na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
Tak. Praktycznie na ten temat wogole nie ma informacji. Znam fajna stronę internetowa, ale po angielsku. Jeśli rozumiesz ten język to moge Ci przesłać, ale wiem ze tam chyba jest opracowana strona w kilku językach w tym rosyjski itd . Oprócz polskiego. sa tam tez zdjecia przed i po zabiegu, a chirurg to specjalista w operacjach powiek. Niestety już na emeryturze i nawet nie mozna sie z nim skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdhsgdhsg45
ja nie mam cieni[tzn mam, ale w normie], ale za to mam pod oczami takie wgłębienia[dolinę łez czy jak to zwą]. poza tym nie mam jeszcze zmarszczek i te nieszczęsne doły, to jedyny mankament zdradzający wiek. no i nie wiem czy opłaca sie robic taki zabieg, gdzie i za ile i czy na dłuższą metę skóra nie bedzie wygladac gorzej itd. jak cos wiecie to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
W Wawie tez wykonuje te zabiegi dr monika Grzesiek . Podobno ma w tym 12 lat doświadczenia . Dr Bieniak tez to wykonuje bo z nim pisałam, dr łatkowski także .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdhsgdhsg45
ja znam angielski. rzuć linkiem. ale i tak najbardziej przydatne byłyby info o lekarzach z Polski, bo do Stanów to raczej nie pojadę w tym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
podaj linka :) najbardziej intersują mnie fotki :P a tekst wrzuce na translatora ;] ja mam własnie cienie i wrazenie ze wrecz idealnie nadajace sie do tego zabiegu ;) ,tez nie mam zmarszczek ale tak logicznie rzecz biorac boje się ze ta wypelniona skóra sie rozciagnie nawet minimalnie a kiedy tłuszcz wchlonie ,ta rozciagnieta skóra stanie sie zmarszczkami lub worem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
To u Ciebie najłatwiej jest wykonać zabieg. Wprowadzić tylko tłuszcz w dolinę łez. U nas już dochodzi większa powierzchnia do korekty( u mnie cała powieka ). Nie sadze aby z czasem po tłuszczu było coś nie tak. To jest nasz własny materiał najbezpieczniejszy. Przed przeszczepem tłuszczu trzeba go najpierw odwirowac w specjalbej maszynie, ktorej nie widziałam na podanym linku. sa tez rożne metody przeszczepow. Kaniula, bądź małe perełki wszczęcia sie w oczodol lub tłuszcz w całym kawałku, ale to zależy kto jaki ma problem . W Polsce przeważnie przeszczepy wykonują kaniula.zas małe perełki to już podejrzewam ze wyższa szkoła przeważnie ta metoda jest dla ludzi którzy mieli za agresywna plastykę powiek lub genetyczne ubytki na dolnej powiece. Na górnej powiece wszczęcia sie tłuszcz taki długi jak mała glizda. Ale o tych metodach w Polsce nie słyszałam . Przeszczep tluszczu w powieki to bardzo trudny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdhsgdhsg45
jak na razie to ja i tak sie za bardzo boję wszelkich ingerencji chirurgicznych, bo obiektywnie rzecz biorąc, to wyglądam jeszcze całkiem nieźle- cóż chciałabym lepiej, ale postaram sie jeszcze troche poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
dzieki za linka :) kurcze super sa efekty na tych fotkach, właśnie o takie cos mi chodziło :) ja bym byla skłonna sie juz poddac temu zabiegowi gdyby chociaz kilka dziewczyn które przeprowadzaly taki zabieg np rok dwa lata temu wyraziły swoja opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
Tez mi sie podobaja efekty po tym zabiegu. Ciezko bedzie znajsc kogos kto w Polsce mial taki zabieg. Napewno ktos mial, ale nie wiem moze te osoby nie siedza na forach i nie pisza o tym. ile tluszczu sie wchlonie to zalezy od organizmu, i oczywiscie od lekarza. Jezeli dobrze wykona zabieg to jest szansa ze 80 procent przeszczepu wgoi sie na stale. Oczywiscie moze dojsc do tego ze skora zrobi sie za luzna jezeli wchlonie sie za duzo tluszczu i wtedy bedzie kolejny problem z nadmiarem zmarszczek na powiece. Powieka dolna jest najtrudniejsza dokorekcji, bo z gorna nie ma az takeigo problemu. Chetnie i ja bym sie na to wybrala tylko nie wiem do kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
chyba napisze na dniach do kilku lekarzy czy wykonuja takie zabiegi, ile efekt sie utrzymuje i ogolnie jak to wyglada w liczbach i czy moga udostepnic fotki z zabiegów przed i po, jak nie przez neta to chociaz na konsultacji :P bo inaczej nie wiem jak ruszyc z tematem do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
Jestem wiecej niz pewna ,ze dopiero zobaczysz fotki na konsultacji, bo nikt ich nie wysle. O ile wogole beda posiadac takei zdjecia. Powiedz mi kogo masz na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem zainteresowana
jestem wiecej niz pewna ze nie wysle Ci zaden lekarz zdjec, ale na koncultacji pokaza o ile wogole posiadaja takie zdjecia. Mozesz wyslac e- maile zobaczysz co Ci odpisza i wtedy zadecydujesz do kogo masz wieksze zaufanie. Kogo masz na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
myslalam o H. Knakiewiczu z Wrocławia bo jestem w dolnegoslaska, ale jesli ktoś poleciłby mi kogoś najlepszego w tej "branzy" to bylabym sklonna pojechac na drugi koniec polski ;) tylko teraz widze ze knakiewiczów to jest tam cała rozdzina, tak naprawde niewiadomo do kogo bym trafila;) jak bede miec wiecej czasu poczytam tez coś o tych lekarzach których Ty podalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś słyszałam o nim
Ale nie pamietam. Czy to dobry lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estdydf
szczerze to wiem o nim tyle ile napisali w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem zainteresowa
to moze lepiej znajdz jakiegos pewniejszego lekarza skoro niewiele o nim wiesz. Najwazneijsze o to aby lekarz byl uczciwy i kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraSara
Ja polecam wypełnienie kwasem hialuronowym . Miałam robiony już trzy razy i jest coraz lepiej, w końcu przestałam używać korektora. Zabieg przeprowadził u mnie dr. Marusza z Warszawy. Polecam wybrać lekarza naprawdę dobrego. Pierwszy raz trafiłam na lekarza , który porobił mi pełno siniaków,a przez tydzień prawie nic nie widziałam. W ogóle mnie nie znieczulił , choć ja laik wiem,że właśnie skóra pod oczami jest bardzo wrażliwa, wbijał jakoś tak dziwnie jakby na oślep. Przestraszyłam się nie na żarty szybko udałam się do dr. Maruszy ale na szczęście uspokoił mnie ,że nic nie jest uszkodzone. http://www.drmarusza.pl/str_24_Cienie-pod-oczami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×