Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondyneczka;9999

lipofilling - przeszczep tłuszczu w policzki

Polecane posty

Gość blondyneczka;9999

dziewczyny, któraś z was miała robiony ten zabieg ? ja jestem 4 dzień 'po' i wyglądam okropnie... twarz mam jak balon. lekarz zapewniał że to duża opuchlizna, że tłuszcz się jeszcze wchłonie... ale że jestem okropną panikarą to już mam ochotę się popłakac. ktoś się wypowie ? ile dni taka opuchlizna i obrzęk mogą sie utrzymywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrynke
Nie martw się będzie dobrze, taki obrzęk może potrwać około tygodnia może i ciut więcej.później twoja twarz będzie wyglądać super.:) PS. Około 1/3 tłuszczu się wchłonie ale po tym i tak będzie widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrynke
Zabieg wykonywałam w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Miałam przeprowadzony tak zwany Lipolift.Więc się nie martw i poczekaj jeszcze parę dni - ja też się bałam gdy miałam główę jak balon i siniaki na twarzy,ale teraz jest wszystko super.Pozdrawiam. PS.A gdzie ty miałaś wykonywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollla 4444
Dobrynke prosze powiedz u kogo w Gdansku ..planuje tez wstrzykniecie tluszczu ...ile kosztuje taki zabieg ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrynke
Alicja Renkielska chirurg plastyk.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrynke
PS. cena, była ustalona w stosunku do ilości wypełnień i myślę,że jest inna dla każdego pacjęta - ja płaciłam 2500 zł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka;9999
dziękuję za odpowiedź :) w sumie zdaję sobie sprawę że moja twarz jeszcze będzie zupełnie inaczej wyglądac ale co poradzę na to, że gdy patrzę do lusterka to ciarki mnie przechodzą :P dzisiaj zauważyłam że opuchlizna minimalnie schodzi ale jednak dalej to jest balonowa twarz, a najgorsze że jutro mam imprezę rodzinną i już sobie wyobrażam moje tłumaczenie się wszystkim 'co się stało?!?!' :D opuchlizna swoją drogą, a 'nadmiar' tłuszczu ile bedzie się wchłaniał mniej więcej ? bo ja miałam naprawdę dużo wpakowane w policzki. ah, zabieg robiłam w Polanicy Zdroju i impreza wyszła 3500 :) (z narkozą - 4000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrynke
Nie martw się za kilkanaście dni będziesz wyglądała super. Oczywiście część tłuszczu się wchłonie ale nie umiem powiedzieć jak i ile u ciebie,gdyż w moim przypadku wchłonęło się około 30 procent,może ciut więcej,mówię to,z własnych obserwacji.Pozdrowienia. W Polanicy byłaś w dobrych rękach i uważam,klinika Kobusa jest jedną z najlepszych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ile
ten zabieg kosztuje u Kobusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ile
i skad pobiera tluszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajunia
Dziewczyny,mam prośbę,napiszczie coś więcej na temat lipoliftingu, Bardzo proszę o opis i działanie tego zabiegu i jeszcze jedno interesuje mnie cena. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajunia
Żadna z was nic nie wie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do! blondyneczka;9999
Witaj blondyneczka;9999! proszę napisz,jak obecnie wyglądasz po lipolifcie, czy jest widoczna poprawa,czy znikoma?. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika968
Dziewczyny,proszę o pomoc,jeżeli któraś coś wie w temacie lipoliftingu to,proszę napiszcie. Chcę się poddać temu zabiegowi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika968
Żadna z was nie miała przeszczepu własnego tłuszczu na twarz?:( Niewierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij się,blondyneczka 9999
Kochana,napisz jak obecnie wyglądasz po lipolifcie. Podziel się ze mną twoim doświadczeniem i oceną tego zabiegu.Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaaaaa
ja tez mysle o tym wlasnie .prawidlowo wstrzykniety tluszcz w policzki wyglada super. odezwijcie sie . i kogo mialas zabieg w polanicy ? prof Kobus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika,.,.
Do blondynaczka. U kogo w Polanicy robiłaś przeszczep? Napisz jak postępy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad tym zabiegiem ale u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaa86
Ja robiłam lipofiling u dr Grzesiak, ale akurat było to powiększenie biustu. Efekty są trwałe a opuchlizna po zabiegu to normalny objaw. Najlepiej poradzic sie swojego lekarza, on rozwieje wszystkie obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka nieprawdę podajesz tak jest nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka1
mam 64 lata chcę zrobic Lipofilling, prosze powiedzcie coś na ten temat jestem z Bielska Białej kto robi u nas takie zabiegi, czy to jest bezpieczne? Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelan
O kurcze, współczuję. Nie wiem jak Ci pomóc, bo mam doświadczenia tylko z lipoliftingiem w okolice biustu i akurat wszystko przebiegło jak najbardziej ok. Może zgłoś się do innego, dobrego lekarza? Ja robiłam zabieg w warszawskiej Medycynie Młodości i nie mam żadnych zastrzeżeń, tamtejsi lekarze są bardzo dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelan a komu współczujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelan
Jak to komu? Blondyneczce, która rozpoczęła tę dyskusję. Pisała o opuchliźnie na twarzy, ale nie dopisała potem co się dalej z nią stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona miała to prawie dwa lata temu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  Anielka 1
Miałam wykonywany tydzień temu lipolifting czy lipofilling - to to samo. Jestem w podobnym wieku co ty, więc napisze tak, jestem obecnie bardzo zadowolona, mam jeszcze leciutką opuchliznę i malutkie ledwie widoczne siniaczki (m miejscach wkłucia) Bardzo się cieszę, że poddałam się temu zabiegowi. Życzę powodzenia i nie martw się, zabieg jest bezpieczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś zabieg? Czy ten zabieg boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09marysia
Zabieg przeprowadziłam w Warszawie u dr Gumkowskiego. Zabieg nie boli, ponieważ dr podaje znieczulenie miejscowe (zastrzyki) w miejsca gdzie będzie wstrzykiwał tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×