Odpowiedz na ten temat

lipofilling - przeszczep tłuszczu w policzki

• gość 2014.06.15 [15:28]
    U kogo mialas wykonywany zabieg Grzesiak czy Nasinska Jurek?
  • gość 2014.07.04 [06:05]
    Dziewczyny o godzinie 10 robie lipofiling twarzy barzo sie denerwuje. Pozniej opisze efekty
  • gość 2014.07.04 [15:06]
    Opisz. Powodzenia
  • gość 2014.07.04 [16:14]
    Zero siniakow i opuchlizny, szkoda ze troche tluszczu sie wchlonie, od 3 miesiecy do pol roku moge powtorzyc, bo moj tluszcz przechowuja. Po pol roku jes nic nie warty.
  • gość 2014.09.29 [16:37]
    Hej dziewczyny jeśli chodzi o lipofilig to ja z mojego przykładu wiem, że trzeba zwracać uwagę na sprzęt używany przez lekarza. Raz miałam zabieg po którym dużo tkanki się wchłonęło, wiec poszłam do innej kliniki i tam lekarz mi wytłumaczył że tkanka musi być dobrze oczyszczona żeby mogła się trwale przyjąć, to się nazywa Puregraft takie oczyszczanie i teraz po tym drugim zabiegu jest o wiele lepiej. Pytajcie koniecznie o metody stosowane przy zabiegu!
  • gość 2014.09.30 [21:38]
    Puregrafting w Pl? Nie sadze. Zanim to dotrze tu to minie troche czasu.
  • gość 2014.10.01 [04:08]
    U kogo robilas drugi zabieg? Puregraft w USA jest dopiero od kilku lat. W Polsce nie słyszałam zeby ktokolwiek oczyszczal tluszcz ta metoda.
  • gość 2014.10.01 [04:12]
    CEBULAKI
  • gość 2014.10.27 [18:58]
    Mam za 2 tygodnie zabieg modelowania twarzy tłuszczem u dr Moniki Grzesiak z kliniki na Czerniakowskiej - ktoś u niej robił taki zabieg? Noski wiem że robi ładne ale nikt ze znajomych nie "robil" sobie u niej twarzy tłuszczem . Jestem ciekawa czego się mam spodziewać
  • gość 2014.10.27 [19:00]
    Daj znać jakie będą efekty, bo moja mama wybiera się na ten sam zabieg do tej pani.
  • gość 2014.12.12 [06:55]
    U kogo robiłaś zabieg?
  • gość 2014.12.12 [18:16]
    Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski.
    Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!
  • carolinexxx 2014.12.12 [20:41]
    przykro mi, nie chce podawac nazwiska doktora puki nie zobacze dalszych rezultatow. by nie robic zlej slawy za wczasu.
    dzis twarz zdaje mi sie nieco drobniejsza i jest niesymetryczna po obu stronach. zaokraglenia na polikach sa wyzej na jednym nizej na drugim...... czy ktos ma podobne doswiadczenia?
  • gość 2014.12.12 [22:13]
    A właśnie! Denerwuje mnie to ze za te zabieg zabierają się lekarze medycyny estetycznej, chirurdzy ogólni i bóg wie kto jeszcze. Ten zabieg powinni przeprowadzać plastycy!
  • carolinexxx 2014.12.14 [11:56]
    mialas zabieg? owszem ten lekarz jest chirurgiem plastykiem i zrobilam to w renomowanej klinice
  • ann13 2015.01.11 [11:40]
    Carolinexxx jak u Ciebie wygląda twarz po zabiegu?
  • gość 2015.04.10 [00:21]
    hej, robiłam lipofilling piersi a teraz myślę o policzkach szczerze mówiąc.Idę w przyszłym tyg na konsultację do mojego lekarza, jakby co to polecam Knakiewicza z Wrocławia, bardzo dobrze mi piersi zrobił. Tylko zastanawiam się jak poprawić wygląd mojej twarzy i waham się czy po prostu usunąć zmarszczki czy bawić się w coś więcej typu lipofilling… nie chciałabym wyglądać zbyt sztucznie…
  • gość 2015.04.10 [22:05]
    Po lipofilingu wyglada sie naturalnie i młodziej, a nie sztucznie. Wchłonął Ci sie tłuszcz z piersi?
  • ika0000 2015.04.13 [15:52]
    Hey dziewczyny 23 kwietnia robie po raz drugi lipofiling twarzy, boje sie tylko bolu. W zeszlym roku mialam pirwszy raz. Ladnie wyszlo. Trzymajcie kciuki
    111
    edytowano 2015.05.28 [08:00]
  • gość 2015.04.15 [11:23]
    Czy ten tłuszcz po kilku latach się wchłania czy to jest już na zawsze?
  • gość 2015.04.30 [19:45]
    przynajmniej przeszczepiamy sobie kawałek własnego ciała i to jest w tym wszystkim najbezpieczniejsze. boję się tego zabiegu, ale w końcu zapisałam się do Elite. wypełniam sobie tyłek. trzymajcie kciuki
  • gość 2015.11.11 [16:07]
    mija tydzien od mojego zabiegu I wciaz nie moge patrzec w lustro.
    zabieg nieprzyjemy,momentami bolesny no I nikt nie uprzedza ze to nie kilka dni sie dochodzi a tygodnie.Ja niestety musialam wziasc urlop bo strasze wygladem.Mialam przeszczep w policzka usta pod oczy.Usta I dolina lez goja sie chyba najdluzej.Mysle ze nastepnym razem jesli sie zdecyduje wybiore klinike ktora dysponuje sprzetem adivive albo puregrat,ja niestety kierowalam sie znanym nazwiskiem a okres rekonwalescencji po zabiegu nie jest odpowiedni do wynikow(trzeba zabieg powtarzac a wiec znow 2 tygodnie przeznaczyc na rekonwalescencje.Nie chce tu nikigo zniechecic ,mam nadzieje ze jednak bylo warto ale drugim razem poddam sie puregraft lub adivive
  • ika0000 2015.11.15 [07:29]
    Kurcze nie wiem czemu prawie kazda jest opuchnieta po tym zabiegu, u mnie tego nie ma . Na nastepny dzien ide na zakupy.Mialam dwa razy robiony i kilka dostrzykniec. W ten czwartek ide ostatni raz. Mam czesto problemy z zalogowaniem dlatego podaje moj adres mailowy; iwona_123@hotmail.com
  • ika0000 2015.11.15 [07:41]
    To jeszcze raz ja. Musze Wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z zabiegow. Daja mi dyche mniej. Wedlug zalecen lekarki dwa tygodnie przed zabiegiem musze odstawic wszelkie witaminy, oraz srodki rozrzedzajace krew; aspiryna itd. Tydzien przed smaruje sie mascia, oraz stosuje tabletki zmniejszajace siniaki i opuchlizne. Dzien przed i w dniu zabiegiegu antybiotyk, zeby nie bylo stanu zapalnego. Zycze Wam wszystkim udanych zabiegow
  • gość 2015.11.30 [10:41]
    ja się przymierzam do tego zabiegu, mam już doświadczenie z lipofillingiem bo Pol roku temu przeszlam zabieg piersi . dla palących papiersosy informacja ze 2tyg przed zabiegiem niewolno a i po operacji jak się goi wszystko to tez nie. Operacje przeszlam pod opieka dra knakiewicza, jakby ktos szukal specjalisty w okolicy Wrocławia to jak najbardziej mogę odpowiedziec na pytania dotcyzace tego lekarzaoczko.gif
  • gość 2015.12.06 [06:49]
    Witam..w czwartek mialam lipolifting...pierwszego dnia wygladalam jako tako..zaczelam puchnac od nastepnego czyli piatku dzisiaj jest niedziela i wygladam okropnie,,cala twarz,oczy,pod oczami wielki obrzek,dzisiaj jeszcze gorzej..czy to jest normalne? nie wychodze wogole z domu..nie jestem do siebie podobna..piszcie prosze jak u was bylo?
  • gość 2015.12.07 [06:21]
    to ponownie ja ...nadal moja twarz to nie moja twarz...piszcie prosze jak bylo u Was..wogole nie wychodze zdomu
  • gość 2015.12.07 [07:59]
    Ile miałaś podane tłuszczu i gdzie robiłaś ?
  • gość 2015.12.07 [09:00]
    nie mam pojecia...poinformowal mnie jednak,ze wstrzyknie troche wiecej gdyz z doswiadczenia wie,ze czesto trzeba powtarzac...a wykonywalam to zagranica...moj lekarz twierdzi.ze sytuacja utrzyma sie do 10 dni...pomimo tego jestem przerazona
  • gość 2015.12.08 [15:32]
    jak dla mnie strata pieniedzy po 2 miesiacach twarz wyglada jak przed zabiegiem a mialam taka nadzieje ze bedzie lepiej.moze powinnam byla poszukac lekarza od tej nowej metody z komorkami macierzystymi,macie kogos poleciec?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...